reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam!
postaram się dzis troszkę nadrobić, ale nie obiecuję, że się uda;-)

Widziałam szybciutko, że oprócz Patrysi i Kankagan to należy też gratulować PYSI i ELFIE:tak:

tak więc


kochana Pysiu i Elfiku najdroższy
super wieści i duże gratulacje
no i oczywiście spokojnejciąży

bardzo się cieszę i ściskam gorąco
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Ja też słyszalam że w tym salonie są super fryzjerzy. Ale ponoć ceny z kosmosu? Choć może dla nas, bo wy w warszawie chyba już przywykliście do tych cen.


Szafirek super wiadomości!!! Trzymam kciuki żebyś szybko dołączyła do ( jak to mówi Hanka) sekcji ciężarówek!
Sam Czajka bierze kupę kasy a jego fryzjerzy trochę mniej.Byłam tam kilka razy i zawsze rewelacja kolor,cięcie .Niestety szkoda mi pieniędzy oszczędzam na dzidzię i ważniejsze rzeczy teraz:tak: U siebie w mieście za balejaż na długie włosy płacę 150zł to też dużo ale blondu niestety nie da sie samemu zrobić bo wychodzi żółty i kurewski.
 
U mnie zawsze był płyn w zatoce dauglasa i nie było pęcherzyka to był objaw owulacji ale lekarzem nie jestem


Spokojnie. Ja mam pco, nie mam w ogóle owulacji tylko z lekami i jednak się udało;-);-)[/QUOTE]

ten cykl mierzę temp.w 12dc niby owulacja była,ale dręczy mnie właśnie ten spłaszczony pęcherzyk po owulacji może to przetrwały pęcherzyk Graffa??
 
Dzięki dziewczyny,kochane jesteście :tak:
tak mam doła,bo wszyscy wkoło w ciąży a ja znowu na końcu :-( mąż miał w zeszłym roku w marcu badania na nasionka,jest ok.nie wiem czy w tym roku powtórzyć?? i chyba po @ pójde po skierowanie na hsg
 
kochanie moim skromnym zdaniem najlepiej by ci bylo w rudych (takich modnych teraz)włosach! jak i również w ciemnych brąz ale takich ciemnych ! mam kolezanki o takich oczkach i karnacji!:-D
:-) ja nie mam zamiaru się farbować ja tylko tak do karoli.de :sorry2: ja juz sie kiedys farbowalam to pozniej musialam kupę kasiorki wydać na to żeby mi włoski zafarbowali na moj naturalny kolorek :-) i juz nie farbuje :-) a na zdjęciach slubnych w albumie mam wlasnie kasztanowo rude :-D i czekoladowy braz też miałam ale wyglądalam jak smierc bo byłam blada padło na luty :-)
Eve Ja myślę że ładnie byś wyglądała w jasnych pasemkach np.jakiś beżowy i blond balejaż.Do ciemnych włosów masz chyba za delikatną urodę.Widzę ciebie też w jakimś jasnym brązie z czerwonymi rudymi pasemkami. Znam świetnego fryzjera z salonu Leszka Czajki ma na imię Marek i cuda robi z włosami.:-)
miałam i pasemka jasne blond i też żle wyglądałam :sorry2: najlepiej mi w moich mysich wloskach ktore latem nabieraja super refleksów blond :-) a zima jestem jak brunetka:-D
mnie się podobasz w tym kolorku ładniutko:tak:
dzięki :-)
Ślicznie wyglądasz:tak:
dzięki Słoneczko :-)
 
hej, sorki ze sie tak ulotnilam ale musialam podac obiado-kolacje, dokonczyc malowanie WC i nadrobic zaleglosci w czytaniu.
WIELKIE GRATULACJE​
dla​
:
Sephory
Kankagany
Patrysiy
Pysiy
Elfy75
WOW super jaki wysyp. Jak milo do was wrocic :-)
 
reklama
Do góry