reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Coś tu cicho ostatnio na tych wątkach... Zawsze tyle stron do nadrobienia a teraz nici... Ja wychodzę powoli z krzaków, a tu nikogo ni ma...
 
reklama
No władnie sama jestem w szoku bo zawsze Andzia pisała, Marzenka, i inne dziewczyny a od dłuższego czasu ich nie ma. Czy cos sie stało?? Moze dziewczyny gdzies indziej uciekły...
Marzenka, zaniepokojona, Eve co tam u Was??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello.Ja dopiero teraz bo wróciłam z urodzinek jak pisałam ze ide.Super było oczywiscie ja bezalkocholowo:tak:A za chwilke bede z męzusiem rozmawiała przez skype.Do juterka.Martynka gratulacje!!!!!!!!!
 
Witam się,dziś 36 dc jutro M wraca i bedziemy testować ale czuję się na @ niestety planową miałam mieć 8 września ale że nie regularna jestem jak diabli to nigdy nie wiem kiedy będzie pisałam wam że najdłuższy cykl to 35 ale bywały i dłuższe więć nie jestem teraz zaskoczona że tyle się opużnia.
 
Witam się,dziś 36 dc jutro M wraca i bedziemy testować ale czuję się na @ niestety planową miałam mieć 8 września ale że nie regularna jestem jak diabli to nigdy nie wiem kiedy będzie pisałam wam że najdłuższy cykl to 35 ale bywały i dłuższe więć nie jestem teraz zaskoczona że tyle się opużnia.

A Ty w ogóle przy tych cyklach masz owulacje?? Bo ja nie miałam dlatego mialam nieregularne cykle.
 
reklama
Z tego co czytam tytaj to wy temperaturki mieżycie testy owulacyjne robicie a ja nic z tych żeczy moze faktycznie powinnam coś porobić
 
Do góry