reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kochana ponoć mam cykle bez owulacyjne ......Aczy to mozliwe że leki działaja 1m-c po ich braniu ?
Czyli moge uznać że to krwawienie jest całkiem normalne?
Jak może to powiedz mi czy z moich temperatur wynika ze to byl cykl bezowulacyjny?Bo niewiem sama juz sie pogubiłam
 
reklama
Kochana ponoć mam cykle bez owulacyjne ......Aczy to mozliwe że leki działaja 1m-c po ich braniu ?
Czyli moge uznać że to krwawienie jest całkiem normalne?
Jak może to powiedz mi czy z moich temperatur wynika ze to byl cykl bezowulacyjny?Bo niewiem sama juz sie pogubiłam

Megi jeżeli chodzi o to czy clo działa po odstawieniu? Podobno tak, ale u mnie po 3 cyklach brania nie zadziałał wiec trudno powiedziec.... U mnie sie nie sprawdziło
 
Nastepne maja byc powyzej coverline...
Musze byc min 3 wyzsze niz coverline albo jesli jutro np spadnie Ci do 36.5 to po niej musisz miec jeszcze 3 wyzsze kolejne. To Ci da sume 4 tempek powyzej coverline pomimo jednorazowego spadku (ktory sie nie bedzie liczyl)
 
Nastepne maja byc powyzej coverline...
Musze byc min 3 wyzsze niz coverline albo jesli jutro np spadnie Ci do 36.5 to po niej musisz miec jeszcze 3 wyzsze kolejne. To Ci da sume 4 tempek powyzej coverline pomimo jednorazowego spadku (ktory sie nie bedzie liczyl)

Lolitko wszystko rozumiem oprócz tego coverline. :-(bo ja początkująca w wykresikach jestem
 
Megi - z tempek widac ze owu nie bylo.
Wiec u Ciebie problem jest w cyklach bezowulacyjnych stad tez zaczelas CLo i luteine, tak ?
Leki moga zaczac dzialac w kazdej chwili - nawet po jednym cyklu (sprawa indywidualna). Zwykle jednak zajmuje to troszke czasu

Nie poddawaj sie. Jak owu sie nie pojawi po paru miesiacach to zawsze ostatecznoscia jest IVF
 
Pajka

Z tym coverline to jest sprawa skomplikowana w tym sensie ze mozesz sobie coverline wyznaczyc sama recznie zgodnie z naukami NPR (nie bede tu na razie opisywac tego) ALBO mozesz zaufac systemowi FF, ktory Ci sam ja wyliczy w oparciu o statyczne modele. U mnie system sie nigdy nie pomylil. Popatrz na moj wykres - juz widac ze w piatek owu byla (mialam potwierdzona monitoringiem, a FF tez mi jutro pokaze ze owu byla w piatek o ile moja tempka bedzie wyzsza niz 36.4)

Patrzac na Twoj wykres - bedziesz miala coverline wyliczona przez system w okolicach 36.65.....W bardzo duzym skrocie i uogolnieniu coverline jest zawsze wyzsza niz Twoje ostatnie kilka dni tempek przed owu..
 
Ostatnia edycja:
Powiem tak jak mi lekarz wytlumaczył zanik II fazy wynika z tego że mam za maly poziom progesteronu pecherzyki rosna a nie pekaja co swiadczy niby o zaniku i ze tez dlatego niemam owulacji...Sama sie pogubilam ....
czyli to krwawienie jest normalne? a jesli moge zapytac o moja temperature ? czy mialam owulacje czy jednak brak jej w tym cyklu .......Czy moje objawy takie jak dziwne smaki bole piersi moga swiadczyc o ciazy czy raczej cos z hormonami jest nie tak? Powiem ze niewiem co mam myslec i boje sie ze cos jest nie tak ......
prosze o porade
 
Megi ja mam dokłądnie to samo, tylko u mnie nie mówił o zaniku fazy lutealnej. W badaniach hormonalnych progesteron miałam w idealnej normie, ale na to dostałam luteine.Inny lekarz zas stwierdził, ze to nie jest wina progesteronu tylko po prostu moj organizm jest taki, że mam bardzo rzadko owulacje i nazwał to jakimś schorzeniem. Więc co lekarz to inna opinia.
 
reklama
Do góry