reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Zrobiłam ten cholerny test. Jedna gruba krecha:-(
No ale dziś dopiero 29dc.. no i test baardzo długo w szafce leżał.. No nic czekam na @ a potem znów igraszki, aż do skutku:-D

przykro mi,
ja dzis tez zrobilam test i tez jedna krecha, tylko na mnie nie krzyczcie wiem ze to zdecydowanie za wczesnie

Witam sie z rana swiatecznie :-):-):-) Pogoda piekna i pewnie wszystkie wybeda grillowac i lezakowac na dzialeczkach i ogrodach...

no to super bo najwazniejsze to sie dobrze dogadac... obraczki juz nie lataja przez okno??:-):-):-) (to ty nia rzucalas??)

tak to ja ja rzucilam :) na sszczescie opdpukac w niemalowane , ostatnio sie juz nie klocimy
 
reklama
Widzę, że mamy podobne zdania na TEN temat;-)

Mnie się wczoraj zaczęła @ myślałam, że wyjdę z siebie w pracy, tak bolało:-(
ja mam nadzieję ze po tej luteinie szybko @ przyjdzie bo jak najszybciej chcę iść do lekarza i zrobić badania, wyregulować cykl no i zacząc sie starac:tak::tak:

kurcze ale my sie musimy nacierpieć faceci to maja życie nie maja comiesięcznych bóli i nerwów z tym zwiazanych
 
ja mam nadzieję ze po tej luteinie szybko @ przyjdzie bo jak najszybciej chcę iść do lekarza i zrobić badania, wyregulować cykl no i zacząc sie starac:tak::tak:

kurcze ale my sie musimy nacierpieć faceci to maja życie nie maja comiesięcznych bóli i nerwów z tym zwiazanych
może nie uda się za 1 razem ale kolejny na pewno zrobi z Ciebie mamusię;-)
Mój "mąż";-) musi znosić humorki (a wtedy naprawdę jestem okropna), masuje, robi herbatkę, przytula..... i w jakiś sposób też cierpi, co mi zresztą pomaga:rofl2:
 
Witam z ranka moje slodziutkie mordeczki:-)
Jak sie czujemy?czy dobre mamy samopoczucie?Tu sloneczko swieci na maxa i zapowiada sie superowo!!!Cala Norwegia ma wolne wiec fajnie bylo sie wyspac!!!
Plan na dzisiaj to sadzenie kwitkow:-)I porzadki tez...bedzie roboty:-)
Juz 5 dzien bez @ czasami tylko pobolewa brzuch i brodawki stoja jak na strazy:-)
Jutro testuje po raz drugi..wkurwie sie jak bedzie negatywny...bo nie chce @ zeby przyszla pozniej...tak dlugo czekamy na ta wizyte w klinice wiec rozumiecie ze jestem zawiedziona ze nie mam @..i tak staramy sie 9 miesiecy wiec teraz jest mi wszystko jedno!!!
 
Hej ja tylko na sekundkę :-) papa zrobić!!! :-(bedę tęskinć! :confused2: ok ide dalej sie pakować! wylot mam o 10:20 :-) papapappapapapap :)confused2:)



miłego wyjazdu:tak:


Hej dziewczyny no i @ przyszla dzis rano wiec szans nawet zludnych nie ma... kolejny cykl. Dzwonilam do gina zeby mu powiedziec o tymze fakcie i czy mam clo brac. Oczywiscie mam brac clo przed tym HSG tylko co tu zrobic bo recepty nie mam a gin jest juz na urlopie... Na szczescie w zaprzyjaznionej aptece gdzie kupuje wszystkie leki mila pani mi sprzedala ale recepte mam jej doniesc:)) badanie HSG bede miala najprawdopodobniej kolo czwartku...



przykro mi


ja umieram... @ przylazla przed chwila..... termometr mi sie stłukł i dobrze, nie bede sie juz mierzyc....

agniesiak jeszcze nic straconego ;-)


ale kobitki my się nie poddajemy;-)staranka po @ jak ta lala:tak:
AGNIESIAK a ty kochana wypróbujecie nową kanape;-)
 
dzieki dziewczyny za cieple slowa, nie jest mi nawet smutno bo nie nastawialam sie na ten cykl, jakos tak podswiadomie myslalam o tym ze lepiej bedzie jak sie uda jak prace znajde...... tylko lekkie skuteczki ale leciutkie bo byloby teraz styczniowe jak ja... no coz.... moze byc i luty ;-)

tez przytulam wszytskie z jedna kreseczką:sorry: buziolki, ja sie zbieram na grila jedziemy do tesciow siostry...... a mnie brzuch nawala.....eh.....
 
Witam z ranka moje slodziutkie mordeczki:-)
Jak sie czujemy?czy dobre mamy samopoczucie?Tu sloneczko swieci na maxa i zapowiada sie superowo!!!Cala Norwegia ma wolne wiec fajnie bylo sie wyspac!!!
Plan na dzisiaj to sadzenie kwitkow:-)I porzadki tez...bedzie roboty:-)
Juz 5 dzien bez @ czasami tylko pobolewa brzuch i brodawki stoja jak na strazy:-)
Jutro testuje po raz drugi..wkurwie sie jak bedzie negatywny...bo nie chce @ zeby przyszla pozniej...tak dlugo czekamy na ta wizyte w klinice wiec rozumiecie ze jestem zawiedziona ze nie mam @..i tak staramy sie 9 miesiecy wiec teraz jest mi wszystko jedno!!!


oby się udało:tak:kochane normalnie przez to że teraz coś się przestuj zrobił fasolek aż się boje swojego testowania bo jak widać te nasze objawy to dooopa:baffled::-(
 
oby się udało:tak:kochane normalnie przez to że teraz coś się przestuj zrobił fasolek aż się boje swojego testowania bo jak widać te nasze objawy to dooopa:baffled::-(

Wlanie a mnie to bardziej denerwuje ze jak sie robi testa to czasami pokazuje blednie wiec do dupy...stwierdzilam ze nie sa one za dobre:-:)angry::no:
Wiem ze @ moze sie opzniac z wielu powodow ale tez slyszalam ze duzo dziewczyn jest w ciazy a test pokazuje negatywnie:wściekła/y:
 
reklama
oby się udało:tak:kochane normalnie przez to że teraz coś się przestuj zrobił fasolek aż się boje swojego testowania bo jak widać te nasze objawy to dooopa:baffled::-(
Którejś w końcu musi się udać, trzymam mocno kciuki:-)
Za bardzo chcemy i to na co kiedyś nie zwróciłybyśmy uwagi, teraz uważamy za fasolke...
 
Do góry