reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wiesz co przyznaje sie nie ze nie wiem co to jest ta biocenoza....:confused:
ja mialam robiony wymaz z szyjki macicy na paciorkowca, tylko tego wymagali w szpitalu, moj gin mi pobral wymaz kazal go zaniesc do laboratorium i czekalam chyba 3 dni na wynik.......
Dziękuje,pewnie za ta biocenozą też się czeka ,a nie od zaraz jak gin.mówiła
 
reklama
Zajączku, prolaktynę podstawową to ja miałam i mam w normie, ale po obciążeniu już niestety gorzej. Gin jednak mi powiedział, że obecnie lekarze odchodzą od leczenia prolaktyny jeżeli tylko po obciążeniu jest za wysoka, podobno to nie wpływa na płodność i już więcej nie robiłam badań prl. Gin chciał mi dać bromergon tak profilaktycznie pół tabletki dziennie, ale ja na razie nie chcę tego brać dlatego spróbowałam najpierw castagnus i zrobiłam sobie na te 90 dni przerwę od gina. Niestety nie przyniosło to w moim przypadku rezultatu w postaci ciąży, więc wróciłam do gina i będę brać CLO, zobaczymy co będzie... U mnie to największa lipa jest z tarczycą :dry: tsh mi się waha cały czas, nie mogę go ustabilizować :wściekła/y:
 
hej dziewczynki
u mnie dzisiaj @ nareszcie :-D od poniedziałku clo, ale mysle, ze bede mierzyła tempkę bo takie czekanie w niewiadomą nic dobrego nie daje:-D
Trzymajcie kciuki za ten cykl:tak:
 
dziewczyny, ale mam do Was pytanie bo na razie to jest takie lekkie plamienie, i jakby na dobre sie nie rozchulala @ to ten dzien sie nie liczy jako pirwszy dzien @ bo kurde nie chce brac za wczesnie leków ...

Gosiu nie dziekuje zeby nie zapeszac :)
 
pajko plamienie juz sie zalicza ponoc do nowego cyklu....

zrobilam badanie hormonów w 4dc i stosunek lh do fsh wyszedl mi 0,6........ ponizej tego to znaczy niewydolnosc przysadki :-:)-:)-( a jak jest na granicy to co znaczy???? wyszedl mi jeszcze niski estradiol 13,9..... czy ktos sie zna na tym???:confused:
 
Hej dziewczyny - co wy wszystkie robicie - tak tu pusto:-):-):-) wszystkie macie dni plodne i szalejecie z malzami???;-);-):-):-)

mam pytanko... jako ze nie biore w tym cyklu duphastonu to nie mam pewnosci co do mojego progesteronu... kiedys robilam i byl ok. Czy mozna zalozyc ze skoro temperatura mi skacze tak ladnie do gory to progesteron rosnie prawidlowo czy to nie ma zwiazku???

milej niedzieli wszystkim zycze...
 
;-)witam,
Gosiu w tym samym czasie miałyśmy owulke tyle że ja miałam monitoring a przed nim tamoxifen i w 12dc pregnyl a teraz czekam i od kilku dni ciagle mam wilgotno i jakies biale wycieki ale to nie śluz:zawstydzona/y::sorry:tak wiec w przyszłym tygodniu się wyjaśni super że to będzie wekend bo 2 pierwsze dc sa najobfitsze.
 
reklama
Do góry