reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej,dawno tu nie byłam :zawstydzona/y:pewnie mnie nie pamiętacie,u mnie nic nowego :-(zrobiłam wszystkie badania hormonalne są dobre,mam podejrzenie PCO bo na jajnikach sa pęcherzyki ułożone obwodowo,ale swoja naturalną owulacje mam, chodź nieraz blokuje się.Teraz byłam u gin. 4-dni po owulacji miałam robione USG i był pęcherzyk spłaszczony w jajniku, niby to pozostałość po owulacji :confused: gin.twierdzi że z tego jajnika była owulacja, zastanawia mnie czy powinno w jajniku być ten pęcherzyk 13mm spłaszczony?? Teraz czekam na @ brzuch już po 6-dniach po owulacji bardzo boli :-( pewnie ta @ przyjdzie,biore Luteinę.Pozdrawiam
 
reklama
szafirku!!! witaj łajzo! kropeczka za toba krzyczala i przywolywala do porzadku a ty nic!
otoz mozesz gratulowac : pysi, elfce, sepfhorze, patrysi i kanagan:-D
WOW!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Gratuluje serdecznie PYSI, ELFIE,PATRYSI,SEPHORZE I KANAGAN:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D buziaki ogromniaste,
dla pozostalych dziewczyn rowniez caluski :tak:
to fantastyczne wiesci!! Tydzien mnie nie bylo,ale widze,ze radosc na forum zapanowala.Mam nadzieje,ze niedlugo tez bede nalezec do ciezarowek.Gin wydaje sie byc sensowny,powiedzial,ze jak przez 3-4 cykle sie nie uda,to mam sie zglosic i zacznie monitoring cyklu i w razie potrzeb wspomaganie lekami.Dobrze,ze nie kaze czekac w nieskonczonosc,tylko ma jakis plan leczenia w razie czego.

A co do Kropeczki,ona o wszystkich pamieta i o wszystkich sie martwi,kochana ta nasza Kropeczka :)
 
Ostatnia edycja:
Eve Ja myślę że ładnie byś wyglądała w jasnych pasemkach np.jakiś beżowy i blond balejaż.Do ciemnych włosów masz chyba za delikatną urodę.Widzę ciebie też w jakimś jasnym brązie z czerwonymi rudymi pasemkami.
Znam świetnego fryzjera z salonu Leszka Czajki ma na imię Marek i cuda robi z włosami.:-)
Ja też słyszalam że w tym salonie są super fryzjerzy. Ale ponoć ceny z kosmosu? Choć może dla nas, bo wy w warszawie chyba już przywykliście do tych cen.


Szafirek super wiadomości!!! Trzymam kciuki żebyś szybko dołączyła do ( jak to mówi Hanka) sekcji ciężarówek!
 
kurcze przefarbowałabym cie na właśnie jakiś ciemniejszy odcień!
Ślicznie wyglądasz:tak:

Hej Dziewczynki!
Nie bylo mnie ponad tydzien,ale wzielam sie za siebie...
biegam codziennie z M i na nic nie mi zostaje czasu i sily.
Cześć słonko:-) Super, że biegacie razem
USG i był pęcherzyk spłaszczony w jajniku, niby to pozostałość po owulacji :confused: gin.twierdzi że z tego jajnika była owulacja, zastanawia mnie czy powinno w jajniku być ten pęcherzyk 13mm spłaszczony??
U mnie zawsze był płyn w zatoce dauglasa i nie było pęcherzyka to był objaw owulacji ale lekarzem nie jestem

Ja już nie mam siły dziewczyny na to wszystko,:-( dziś się poryczałam nie wytrzymałam :-(
Spokojnie. Ja mam pco, nie mam w ogóle owulacji tylko z lekami i jednak się udało;-);-)
 
Agniesiak na co ty czekasz do roboty z mezem gwałć go dzis koniecznie cosik sie obijacie
Nemezja skoro badania dobre i lekarz mówi ze oki wszystko to juz wkrótce sie uda moze wystarczuy troche wyluzować i podejsć do tego spokojnie bez obsesji to już nie jednej pomogło wiem kochana że łatwo powiedzieć a gorzej zrobić ale ja 3mam kciuki za was!!
 
reklama
Do góry