reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Cześć Dziewczynki. Widzę, że spokojnie dzisiaj :-) Ja od wczoraj nie robię nic, tylko się drapię... Byłam u medyka na ostrym dyżurze. Obejrzał mnie dokładnie i stwierdził, że to chyba uczulenie, choć z początku, jak sam przyznał, podejrzewał półpasiec... Masakrito... Powiedział, że może od depilacji... po czym stwierdził, że chyba dekoltu nie depiluję... Nie wiem, czy to miało być śmieszne? W każdym razie, kazał pić dużo wapna.

I teraz mam pytanie, może głupie, ale... Od dwóch tygodni, biorę Folik, bo gin kazał, skoro staramy się o dzidzię. Mniej więcej od tego czasu swędzi mnie wszystko i teraz ta wysypka. Na ulotce napisali, że takie mogą być działania niepożądane. Czy któraś z Was miała coś takiego po Foliku? Nie zaskoczyłam, jak byłam u lekarza. Dopiero w domu coś mnie tknęło i raz jeszcze przeczytałam ulotkę.

Miłego niedzielnego wieczorku życzę.
 
reklama
Cześć Dziewczynki. Widzę, że spokojnie dzisiaj :-) Ja od wczoraj nie robię nic, tylko się drapię... Byłam u medyka na ostrym dyżurze. Obejrzał mnie dokładnie i stwierdził, że to chyba uczulenie, choć z początku, jak sam przyznał, podejrzewał półpasiec... Masakrito... Powiedział, że może od depilacji... po czym stwierdził, że chyba dekoltu nie depiluję... Nie wiem, czy to miało być śmieszne? W każdym razie, kazał pić dużo wapna.

I teraz mam pytanie, może głupie, ale... Od dwóch tygodni, biorę Folik, bo gin kazał, skoro staramy się o dzidzię. Mniej więcej od tego czasu swędzi mnie wszystko i teraz ta wysypka. Na ulotce napisali, że takie mogą być działania niepożądane. Czy któraś z Was miała coś takiego po Foliku? Nie zaskoczyłam, jak byłam u lekarza. Dopiero w domu coś mnie tknęło i raz jeszcze przeczytałam ulotkę.

Miłego niedzielnego wieczorku życzę.

Ja nigdy czegos takiego nie miałam a Folik łykam już pare miesięcy. Może idź do ginka i powiedz jaka jest sprawa, może przepisze Ci coś innego, które nie będzie uczulac..:confused:
 
No właśnie nic innego niż zwykle nie jadłam ani nie piłam. Nie zmieniłam proszku ani mydła. Idę wypić wieczorną dawkę wapna i lulu babulu, bo jutro ciężki dzień w pracy.

Spokojnej nocki :***
 
Żegnam się Lachony

Jutro mój ma wolne więc nie wpadnę. Jutro latam z resztą z książeczką.

We wtork też dzień zaplanowany bo trza się sprężać ze wszystkim przed wystąpieniem o pozwolenie na budowe.

W środe mój ma wolne więc nie ma szans na odwiedziny.

Może pod koniec tygodnia wpadne.

Bawcie się i nie pozabijajcie. Ale trochę żywej krwi by się przydało - no ale to takie moje stwierdzenie nie musicie szaleć.

Buźka.
 
Cześć Dziewczynki.
I teraz mam pytanie, może głupie, ale... Od dwóch tygodni, biorę Folik, bo gin kazał, skoro staramy się o dzidzię. Mniej więcej od tego czasu swędzi mnie wszystko i teraz ta wysypka. Na ulotce napisali, że takie mogą być działania niepożądane. Czy któraś z Was miała coś takiego po Foliku? Nie zaskoczyłam, jak byłam u lekarza. Dopiero w domu coś mnie tknęło i raz jeszcze przeczytałam ulotkę.

