reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kochana


Nikt niczemu niewinny. My sie tu wsie staramy zafasolkowac a wiedza tak duzo pomaga jak i nie pomaga. Nie obwiniaj sie kochana i nie stresuj....

Obejrzyj jakas komedie ze swoim i cieszcie sie wieczorem. A fasolka przyjdzie wtedy jak jej sie bedzie chcialo;-)

Masz rację jak zawsze!!!

Właśnie pogadałam z moim M i mnie troszkę przeszło, powiedział, że on jest taki spokojny, bo swoje wie i tyle - wie że sie uda, kiedyś na pewno - a jeżeli będę tak szaleć to tylko przedłuże to nasze czekanie na cud.

Może ma rację, zagonię go dziś szybciej do łóżeczka obejrzymy jakiś filmik, a jesli nas najdzie to możne się poprzytulamy - nic na siłę, ale też nic na gwizdek!

Jeszce raz dziękuje - niezła z Ciebie encyklopedia:-D

Nawet nie pytam dlaczego, bo łatwo można sie domyślić, ze skoro tyle wiesz to musiałaś swoje przejść - (w końcu ja tez ciągle się uczę)

trzymaj sie mam nadzieję, że ten cykl będzie twoim ostatnim!
 
reklama
Hejka Dziewczęta Witam się wieczornie;-)
Agniesiar jak tam czytam twój wpis tzn to copowiedział Ci twoj mąż to jakbym swojego słyszała:tak:
Lolitko co tam u was jak wasze sprawy wyglądają.?
Zmykam na serialik buziaki
 
Przykro mi :-( u mnie tez nieciekawie :-(endometrium ma tylko 2.5 mm ( 9 dc) a nie ma ani jednego pecherzyka dominującego mam na obu jajnikach mam po kilka pecherzyków. Chyba zaczne pic czerwone wino.

Mysle, ze nic z tych ziółek nie bedzie :-( jak myslicie chyba nieciekawie z tym endo bo pecherze moga jeszcze urosnąć!

nic nie jest powiedziane, że nie;-) ja przy braniu clo poszłam do gin. w 8dc i powiedział że nic nie ma i tak ma być ,bo to wcześnie :tak:a przy piciu ziółek możesz mieć owulacje później np.w 18-19dc i jeszcze nie będzie widać pęcherzyka dominującego;-) ja miałam rożnie, raz właśnie w 18dc a raz w 6dc a endo może jeszcze podrosnąć, do tego czasu :tak: ponoć rośnie 1mm na dzień
 
Pajka owi mozesz miec teraz pozniej np w 16-18dc.. takze nie martw sie na zapas, pierwszy cykl z ziolkami zawsze jest tak ze szybciej jest owu.. (u mnie tak bylo) a pij czerwone winko jedz orzechy (tylko nie wiem jakie)poszukaj czegos w necie i jedz/pij to co wskazane na endo
 
ja wlasnie mam nastepny podglad 20 wiec zobaczymy jak bedzie ;-)
lekarka mi powiedziala, ze jak nic nie dadzą zioła wtedy leki + pregnyl zeby torbieli nie bylo;-) wiec zobaczymy. Wtedy bedzie 16 dc wiec pewnie sie dowiem czy zioła działaja czy nie bo mysle, ze juz wtedy bedzie wiadomo na 100 %
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam serdecynie,
Moje staranka trwają już 15 mies. monitoring cyklu wykazal prawidłową owulację. Mam takie pytanka:

1. lekarz kazał zapisać mi się na badanie drożności jajowodów HCG do Szpitala. Czy takie badania są płatne czy nie? czy to badanie jest bardzo bolesne?

2. przed tym badaniem kazal się zaszczepić przeciw żóltaczce - powiedzial że to z 2 mies. potrwa i trzeba powstrzymac sie od staranek w tym czasie. Tymczasrem przeczytałam w necie, że " Aby uzyskać pełną ochronę przed WZW typu A oraz WZW typu B zgodnie ze schematem podstawowym, podaje się trzy dawki szczepionki skojarzonej - druga przypada po miesiącu od pierwszego wkłucia, a trzecia po 6 miesiącach od pierwszej dawki." Czy to oznacza, że na az 6 mies mam zarzucic staranka??

proszę o informację od osób które już to przezyły.
 
Witam serdecynie,
Moje staranka trwają już 15 mies. monitoring cyklu wykazal prawidłową owulację. Mam takie pytanka:

1. lekarz kazał zapisać mi się na badanie drożności jajowodów HCG do Szpitala. Czy takie badania są płatne czy nie? czy to badanie jest bardzo bolesne?

2. przed tym badaniem kazal się zaszczepić przeciw żóltaczce - powiedzial że to z 2 mies. potrwa i trzeba powstrzymac sie od staranek w tym czasie. Tymczasrem przeczytałam w necie, że " Aby uzyskać pełną ochronę przed WZW typu A oraz WZW typu B zgodnie ze schematem podstawowym, podaje się trzy dawki szczepionki skojarzonej - druga przypada po miesiącu od pierwszego wkłucia, a trzecia po 6 miesiącach od pierwszej dawki." Czy to oznacza, że na az 6 mies mam zarzucic staranka??

proszę o informację od osób które już to przezyły.
hej :)

Ja własnie jestem po HSG. Robiłam w szpitalu na nfz i nic nie placilam. Jak dla mnie zabieg była straszliwie bolesny, ale to dlatego ze mialam jakies zrosty ktore mi lekarz poprzerywal i dlatego bardzo bolało, ogolnie to nie boli i zazwyczaj dziewczyny mowia ze jest ok. :tak:
Co do szczepienia na żółtaczke to ja pierwsze słysze??:eek: Mi gin zalecił tylko zrobienie wymazu z szyjki macicy na paciorkowca i to wsszystko, wynik wyszedl ok wiec odrazu poszla z tym do szpitala i juz.
Co do okresu staranek to sa przerózne opinie.... jedni mowia ze nie nalezy sie w cyklu z hsg starac bo podczas badania wykonuje sie zdjecia rentgenowskie i to moze byc szkodliwe , najlepiej ponoc w pierwszym cyklu po HSg sie juz starac i najwiecej babek wlasnie wtedy sie udaje zajsc :tak: i gin tez mi tak powiedzial, natomiast w szpitalu mi lekarz poradzil ze najlepiej sie az 3 miesiace wstrzymac od staranek , ale poczytalam troche i sie podowiadywalam i nie zamierzam czekac tyle wiec staram sie odrazu :tak:
Mam nadzieje ze ci jakos pomoglam ;-)
 
Cześć Laski:biggrin2:,

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno nie długo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
PS. Możliwe, że już poruszałyście ten temat, jeżeli tak to sorki
user_online.gif
 
podpisuję się z pytankiem pod koleżanką z góry, tylko mój mąż miał lepkość + + , czy to może być przyczyną niepowodzeń w starankach? z góry dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Do góry