reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

szuper usteczka!!! :-)
a jaki jest twoj naturalny kolor włosków??? :sorry2:

:-):-):-):-):-):-):-) trzymam kciuki za betke!

wy tak o tych serialach to ja sie przyznam ze raz na jakiś czas wciąga mnie typ wenezuelskich :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: np z Natalia Oreiro :zawstydzona/y: ... tylko się nie śmiejcie ja po prostu uwielbiam ameryke łacińska ta kulture muzyke język strasznie bym sie chciala nauczyc tego hiszpanskiego;-) no i kiedys tam pojechac! :sorry2:
Mam ciemno blond włosy i zielone oczy.Ja też uwielbiam te klimaty.Znacie tą płytkę jest super i tak poprawia nastrój.

Dirty Dancing 2 / Dirty Dancing: Havana Nights (2004) - Muzyka - FILMWEB.pl

Hiszpański jest taki sexowny mój brat kiedyś pracował u Hiszpana uczył się tego języka w instytucie Serwantesa.Moja koleżanka studiuje w Badalonie hiszpańskiego nauczyła się w 3 lata i jest zakochana w tym kraju.Najlepsze jest to że na wygładach mówią po katalońsku i musi się uczyć drugiego języka.


CZESC

Nie bylo mnie pare dni i tak strasznie sie za wami wszystkimi stesknilam, poryczlam, posmucilam sie, pozmienilam to i owo i poszlam po rozum do glowy. Mowilam ze robie sobie przerwe od BB ale jak mozna robic sobie przerwe od przyjaciol od ludzi ktorzy tak bardzo mnie wspieraja dobrym i czasem bardzo konstruktywnym slowem NO NIE MOZNA wiec "I am back". Chyba udaje mi sie wygrywac z mega dolem jaki mialam w zeszlym tygodniu:
1. zaczelam cwiczyc, jezdze codziennie na rowerze i daje sobie konkretnie w palnik, przez to mi sie jakos dziwnie humor powrawia.
2. rozpoczelam (wreszcie) moj wolontariat dla angielskiej Policji, wiec mniej czasu na rozmyslanie "co dalej"
3. czekam na wyniki, nie ma co sie z gory martwic a jezeli nawet cos nie tak to bedziemy myslec co dalej z lekarzami sama nic nie wymysle.
Dziewczyny jeszcze raz wieeeeeeelkie dzieki za rady, dobre slowo i mysle ze razem mozemy wiecej zdzialec.:-)
Olesia cieszę się że dól już minął.Będzie dobrze zobaczysz.;-)
 
reklama
usta boskie! tez chce takie..
Dokładnie:tak::tak:
Odebrałam wyniki prolaktyny - tylko qurwa 103,7 (norma do 24,01)
Zaś bro, zaś mdłości, nic tylko się qurwa cieszyć. Dzwonilam do Super G i kazał juz od dzisiaj brać bro.
Akcja obniżamy prolaktynkę:tak:

Witam! dziś w lepszym humorze...A ja jutro idę na bete nie nastawiam się za bardzo na cud... muszę sprawdzić lekarz kazał bym mogła odstawić dupka.

Cuda czasem się zdarzają;-);-);-)


Ale może dziś go przycisnę po M jak miłosc:tak::-D
Już 12dc i boję się, że będzie wkońcu za późno i nici z tego cyklu. Ale chyba mam jeszcze szansę, co?;-)
:-D:-D:-D

to ja swojego po "Dexterze" :-D
O to będzie się działo:-D:-D:-D
no kochana "zbuntowanego aniola" i "palome" to chyba wszyscy oglądali!!! nawet faceci!! ja swego czasu uwielbialam te wenezuelskie tasiemce!!:-D
Dokładnie;-)

Dziewczyny jeszcze raz wieeeeeeelkie dzieki za rady, dobre slowo i mysle ze razem mozemy wiecej zdzialec.:-)
Witam. Widzę, że humorek dopisuje:-):-)

a wlasnie gdzie dzis kropeczka zniknęła???
Miała jechać do Krakowa

Mój M nakarmiony i śpi ;-) ale zaraz ucieka na trening to zostane sama
 
jestem i ja byłam u kuleżanki na kawce i juz jestem z powrotem.
Olesiu fajnie że wróciłaś i ze juz sobie poradziłaś z dołkiem
Martynko 3mam kciuki za betke jutrzejszą!
 
Mam ciemno blond włosy i zielone oczy.Ja też uwielbiam te klimaty.
Hiszpański jest taki sexowny mój brat kiedyś pracował u Hiszpana uczył się tego języka w instytucie Serwantesa.Moja koleżanka studiuje w Badalonie hiszpańskiego nauczyła się w 3 lata i jest zakochana w tym kraju.Najlepsze jest to że na wygładach mówią po katalońsku i musi się uczyć drugiego języka.
kurcze przefarbowałabym cie na właśnie jakiś ciemniejszy odcień! też mam ciemny blond i tez mam zielone oczy (czasem piwne) :-) i mi fryzjerka strasznie odradzała taki jasny blond!;-) tylko sie nie smiac z miny na zdjeciu bylam chiba lekko wstawiona :-D