Ja mialam po foliku jak bralam zwiekszona dawke. pani G jak jej napomknelam ze sie z M staramy to kazala mi brac 800uq dzinnie czyli podwojna dawke tego co normalnie. Wysypalo mnie na nogach, ale zmniejszylam dawke do 400 i jest ok.
Asia osataw folik i zobaczysz czy to to.
Mialam polpasiec i uwiez mi ze to nie wyglada jak wysypka i jak sama nazwa na to skazuje wyskakuje tylko po jednej stronie ciala :szok:
 
Dziewczynki ja wpadam tylko na chwilkę, bo ja po kilku urodzinowych browarach jestem...

@ w sumie nic nie oznacza. jest bo jest. torbiel ( tak jak powiedzial ginek i to co wyczytalam w necie ) powinna sie wchlonac po 2 pelnych cyklach.nie ma zadnych przeciwskazan na staranki :) i nic ewentualnej fasolce nie grozi jesli chodzi o ta torbiel.
jedyne co to jesli za 2 cykle ( czyli kolejny cykl z tego jajnika z torbiela ) @ znowu bedzie sie opozniala to mam isc na usg narzadów rodnych zeby zobaczyc co z ta torbiela - czy jest czy nie.
dzieki za zainteresowanie :)))))


Moja pani doktor powiedziała to samo- czyli trzeba czekać 2 pełne cykle. I jeśli torbiel się nie wchłonie sama to można podać antybiotyk, ale bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży. Więc mozna się starać o fasolkę mając torbiel.


Dzien za dniem mila jakos to bedzie, modle sie do mojego Aniola stroza o JEDNEGO malego ninja (w spermie) zobaczymy, nie ma co sie na tym rozmyslac nic nie wymysle. Zobaczymy co pokaza wrzesniowe wyniki. Od czasu do czasu dopada mnie dol al staram sie nie robic tego przy M by nie bylo mu przykro. TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI

Kochana bardzo mądrze mówisz!

Na jutro mam mega plan przejrzec moje letni ciuch, bo jedziemy na Majorke a ja mam jakies dziwnie grube rzeczy :-( chyba trzeba naciagnac M na nowe sexy ciuszki. Juz upatrzylam sobie boskie bikini i sandalki.

Co Majorka to Majorka- nowe ciuszki są wskazane! :-)Zazdroszczę- może za rok tam skoczymy.


Idę poczytac co naskrobalyście,mam nadzieje że mnie to uspokoi.
I pomyslec ze chciałam pracowac w policji :rofl:
Przeciez ja bym takich ludzi pozabijała,za pistolet i na odstrzał a jakby ktos pytał za co-ZA GŁUPOTĘ!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::angry:

Jak dobrze że nic poważnego się nie stało. Ja sama mam dziecko,więc wiem co czułaś. Ja za swoje dziecko mogłabym zabić chyba...

hhhmmm :baffled:

Acha! I bez złośliwości z mojej strony-jaśli denerwuje którąś moja sygnatura i wolałaby jej nie widzieć to proszę szczerze o tym napisać-DZIEKUJĘ!

Kochana nie wpadajmy w paranoję! Chyba nikomu to nie przeszkadza!

He he, dwa mi zostaly na dzisiaj ;-)
[/FONT]

Wynik całkiem niezły!

Musze przyznac sie ze przytulanki sa ostatnio niesamowite, takie pzrepelnione emocjami...

Ja myslę,że trochę odpuściliście teraz przez te wyniki i dlatego przytulanka są takie a nie inne- więcej luzu, mniej stresu!


Dzieki kochana.

A propos klotni, to masz racje ze bez sygnalow niewerbalnych mozna cos zle odebrac. Kazdy przeciez "po swojemu" interpretuje slowo pisane. Czasem to, w jaki sposob sie cos zinterpretuje, zalezy od humoru (to juz na swoim przykladzie mowie, hihihi). Ja zdecydowanie naleze do "klotnic" lub moze bardziej (jak Marzenixx) do osob, ktore staraja sie zawsze byc szczere i nie boja sie wypowiedziec swojego zdania, wiec przez to czesto ktos ma do mnie zal. Grono osob, ktore mnie tu lubia musi byc bardzo waskie ale za to sa wyjatkowe osobe, ktore szanuja szczerosc i otwartosc :-D:-):-D
Alez ja sobie slodze... :cool2:
Prosze tego w zaden dziwny sposob nie interpretowac. Nie ma tu zadnych podtekstow.
Uwazam, ze Marzenixx wyrazila swoja opinie w bardzo taktowny i kulturalny sposob. Z drugiej strony rozumiem ze, Niunia miala slabszy dzien i troszke negatywnie to odebralam. Mysle, ze jak dzis Niunia na to spojrzy, to zobaczy cala sprawe w calkiem innym swietle( mnie sie tak pare razy zdarzylo, hyhy).
Dziewczynki dajcie se po razie i bedzie luz ( i kto to mowi, co nie? :-D)

