reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie Kobietki, pozdrawiam z krzaczorów!

Dziś w nocy mi się śniło, że mi ładne wielkie pęcherzyki urosły i mój gin mi dawał zastrzyk z pregnylu! Ja chyba już oszalałam przez to wszystko :szok:

Wiecie co... odwlekałam leczenie, klinikę i myślałam o ziółkach, że naturalnie się może uda i w ogóle... Kończę właśnie ostatnie opakowanie castagnusa i uświadomiłam sobie, że chyba mi się nie uda tak po prostu zajść w ciążę i będzie trzeba podjąć konkretne leczenie w klinice jakiejś, a wydaje mi się że nie mam na to siły... Wiecie co Dziewczyny autentycznie zaczęłam się bać że sobie nie poradzę z tym problemem :no:
 
reklama
Podobno tak jest, ale u mnie sie nie sprawdziło. Ja brałam przez 3 cykle a jednaj jak odstawiłam owulki nie miałam więc niestety nie jest to regułą a na clo reagowałam pięknie. Lekarz nie dał Ci pregnylu na pęknięcie??
nie dal,bo powiedzial,ze pecherzyk juz jest troche sflaczaly i tak nic z niego nie bedzie,a nastepny cykl mial byc ok,a jak narazie jest kupa...
 
Czesc Dziewczyny! Chcialabym sie do Was przylączyć. Od razu sie przyznam, ze moge miec nieco problemow z regularnym bywaniem tutaj, ale bede sie starala jak tylko moge. Niestety mam troche za duzo na glowie i stad moga wynikac pewne nieobecnosci.

Ale troche o sobie. Skoro na początku całego tego wątku była mowa o wieku, to od razu sie przyznam, ze mam 30 lat. Mam juz jedna kruszynkę - ktora za niecaly miesiac skonczy trzy latka. I przyszedl czas na drugie Malenstwo. Teraz rozpoczynam trzeci miesiac staran - od poprzedniego cyklu probuje z wiesiolkiem i mam nadzieje, ze sie uda. Moja Mala udalo sie dopiero po 7 miesiacach, a przed nia zaliczylam jedno poronienie:(

W zyciu duzo robie - pracuje, studiuje i zajmuje sie moja mala - co oznacza, ze na nauke i sprzatanie poswiecam wieczory. I pewnie czas na lekkie przystopowanie...

A generalnie, to jestem otwarta na wszelkie podpowiedzi:) i uwagi - zarowno te pozytywne jak i negatywne...

Drugie Dziecko to w tej chwili moje najwieksze marzenie... A wiadomo, ze ciaza tez sie wiaze z pewnym uczuciem niepewnosci, ktore juz teraz mam. Ale wiem, ze mi na tym bardzo zalezy.

Moze troche za duzo i tak w nieladzie pisze, ale... - chyba mi wybaczycie, co?

Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana!

Dziś niby temperatura w góre, ale nadal niezbyt imponująco, troszkę mnie to martwi, ale zobaczymy co powie mi jutro gin.

Mam dziwne przeczucie, ze kolejny cykl będzie przegrany - ale czy to coś nowego!?

Powinnam sie juz przyzwyczaić - dlatego nie wiążę żadnych nadziei z tym cyklem.

Trudno trzeba będzie walczyć dalej.

Gdyby któraś miała jakiś pomysł co z tym moim wykresem to z góry dziękuje!!!
 
Witajcie dziewczynki z kawusia:-):-)
Agniesiar - ja tamten wykres mialam podobny tez dwa razy w gore a potem spadek i znow w gore - owu byla ale nie udalo sie zafasolowac niestety:-:)-(
 
Witam;-)
Przykro mi dziewczyny, że się nie udało :-( musimy walczyć dalej,moja tempka.tez jakaś dziwna :crazy: przez 4-dni od 36.5-36.6 a dziś 36.7 a jest u mnie 11dc no chyba że owulka później będzie ok.21dc to może tak chyba skakać?? W środę do gin.może mi usg zrobi i się wyjaśni ,czy jakiś tam pęcherzyk jest? Ja raz miałam taki sflaczały pęcherzyk i gin.nie wiedziała czy rzeczywiście owulka była, żadnego płynu nie było,a owulacje wtedy miałam 4-dni przed usg.może wiecie jaki powinienem być pęcherzyk po pęknięciu?? pozdrawiam
 
reklama
Wiecie co jak byłam w łazience zeby sie załatwic zauważyłam na wkładce małą plamke różową i obok niej troche mniejszą ale czerwona plamke teraz jak narazie nic niemam,przestraszyłam sie:szok:i zmartwiłam sie:-(kurcze mam nadzieje ze to nic takiego,bo ja nie chce dzidzi stracic:no:
Też tak raz miałam. Może to dzień na który przypadałaby Ci normalnie miesiączka? A może po stosunku tak się stało? Bo tak się zdarza w tych dwóch przypadkach. Jeśli nie masz do tego twardego brzuszka ani skurczy to nie martw się, ale się obserwuj. Jak się powtórzy zadzwoń do gin.
 
Do góry