reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam, właśnie dzisiaj dostałam@, znowu a już nie miało jej być. Jestem bardzo załamana nawet bardziej niż bardzo. Chodzę z kąta w kąt i "beczę". Jestem załamana.:-( Dziewczyny czy macie jakieś rady jak przetrzymać te niepowodzenia.
 
reklama
Witam, właśnie dzisiaj dostałam@, znowu a już nie miało jej być. Jestem bardzo załamana nawet bardziej niż bardzo. Chodzę z kąta w kąt i "beczę". Jestem załamana.:-( Dziewczyny czy macie jakieś rady jak przetrzymać te niepowodzenia.
Cóż nie ma rady na to... :sorry::-( Trzeba się zebrać w sobie wstać i walczyć dalej aż do skutku. Przykro mi ze i Tobie sie nie udało.
Zyczę II kreseczek w grudniu! :tak::happy:
Uda sie nam w kocnu;-)
 
Witam, właśnie dzisiaj dostałam@, znowu a już nie miało jej być. Jestem bardzo załamana nawet bardziej niż bardzo. Chodzę z kąta w kąt i "beczę". Jestem załamana.:-( Dziewczyny czy macie jakieś rady jak przetrzymać te niepowodzenia.

Kochana bardzo mi przykro, wiem co czujesz , przechodzę to już mniej więcej od marca, ale nie poddawaj się , zbierz się w sobie jak napisała Kinga i do walki. Uda się każdej z nas na pewno, może będziesz miała prezencik pod choinkę. Życzę ci z tego z całego serca.:tak:

U mnie 7 dc w tym miesiącu odstawiłam clo bo ostatnio głowa mi pękała po nim i czekam, za tydzień pójdę zobaczyć czy jest szansa na owulację:zawstydzona/y: Pozdrawiam:-)
 
Witam Słoneczka wieczornie:tak:

Witam, właśnie dostałam @ mimo braku spadku temperatury, więc zaczynam 12 cykl. Trudno - będę dalej walczyć!!!

Przytulam mocno nie trać nadziei, musi się kiedyś udać !!

Witam, właśnie dzisiaj dostałam@, znowu a już nie miało jej być. Jestem bardzo załamana nawet bardziej niż bardzo. Chodzę z kąta w kąt i "beczę". Jestem załamana.:-( Dziewczyny czy macie jakieś rady jak przetrzymać te niepowodzenia.

Kochana przede wsztsrkim mi pomaga to, ze sie nie nastawiam i juz nie wariuje jak mi tempka skacze i nie lece po tesciora. Niestety trzeba się pogodzić z tym i zbierać siły na następny cykl:tak:

Kochane a ja wczoraj zaliczyłam spadek tempki, a dzisiaj mnie podbrzusze boli jak na @ i miałam plamienia :szok:i zgłupiałam bo dzisiaj tempka w góre znowu...
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, ale i tak żal serce ściska bo to już tyle lat starań - ale cóż trzeba żyć dalej. A myślałam, że będzie prezent na mikołajki:-).
To co dziewczyny za parę dni do dzieła.Oby się nam udało. Agniesiar może sie uda nam razem w grudniu? Co o tym myślisz?
 
Ostatnia edycja:
Oj nawet mi dzisiaj przez mysl to przeszło, ale nie chce sie napalać.Za 4 dni mam odstawic luteine wiec zrobie testa za 5 dni dla pewnosci

Obejrzalam Twoj wykresik i wszystko pasuje idealnie. Ja bym na Twoim miejscu tescik zrobila przed odstawieniem luteiny jeszcze, zeby fasolce nie zaszkodzic. Powiem Ci, ze baaaardzo mi to fasolkowo wyglada :-)

Najlepiej to na betke skocz w piatek ;-):-)
 
Obejrzalam Twoj wykresik i wszystko pasuje idealnie. Ja bym na Twoim miejscu tescik zrobila przed odstawieniem luteiny jeszcze, zeby fasolce nie zaszkodzic. Powiem Ci, ze baaaardzo mi to fasolkowo wyglada :-)

Najlepiej to na betke skocz w piatek ;-):-)

Dziwi mnie jedna rzecz tempka wskazuje, ze owulka była 16 dc a jak byłam na monitoringu fakt była to godzina 19 to lekarka powiedziala, ze jest świerze pęknięcie, ale nie była w stanie okreslic kiedy sie to stalo wiadomo,z e mozliwe, ze nie w poniedzialek bo o 19 mialam monitoring i pechol był. Nadziei sobie na razie nie robie, ale rano za 5 dni zrobie tesciora jak bedzie + w co bardzo wątpie łykam nadal lutke
 
reklama
Dziwi mnie jedna rzecz tempka wskazuje, ze owulka była 16 dc a jak byłam na monitoringu fakt była to godzina 19 to lekarka powiedziala, ze jest świerze pęknięcie, ale nie była w stanie okreslic kiedy sie to stalo wiadomo,z e mozliwe, ze nie w poniedzialek bo o 19 mialam monitoring i pechol był. Nadziei sobie na razie nie robie, ale rano za 5 dni zrobie tesciora jak bedzie + w co bardzo wątpie łykam nadal lutke


Oj to pieknie, bo nie wiedzialam ze owu mialas monitoringiem potwierdzona! Mam nadzieje, ze udalo Wam sie z m. poprzytulac w owu :-D Jezeli dzis mialas implanacje, to za 5 dni bedzie juz plusik na tescie! Ale 5 dni to tak dlugo.. :-( Dawaj na betke w piatek, bo sie nie doczekam! Kurde, normalnie ksiazkowo to wyglada:laugh2:
 
Do góry