reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Agniesia

Jestem mama od 11.43:-) Moje 9-komorkowe cudo jest ze mna i teraz sie modlimy o to, by zostalo z nami 9 miesiecy:-)
Na razie nie gratuluję, bo nie chce zepeszyć, ale z całego serducha Cię wspieram, przytulam i trzymam kciuki.

Mozesz mi nie uwierzyć, ale właśnie mi łezki popłynęły.

Dbaj teraz o siebie i dużo odpoczywaj.

Wierzę, ze wasze 9-komórkowe maleństwo zostanie z wami już do końca życia!!!
:tak:
 
Też tak raz miałam. Może to dzień na który przypadałaby Ci normalnie miesiączka? A może po stosunku tak się stało? Bo tak się zdarza w tych dwóch przypadkach. Jeśli nie masz do tego twardego brzuszka ani skurczy to nie martw się, ale się obserwuj. Jak się powtórzy zadzwoń do gin.

Wiesz nie powinnaś się wypowiadać w ten sposób, bo lekarzem nie jesteś. To,że u ciebie nie było powodu do zmartwień nie znaczy,że tak jest zawsze. Ja nie zignorowałabym żadnej plamki w czasie ciąży. Oczywiście trzymam kciuki za Madzię,żeby wszystko było ok, ale ja jednak radziłabym skonsultowac to z lekarzem, zwłaszcza że Madzia ma za sobą małe problemy i pobyt w szpitalu.
Zamiast czekać aż sytuacja się powtórzy lepiej pójść do lekarza. Dla własnego spokoju.
Zresztą bez względu na to jak bardzo kogoś lubię i szanuję na forum, to w kwestii zdrowia dziecka ufam tylko lekarzowi.
 
Smiling
Witamy na forum,wpadaj do nas jak tylko znajdziesz troszkę czasu.:-)
Lolitko
Cieszę się i trzymam kciuki za twoją dziecinkę.
Odpoczywaj teraz i myśl pozytywnie.
Nemezja
Kliknij na suwaczek,ustaw swoje dane,skopiuj adres html forums i wklej ten adres w ustawieniach,sygnatura w to okienko gdzie wpisuje się posty i zapisz.
 
Wiesz nie powinnaś się wypowiadać w ten sposób, bo lekarzem nie jesteś. To,że u ciebie nie było powodu do zmartwień nie znaczy,że tak jest zawsze. Ja nie zignorowałabym żadnej plamki w czasie ciąży. Oczywiście trzymam kciuki za Madzię,żeby wszystko było ok, ale ja jednak radziłabym skonsultowac to z lekarzem, zwłaszcza że Madzia ma za sobą małe problemy i pobyt w szpitalu.
Zamiast czekać aż sytuacja się powtórzy lepiej pójść do lekarza. Dla własnego spokoju.
Zresztą bez względu na to jak bardzo kogoś lubię i szanuję na forum, to w kwestii zdrowia dziecka ufam tylko lekarzowi.
Ja też tylko lekarzowi. Z maleńką plamką krwi zadzwoniłam do ginki wystraszona, powiedziała mi to co ja napisałam Madzi. Nie jestem Madzią, więc nie będę jej dyktować co ma robić, ale i tak się zdziwiłam, że nie zadzwoniła do lekarza.
 
reklama
Smiling
Witamy na forum,wpadaj do nas jak tylko znajdziesz troszkę czasu.:-)
Lolitko
Cieszę się i trzymam kciuki za twoją dziecinkę.
Odpoczywaj teraz i myśl pozytywnie.
Nemezja
Kliknij na suwaczek,ustaw swoje dane,skopiuj adres html forums i wklej ten adres w ustawieniach,sygnatura w to okienko gdzie wpisuje się posty i zapisz.
Dzięki,ale chyba nadal nie mam suwaczków :eek:
 
Do góry