reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Z tą tempką chodziło mi o to, że w poprzednim cyklu nie miałam wzrostu.
A w tym, zmierzyłam pierwszy raz dziś i jest.
Zresztą co tu tempki pomogą, działanie najważniejsze:-D
aa to o tym nic mi nie bylo wiadomo ze w tamtym cyklu mierzylas.. choc raz.. jesli bylo przed owulka i byla tempka niska po nizej 36.6 to ok.. a jesli to bylo gdzie niby po owulce to oznaka ze owulacji nie było.. take jest na to wytlumaczenie..
 
reklama
Witam sie po dwóch dniach nieobecności:-)

Widzę, że na tapecie jest teraz temat Majorki, kocham tą wyspę, byłam tam już kilka razy, ale na pewno jeszcze kiedyś wrócę:-):tak:

Pochwalę się, npisałam 3 rozdział mojej magisterki, został mi juz tylko jeden:-)
 
Co jest Lachonarium - niedziela rozleniwiła co??????

Jestem gotowa i zwarta a tu co ja widzę pustki na maxa.

Lachony odzywać się mi tu, macie ostatnią szansę nacieszyć się księżną (Kaprycha napisalam się z malej literki:-D) bo do księżnej dzwonili i chcą księżną widzieć w pracy 1 czerwca w poniedzialek:-)

A jak się zacznie kariera to już mła nie będzie miala czasu.

Andzia żyjesz jeszcze czy już lachonie od tej pracy leżysz z kumpelą w ciasnym uścisku pod stołem???

Madzienka twój M żyje czy nie po tym gulaszu - a może się bawisz w pielęgniarkę. Ty sprytna bestio zaplanowalaś to!!!!

Kinga przepadła w kuchni - chyba M ją przyspawała do kaloryfera.

Kaprycha rzeźbi w tualiet.

Wielki cyc do potęgi 4 - ja nie wiem, ty wiecznie kolo tego swojego. Winna coś mu jesteś czy co, że tak się udzielasz????

Zaraz poczytam dalej i pojede całe to towarzystwo - a jak jak nie???
 
no przylazł już do domu to mogę na BB siedzieć spokojnie..bezczelniak kupił tylko jedno piwo i nie chce sie podzielić :p
 
:-D:-D:-D:-D
ja czlapie tu i tam...alexa zostawila laptopa wiec mam dostep do sieci, hehe....i podczytuje co chwilke...zwijam sie z bolu w dalszym ciagu...chyba sie rozplyne w cieplej wodzie, moze to pomoze choc troche na ten p...ny bol @owy:angry:

Jadźka wyłaź z wody bo sie nam roztopisz

Dziewczynki dziekuje bardzo za wszystkie zyczenia od Was :) strasznie mi milutko :tak:
Co do zdjec... kurcze ja wstawilam kilka drinków ale chcialam sprawic wam przyjemność, byscie chociaz wirtualnie wypily ze mna drineczka z okazji moich urodzin... nie wiedzialam, że nie jest to mile widziane... :-:)zawstydzona/y:

Powaliło cię. Pijane były, nudziło im się to se znalazły rozrywkę. To jak najbardziej jest forum niereformowalne i większość to alkoholiczki - oczywiście mamy niezbrukane perełki ale je się też sprowadzi na złą drogę to tylko kwestia czasu.

OK moge z Wami chwile pogawedzic, zarozowilam sie troche w tym majowym sloneczku, zwezilam moje nowe biale spodenki bo byly troszku za szerokie i wygladalam w nich jak majtek (brakowalo mi tylko szczoty do szorowania pokladu) Zaraz musze zrobic kolacyjke i nie moge sie rozpisywac ;-)

O jak nam przykro

Witam sie po dwóch dniach nieobecności:-)
Widzę, że na tapecie jest teraz temat Majorki, kocham tą wyspę, byłam tam już kilka razy, ale na pewno jeszcze kiedyś wrócę:-):tak:
Pochwalę się, npisałam 3 rozdział mojej magisterki, został mi juz tylko jeden:-)

Ta za te tematy wakacyjne to wam jaja pourywam:-)
 
wiecie co... musze to napisac bo az mnie skręca...

Ja też uważam, że normalnie wyraziłaś swoje zdanie.
Fakt- słowo pisane może być inaczej zrozumiane niż mówione, ale to nie powód żeby tak wybuchnąć jak niunia.

Wczoraj poszłam po swojej wypowiedzi spać, a rano jak przeczytałam post niuni to trochę mnie przeraził.

Nie podoba mi się wypominanie komuś, że nikt nie odpowiada na jego posty.
Przecież nie każdej z nas inne dziewczyny odpowiadają. Czasem się coś poprostu przeoczy, czasem wałkowany jest ten sam temat np. "jak myślicie to kiedy sie przytulac skoro dziś mam tempkę 36,75 ?" i chcąc nie chcąc czasem to się już staje nudne.

Nie wiem może niunia miała naprawdę zły dzień, ale przecież marzena nie napisała, że chodzi o ciebie i twoje fotki tylko ogólnie, jak to ktoś napisał wyżej "co za dużo to nie zdrowo".

A mówienie o jakiejś stronniczości czy braku szczerości apropo tej sytuacji to już w ogóle nie rozumiem co niunia miała na myśli.

Miałam się nie odzywać, ale zaraz zostanę posądzona, że jestem potworem, bo tylko Marzena została zlinczowana.:tak:
Także bijcie ciężarną ile wlezie :-D

Rozdaje Wam wirtualnego torta rocznicowego i drugi worek fluidków !!!!!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dostaliśmy od moich rodziców książkę o dzieciach:-)
Od siostry męża druga książkę o dzieciach :-)
A teściowie jak zwykle zaszaleli i dali nam parę groszy na coś na nowe mieszkanie.

A ja ponieważ miałam jeszcze w środę urodziny,a w poniedziałek imieniny dostałam od nich 300 zł na ciuszki ciążowe :-D

Mąż się na żarty oburzył, że on aż tyle nie dostaje od nich na swoje święta HAHAHA

I rok minął, wszyscy się smialiśmy, że za rok w listopadzie będzie kolejny tort ze świeczką z "jedyneczką" , ale to już z innej okazji (roczek naszej dzidzi) :-)
 

Załączniki

  • P5240492.jpg
    P5240492.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
no przylazł już do domu to mogę na BB siedzieć spokojnie..bezczelniak kupił tylko jedno piwo i nie chce sie podzielić :p

To niech leci po kolejne.

Moja kumpela impezowiczka na maxa zawsze szantarzuje swojego, że jak jej pozwoli pić wieczorkiem to da się mu puknąć. Sam lata po browara - ubaw zawsze mam na maxa.
 
Do góry