reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Pajeczko zgadzam sie z toba tak naprawdę to nie wiem czy ten lekarz będzie nas prowadził , bo to będzie taka wizyta kwalifikacyjna jeśli oczywiście wyniki sa oki.
Oczywiście jeśli nie będzie nam odpowiadał ten doktorek to jeśli się da to będziemy chcieli go zmienić.Zobaczymy po wizycie czwrtkowej mam nadzieję ze będzie dobrze.

Aguś to trzymam kciuki za czwartkową wiztyę, oby było dobrze:tak:
 
reklama
Karola.de – o córeczkę staraliśmy się 7 miesięcy. Wiem, że w porównaniu z dziewczynami, które starają się o maleństwo kilka lat, to może nie jest aż tak długo. Niemniej jednak w porównaniu z najbliższym gronem znajomych te 7 miesięcy wydawało się nieskończonością… Jedna nieudana, i na początku ciąży z córeczką też były kłopoty.
Teraz strasznie zależy mi na rodzeństwie dla Małej. A chciałabym, żeby różnica wieku nie była aż taka duża i mam wrażenie, że trochę grunt mi się „pali pod nogami”. A po pewnych komplikacjach dopiero od niedawna (3 cykl) starać się mogę…
Agniesiar – strasznie mi przykro z powodu tego pęcherzyka, ale trzymam kciuki, aby ten 11 cykl starań okazał się tym najszczęśliwszym! A pisząc o swoich uczuciach wcale nie psujesz nikomu humoru – po to tu jesteśmy, żeby się duchowo wspierać, prawda?
Aga27hope – nie chcę się wtrącać, ale może warto byłoby się od razu spróbować zapisać do innego doktora?
A jeśli chodzi o bliźniaki, to chyba też bym się nie obraziła:-)
 
lolitko- jak się dziś czujesz, mam nadzieję, że noc minęła lepiej niż poprzednia i mniej już Cię boli!

U mnie humorek na razie jeszcze taki sobie, ale mam nadzieję, ze to rzeczywiście wina progesteronu- i tylko jego!
 
Aga27hope – nie chcę się wtrącać, ale może warto byłoby się od razu spróbować zapisać do innego doktora?
A jeśli chodzi o bliźniaki, to chyba też bym się nie obraziła
Smiling widzisz to wygląda tak na te wizyte kwalifikacyjne przyjmuje tylko dwóch lekarzy włąsnie dr neuberg i dr łukaszuk (ten opinie ma bdb) bynajmniej tak zrozumiałam pielęgniarke która nas zapisywała.A teraz ten drugi jest w gdańsku wiec tak jak gdyby nie mieliśmy wyboru tym bardziej że i tak zostaliśmy zapisani dopiero na 5dzień cyklu a oni normalnie chcą żeby było pomiędzy 1-3takie spotkanie. Jednak ja po ostatniej porażce dopiero wczoraj znalazłam siły żeby się zapisać.Mam nadzieję że nie będzie żle , ale napewno jeśli lekarz nie będzie nam w jakiś sposób odpowiadał to będziemy go zmieniać.
Pozdrówka Wszystkim miłęgo dzionka dziewczynki
 
reklama
Do góry