reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
dziewczyny szukam sobie aerobiku do sciagniecia i wpadlam na to, poprostu sikam, ale ktos mial jazde. Wyobrazacie sobie gdyby oni tak naprawde hahahahaahahahah
[video=youtube;EQMCrzgayrM]http://www.youtube.com/watch?v=EQMCrzgayrM&feature=related[/video]
 
Hejka :-)
Weszlam sobie na chwileczke i oczywiscie nie doczytalam wszystkiego ,strasznie pedzicie jak pendolino ,hehe ;-)

w,kropeczko , ostatnia cytologie mialam robiona jakies 4 m-ce temu i jest pierwszy stopien ,nigdy nie mialam gorszej niz 2.
 
Nie bylo mnie pare dni i tak strasznie sie za wami wszystkimi stesknilam, poryczlam, posmucilam sie, pozmienilam to i owo i poszlam po rozum do glowy. Mowilam ze robie sobie przerwe od BB ale jak mozna robic sobie przerwe od przyjaciol od ludzi ktorzy tak bardzo mnie wspieraja dobrym i czasem bardzo konstruktywnym slowem NO NIE MOZNA wiec "I am back".
no i dobrze ze wrocilas. na mnie BB dziala jak odciagacz od stresow i wyczekiwania kolejnej fazy cyklu. Jakos tak jak sie czlowiek zaczyta w 100 stronachto juz nie ma czasu na LICZENIE DNI DO OWU I POTEM DO @. nie macie tak??
Hej,dawno tu nie byłam :zawstydzona/y:pewnie mnie nie pamiętacie,u mnie nic nowego :-(zrobiłam wszystkie badania hormonalne są dobre,mam podejrzenie PCO bo na jajnikach sa pęcherzyki ułożone obwodowo,ale swoja naturalną owulacje mam, chodź nieraz blokuje się.
nie pamietam cie ale witam i trzymam kciuki zeby szybko sie udalo...
 
No a ja wogole to juz po wizycie u gina... HSG w porzadku - i dzis w 13dc pecherzyk ma 24 mm i po pregnylu pojuitrze powinien peknac... Moze tym razem sie uda:-):-):-) w piatek mam isc jeszcze raz podgladac czy peklo...
 
juz wrocilam :-) oprocz biegania,zaliczylam jeszcze sexik z mezem,heehe,biedny sie dopytywal,czy po tym bieganiu bede bardzo zmeczona :-D nie wiedzial,czy moze na cos liczyc.
spicie juz?
 
reklama
Do góry