reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja bez clo nawet nie mam co liczyć na pęcherze, produkuje pęcherze jak porąbana ale już mi lekarz nie powiedział że do tylu pęcherzy potrzebne jest konkretne endo żeby doszło do zagnieżdzenia i w takim przypadku trzeba wspomagacze.

Hania czyli u Ciebie nie ma odpowiedniego endo?? Bo ja miałam przed braniem co tak, ze miałam pecherzyki, które rosły jak głupie, ale nie pękały a endo stało w miejscu. I dopiero z neta wyczytałam, ze trzeba miec jakiejs wielkosci endo, ze sam pecherzyk nie wystardzy.O dziwo przy clo mam ładne endo, ale do tego biore jeszcze luteine wiec nie wiem na ile co działa :-)ja mam nadzieje, ze te pecherzyki sie obudzą y tak jak w poprzednim cyklu urosną ładnie. I owulka przyjdzie koło 18 dc :-)
 
reklama
Hania czyli u Ciebie nie ma odpowiedniego endo?? Bo ja miałam przed braniem co tak, ze miałam pecherzyki, które rosły jak głupie, ale nie pękały a endo stało w miejscu. I dopiero z neta wyczytałam, ze trzeba miec jakiejs wielkosci endo, ze sam pecherzyk nie wystardzy.O dziwo przy clo mam ładne endo, ale do tego biore jeszcze luteine wiec nie wiem na ile co działa :-)ja mam nadzieje, ze te pecherzyki sie obudzą y tak jak w poprzednim cyklu urosną ładnie. I owulka przyjdzie koło 18 dc :-)

Nie brałam nigdy luteiny więc nie wiem jakie ma działanie.

Ja w tym cyklu jade już naukowo. ma mi dać coś na endo, biore jedną tabletke clo, potem zażadam progesteronu i jak się nie uda to ja już się poddaje i nie chce więcej słyszeć o dziecku, ciąży i tym całym wszystkim.
 
cześć Dziewczęta:-)
Witam się po krótkim urlopie - ale dobre i to:tak:
Pogoda jednak nie dopisała i pokropiło troszkę ale najważniejsze, że na Szpiglasową weszliśmy;-)

ponieważ nie mam czasu na nadrobienie wszystkiego, czy ktoś mi może streścić choć najważniejsze rzeczy???:sorry:
 
Nie brałam nigdy luteiny więc nie wiem jakie ma działanie.

Ja w tym cyklu jade już naukowo. ma mi dać coś na endo, biore jedną tabletke clo, potem zażadam progesteronu i jak się nie uda to ja już się poddaje i nie chce więcej słyszeć o dziecku, ciąży i tym całym wszystkim.

Teoretycznie ona ma wspomagać faze lutealną , ale co dokładnie to nie wiem :-), ale chyba ona działa lepiej na endo. dziewczyny zaraz Wam powiem znalazłam moje stare wykresy to zaraz Wam powiem jak to wczesniej było :-)
 
cześć Dziewczęta:-)
Witam się po krótkim urlopie - ale dobre i to:tak:
Pogoda jednak nie dopisała i pokropiło troszkę ale najważniejsze, że na Szpiglasową weszliśmy;-)

ponieważ nie mam czasu na nadrobienie wszystkiego, czy ktoś mi może streścić choć najważniejsze rzeczy???:sorry:

Siemasz Jagienka vel wczasowiczka.
Byłaś w samiuśkich Tartrach czy coś powaliłam
 
reklama
no, ale jak jestem przeziebiona to to ma jakieś znaczenie?? może spowodować podwyższenie temp.

ano....toc jak jestes chora to tempka zaklocona i nie wiadomo kiedy skok jest...bo przy chorobie juz masz podwyzszona tempke

Ja w tym cyklu jade już naukowo. ma mi dać coś na endo, biore jedną tabletke clo, potem zażadam progesteronu i jak się nie uda to ja już się poddaje i nie chce więcej słyszeć o dziecku, ciąży i tym całym wszystkim.

glupoty kolezanka opowiada. se pobiegaj z deka to ci przejdzie. zaraz sie poddawac bedzie....bedziesz mnie tu spokojnie czekac na dzidzie i tyle...troche sie powkur...iasz w miedzyczasie, ale sie doczekasz

acha - bo zapomniałam dopisać, że @ przyszła wczoraj - po 33 dniach

a to łajza jedna :-(
 
Do góry