Olesiu witam!!!!!!!!!!!!!!! :-D
 

Załączniki

  • oczka.jpg
    oczka.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 35
Hej Dziewczynki!
Nie bylo mnie ponad tydzien,ale wzielam sie za siebie...
biegam codziennie z M i na nic nie mi zostaje czasu i sily.
Musze schudnac,bo bierzemy sie niedlugo za robienie dzidzi :-D pozniej bieganie i jazda na rowerze odpada. A wlasnie odnosnie jazdy na rowerze,jak ostatnio jezdzilismy,to zobaczylam,ze na plecach M lazi ogromny robal,chcialam go zrzucic i tak sie wyjeb...am ze masakra.Mam ogromniastego siniaka koloru fioletowego,ktory zajmuje pol uda.Poza tym mam uczulenie na meszki,wiec walcze z czerwonymi spuchnietymi plamami,ktore pojawiaja sie to tu,to tam a znikac cholery nie chca.
A teraz cos pozytywnego!Bylam w sobote u gina.Zbadal,mowi,ze wszystko ok,obejrzal wyniki,tez ok,no i zrobil usg,tak zeby sprawdzic,czy mam owulacje.Byl plyn po peknieciu pecherzyka,wiec wszystko super.Powiedzial,ze mamy zabierac sie do roboty :tak:
Moj M wrocil w piatek z delegacji,tak sie napalil na dzidzie,ze szok.Podrywal maluchy w samolocie :tak:
Szef znow szaleje,ale ostatnio znalazl sobie inna osobe do wyladowywania sie.
A co u Was??
Nie dam rady przeczytac 250 stron.Prosze powiedzcie,co sie dzialo i czy mam komu gratulowac???
Buziaki
 
kurcze przefarbowałabym cie na właśnie jakiś ciemniejszy odcień! też mam ciemny blond i tez mam zielone oczy (czasem piwne) :-) i mi fryzjerka strasznie odradzała taki jasny blond!;-) tylko sie nie smiac z miny na zdjeciu bylam chiba lekko wstawiona :-D

Olesiu witam!!!!!!!!!!!!!!! :-D
kochanie moim skromnym zdaniem najlepiej by ci bylo w rudych (takich modnych teraz)włosach! jak i również w ciemnych brąz ale takich ciemnych ! mam kolezanki o takich oczkach i karnacji!:-D
 
Eve Ja myślę że ładnie byś wyglądała w jasnych pasemkach np.jakiś beżowy i blond balejaż.Do ciemnych włosów masz chyba za delikatną urodę.Widzę ciebie też w jakimś jasnym brązie z czerwonymi rudymi pasemkami.
Znam świetnego fryzjera z salonu Leszka Czajki ma na imię Marek i cuda robi z włosami.:-)
 
reklama


A ja jutro idę na bete nie nastawiam się za bardzo na cud... muszę sprawdzić lekarz kazał bym mogła odstawić dupka.
A czuję się już jak balon... cycki napieprzają jak cholera a sutki jeszcze bardziej, staniki zrobiły się za małe:szok: mogą zostać już takie byle już nie bolały...
POZDRAWIAM!:-D




a może jednak fasolka no tak cycuchy itp.nono oby betka była owocna:-)



A ja dziewuszki dopiero z pracy wróciłam..

Wczoraj nie było serduszkowania bo moj M źle się czuł:-(
Ale może dziś go przycisnę po M jak miłosc:tak::-D
Już 12dc i boję się, że będzie wkońcu za późno i nici z tego cyklu. Ale chyba mam jeszcze szansę, co?;-)


nie czekać tylko brać się do roboty:tak:



CZESC


Nie bylo mnie pare dni i tak strasznie sie za wami wszystkimi stesknilam, poryczlam, posmucilam sie, pozmienilam to i owo i poszlam po rozum do glowy. Mowilam ze robie sobie przerwe od BB ale jak mozna robic sobie przerwe od przyjaciol od ludzi ktorzy tak bardzo mnie wspieraja dobrym i czasem bardzo konstruktywnym slowem NO NIE MOZNA wiec "I am back". Chyba udaje mi sie wygrywac z mega dolem jaki mialam w zeszlym tygodniu:
1. zaczelam cwiczyc, jezdze codziennie na rowerze i daje sobie konkretnie w palnik, przez to mi sie jakos dziwnie humor powrawia.
2. rozpoczelam (wreszcie) moj wolontariat dla angielskiej Policji, wiec mniej czasu na rozmyslanie "co dalej"
3. czekam na wyniki, nie ma co sie z gory martwic a jezeli nawet cos nie tak to bedziemy myslec co dalej z lekarzami sama nic nie wymysle.
Dziewczyny jeszcze raz wieeeeeeelkie dzieki za rady, dobre slowo i mysle ze razem mozemy wiecej zdzialec.:-)


witaj i super że z takim nastawieniem:-)


kurcze przefarbowałabym cie na właśnie jakiś ciemniejszy odcień! też mam ciemny blond i tez mam zielone oczy (czasem piwne) :-) i mi fryzjerka strasznie odradzała taki jasny blond!;-) tylko sie nie smiac z miny na zdjeciu bylam chiba lekko wstawiona :-D


mnie się podobasz w tym kolorku ładniutko:tak:

SZAFIREK witaj no i super niedługo staranka o fasolke życze aby były udane za pierwszym razem:tak:
 
Do góry