reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

a co ma byc zle ?
przeciez nie wiesz kiedy masz owu......jesli za kilka dni to wsio jest w porzadku

no teoretycznie powinnam miec 16 dc, ale tak miałam przy lekach a normalnie to nie wiem :-(bo w sumie ta lekarka mnie tak nastawiła, ze juz nic z tego cyklu nie bedzie, chociaz zdziwiło mnie endo bo zawzsze miałam bardzo małe a teraz masakra. A przy jakiej wielkości pęcherzyk moze juz peknąć?
 
reklama
Konowal ta lekarka
a co ma byc po cyklu skoro moze masz z 5 dni do owu...

Pecherzyki idealne maja okolo 20-21mm i wtedy pekaja. Ale i 18mm jest dobre.
Przy IVF wywoluja owulacje gdy pecherzyki maja 17-18mm....wiec skoro to robia celowa - oznaczac to musi ze to wielkosc dobra
 
Konowal ta lekarka
a co ma byc po cyklu skoro moze masz z 5 dni do owu...

Pecherzyki idealne maja okolo 20-21mm i wtedy pekaja. Ale i 18mm jest dobre.
Przy IVF wywoluja owulacje gdy pecherzyki maja 17-18mm....wiec skoro to robia celowa - oznaczac to musi ze to wielkosc dobra

To mnie pocieszyłaś :)):-):-) bo sama stwierdziłam, ze daje sobie jeszcze 3 cyle z clo a potem jak nie wyjdzie to pojdziemy chyba do kliniki, bo kazdy jak słyszy, ze jestem na clo to mówią max 6 miesiecy z clo a potem kliika i IUI
 
Ja ogólnie mam problem z owulacją , a po odstawieniu clo myślałam, że moze pzynjmiej urosną, ale szanse są marne. Nie wiem kiedyś endo mi nie rosło, a teraz po lekach pęcherzyki stoją :-(lekarka twierdzi, ze trzeba mieć nadzieje. A mnie to juz zaczyna wszystko wkurzać te wieczne starania i zastanawianie sie czy w koncu sie uda :wściekła/y:
Więc myślisz, że jest jeszcze szansa ???? :szok:

Masz podobnie do mnie z pęcherzami. Z tego co czytałam miałaś problem z owulacją więc dostałaś clo i masz problem z pękaniem.

Po pierwsze pęcherze są male dlatego że odstawiłaś clo, lecisz na zasobach które zostały z zeszlego cyklu. Z czego należy się cieszyć to to że na cyklu bez stymulacji lekami uzyskałaś 2 pęcherze, małe bo małe ale zaraz dojdziemy do następnej sprawy.

Mówiłaś że masz problem z pękaniem, powinnaś dostać Pregnyl albo zamiennik na pęknięcie. A w takim przypadku Pregnyl decyduje kiedy pęcherz pęknie.
Bardzo mnie też dziwi dlaczego mając problemy z pękaniem nie dostałaś Pregnylu - przecież można doprowadzić do torbieli!!!!

Po trzecie masz duże endo bo nie bierzesz clo. Clo upośledza endo.

Panimajesz??????



WITAM SIE POPOŁUDNIOWO
 
Jedyna rzecz to taka, ze tempka jest na z deka podwyzszonym poziomie. Ale moze Ciebie to jest normalka - ciezko powiedziec skoro wczensije nie mierzylas.

Dziwna maszta tempke bo niby od paru dni masz wzrost versus poprzednie dni....owu nie mialas bo masz pecherzyki, wiec moze masz wykres trojfazowy......
 
Hanka


Czesciowo dobrze gadasz. Tyle ze te pecherze wcale male byc nie musza. Jak ma pozniejsze owu, to sa ok...

Endo - jestes pewna ze jest zaleznosc slo i endo ? Nigdy nie slyszalam....
 
Masz podobnie do mnie z pęcherzami. Z tego co czytałam miałaś problem z owulacją więc dostałaś clo i masz problem z pękaniem.

Po pierwsze pęcherze są male dlatego że odstawiłaś clo, lecisz na zasobach które zostały z zeszlego cyklu. Z czego należy się cieszyć to to że na cyklu bez stymulacji lekami uzyskałaś 2 pęcherze, małe bo małe ale zaraz dojdziemy do następnej sprawy.

Mówiłaś że masz problem z pękaniem, powinnaś dostać Pregnyl albo zamiennik na pęknięcie. A w takim przypadku Pregnyl decyduje kiedy pęcherz pęknie.
Bardzo mnie też dziwi dlaczego mając problemy z pękaniem nie dostałaś Pregnylu - przecież można doprowadzić do torbieli!!!!

Po trzecie masz duże endo bo nie bierzesz clo. Clo upośledza endo.

Panimajesz??????

Haniu ja zanim zaczelam brac clo miałam endo w 13 dc tylko 1,5 mm :-( u mnie dzieki clo mialam zawsze 10 katze u mnie działa to odwrotnie :)
a z pecherzykami miałam tak, ze rosły to mega rozmiarow, ale nigdy nie dostałam pregnylu bo lekarze zawsze mysleli, ze pekną a one sie wchłaniały. I tylko raz miałam torbiel ponad 5 cm ale to dostałam od rau anty zba blokade jajnikow i torbiel zniknela po miesiacu:-)wiesz mieszkam w Dąbrowie w koło same duze miasta a konowałów tyle, ze szok jeden lepszy od drugiego i sama przeszłam chyba przez 7 lekarzy i nie mam nadal dobrego, którmu bym zaufała.Każdy mówi coś innego.
 
Jedyna rzecz to taka, ze tempka jest na z deka podwyzszonym poziomie. Ale moze Ciebie to jest normalka - ciezko powiedziec skoro wczensije nie mierzylas.

Dziwna maszta tempke bo niby od paru dni masz wzrost versus poprzednie dni....owu nie mialas bo masz pecherzyki, wiec moze masz wykres trojfazowy......

co do tempki to miałam tylko raz podwyzszoną, ale moze to oznaczało to, ze dzien pozniej miałam jazdy, zasłabłam itd. Kiedys mierzyłam tempki, ale zawsze miałam tak, ze jednego dnia 36,4 a następnego 37,5, i następnego 36,1 i następnego 37,0 takze u nie zawszye to była sinusoida. A co to znaczy wykres trójfazowy??
 
reklama
Do góry