Wlasnie przeczytalam to co napisalam i stwierdzam, ze musze miec goraczke, bo to w ogole sie nie trzyma kupy, nie ma sensu, ladu ani skladu.
Zamiast kasowac, jednak Wam to wysle zebyscie zobaczyly, co grypa z dobrych ludzi robi. Masakra hahahah :-):-




A ja cię doskonale rozumiem! Logicznie gadasz! Tylko nie daj się Kaprycha- one wszystkie cię chcą na NK wciągnąć! Ty się nie daj! Bądź dzielna! Mnie to nawet kazały konto założyć! Permanentna inwigilacja! Nie wytrzymam!!!


a film - cała uroda blokowisk - mieszkałam w wieżowcu od 4 klasy szkoły podstawowej - teraz wieś, cisza, spokój - ale jak jadę do rodziców to wspomnienia wracają:tak:

To w Będzinie są wsie?

Nektarynko i Olesiu - ja jeszcze nie byłam na Majorce i bardzo mi się marzy - ale chyba szybko tam nie pojadę - wiadomo kasa na rozbudowę potrzebna a nie jakieś wojaże:-D
to przynajmniej Wasze fotki pooglądam i popodziwiam

Andzia to przy okazji przebudowy będziesz wszystko zmieniać,że kuchnię chcesz nową?
Ja chętnie podniosłabym tylko dach w swoim domku, ale nie chcę wchodzić a takie remonty, bo i bez tego da się tu żyć. A jak wiadomo nie od dziś- kiedyś wybuduję dom idealny:-)

Uciekam, dobranoc!
 
reklama
Ja też uważam, że normalnie wyraziłaś swoje zdanie.
Nie podoba mi się wypominanie komuś, że nikt nie odpowiada na jego posty.
I rok minął, wszyscy się smialiśmy, że za rok w listopadzie będzie kolejny tort ze świeczką z "jedyneczką" , ale to już z innej okazji (roczek naszej dzidzi) :-)
bardzo mi się podoba twoja wypowiedz i dzieki ci za nia :sorry2:
gratuluje rocznicy , fajnych chyba masz tych tesciow ze tak cie obdarowali:tak:
wogóle to slicznie wygladasz na tej fotce razem z mezem, ta ciąża baardzo ci sluzy :tak::-)
Witajcie dziewczynki ja tylko na chwilkę bo zrobiłam dzis drugi test owulacyjny i wyszła taka sama kreska testowa jak wczoraj i zgłupiałam juz kiedy ma być ta owulka??
ja tez przez dwa dni mialam prawie taka sama kreske i podejrzewam ze jutro bedziesz miala owulke:tak:
ja mojemu też zawsze mowie ze po % mam wieksza fantazje...:-)
ojoj ja tez tak mowie!!!!:-D
I teraz mam pytanie, może głupie, ale... Od dwóch tygodni, biorę Folik, bo gin kazał, skoro staramy się o dzidzię. Mniej więcej od tego czasu swędzi mnie wszystko i teraz ta wysypka. Na ulotce napisali, że takie mogą być działania niepożądane. Czy któraś z Was miała coś takiego po Foliku? .
ja tez bralam i nic mi nie bylo, ale calkiem mozliwe ze dostalas wysypki... moja siostra to nawet po apapie czy grypexie dostaje wysypki...
.

Może pod koniec tygodnia wpadne.
.
no to niezle zaszalalas z tym wpadne pod koniec tyg.:dry: chyba zartujesz , ! napewno zjarzysz wczesniej bo nie wytrzymiesz:-D
 
Do góry