reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

heia..a ja nadal wyczekuje @ no juz przyjdzie cholera!!!
Juz 3 dni opozniona...w nastepny czwartek do kliniki jedziemy...jakos nie wiem cos musialo sie poprzekrecac:-(zawsze mam co 30 dni a teraz dupa...test negatywny..czekam do soboty i robie nastepny....przyjdz..przyjdz@@@:-)))
 
reklama
heia..a ja nadal wyczekuje @ no juz przyjdzie cholera!!!
Juz 3 dni opozniona...w nastepny czwartek do kliniki jedziemy...jakos nie wiem cos musialo sie poprzekrecac:-(zawsze mam co 30 dni a teraz dupa...test negatywny..czekam do soboty i robie nastepny....przyjdz..przyjdz@@@:-)))


lepiej sie modl zeby nie przyszła hihi i zeby sie okazalo ze masz dzidzie ! :) trzymam kciuki
 
lepiej sie modl zeby nie przyszła hihi i zeby sie okazalo ze masz dzidzie ! :) trzymam kciuki

Wiesz poprostu juz tyle testow robilam i zawsze jest negatywny...one daja 99% pewnosci i ja w to wierze..Juz mamy wizyte w klinice i mamy miec oboje badania i nie chce miec @ wlasnie w tym dniu bo nic z tego nie bedzie:-(
Ale oczywiscie mysle tez o tym O BOZE A MOZE JEDNAK JESTEM W CIAZY:-)
Nic mi nie pozostaje jak tylko czekac i zaciagne mojego do lozka i moze jak damy na maksa to przyjdzie. @..ale juz tak probowalismy i nie pomoglo:-)
 
heia..a ja nadal wyczekuje @ no juz przyjdzie cholera!!!
Juz 3 dni opozniona...w nastepny czwartek do kliniki jedziemy...jakos nie wiem cos musialo sie poprzekrecac:-(zawsze mam co 30 dni a teraz dupa...test negatywny..czekam do soboty i robie nastepny....przyjdz..przyjdz@@@:-)))
Właśnie Kochana.. zgadzam się z Czarnuszką:tak::-D
Póki nie ma @ jest nadzieja:tak:
 
Wiesz poprostu juz tyle testow robilam i zawsze jest negatywny...one daja 99% pewnosci i ja w to wierze..Juz mamy wizyte w klinice i mamy miec oboje badania i nie chce miec @ wlasnie w tym dniu bo nic z tego nie bedzie:-(
Ale oczywiscie mysle tez o tym O BOZE A MOZE JEDNAK JESTEM W CIAZY:-)
Nic mi nie pozostaje jak tylko czekac i zaciagne mojego do lozka i moze jak damy na maksa to przyjdzie. @..ale juz tak probowalismy i nie pomoglo:-)
chyba wszystkie mamy takie myśli ze moze jednak ciaza zwłaszcza jak sie @ spóźnia oby u ciebie tak było :tak::tak:
 
heia..a ja nadal wyczekuje @ no juz przyjdzie cholera!!!
Juz 3 dni opozniona...w nastepny czwartek do kliniki jedziemy...jakos nie wiem cos musialo sie poprzekrecac:-(zawsze mam co 30 dni a teraz dupa...test negatywny..czekam do soboty i robie nastepny....przyjdz..przyjdz@@@:-)))
babo, co ty piszesz!!!! nie przyjdź nie przyjdź... albo "niech będzie fasolka, niech będzie fasolka:tak:
 
reklama
A u Ciebie Kochana dalej nic nie wiadomo?:eek:
Hmm...
niestety nic nie wiem dalej ale chyba wszystko powinno być jasne 2 negatywne testy choć dalej @ nie ma to pewnie znów jakieś rewelacje mam z cyklem i pora gina zmienić i wszystko w końcu uregulować, betę dzis zrobiłam tak dla spokoju własnego zeby sie nie łudzić w duchu bo to jednak taka nadzieja jest niestety w czlowieku. jutro będa wyniki a podejrzewam ze i @ sie zjawi.

a mam takie pytanie czy wysoki testosteron wpływa na rozregulowanie sie cyklu??

a ty Aga jutro teoretycznie testujesz tak?? jakie masz przeczucia??
 
Do góry