reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam dziabagi.....:)


Nawet nie zamierzam czytac tych nastepnych 300 stron co naskrobalyscie przez te 2 tygodnie jak mnie nie bylo bo polegne po 40 stronach

Zdac mi tylko relacje ile nowych fasolek przybylo w tym czasie....:)
 
reklama
witam - wieki mnie nie bylo...tzn.podczytuje Was prawie codziennie!:biggrin2:ale jakos nie zawsze sama mam co pisac..:baffled:

Przede wszystkim Gratuluje tym ktrym sie udalo- oraz tym, kore znaja plec swojego bejbika!
Trzymam kciuki za nas pozostale;-)

i uderzam z pytaniem- bo...nie kumam o co chodzi z moja temp.


moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................


blagam pomozcie!:baffled:
 
witam - wieki mnie nie bylo...tzn.podczytuje Was prawie codziennie!:biggrin2:ale jakos nie zawsze sama mam co pisac..:baffled:

Przede wszystkim Gratuluje tym ktrym sie udalo- oraz tym, kore znaja plec swojego bejbika!
Trzymam kciuki za nas pozostale;-)

i uderzam z pytaniem- bo...nie kumam o co chodzi z moja temp.


moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................

blagam pomozcie!:baffled:

Spokojnie :biggrin2: tylko spokoj Cie uratuje bo tak to sie zablokujesz i bedzie po ptokach i po co Ci to :biggrin2: Ile sie staracie?? Po 1 to ze 1 dziecko od razu nie znaczy ze z drugim tak bedzie, nasz organizm to jedna wielka zagadka, szczegolnie jak sie bardzo tego chce czasem tym bardziej nie wychodzi...Ja z 1 zloty strzal a na drugie czekalam noooo dlugo tez chcialam 2-3 lata roznicy a bedzie 6:szok: i coz porodzaic 3 lata staran....wiec spokojnie nie zawsze wszystko da sie idealnie zaplanowac...A co do tempki jest super ok, bo tempka spada czesto przed owu by potem skoczyc...Ktory to dzien cyklu i jak dlugie cykle?? ja mialam zwykle temke 36,6-36,7 potem mi spadala 36,5 i w dniu owu 36,4 by po owu skoczyc na 37 wiec jak juz mialam te 36,5 to wiedzialam ze sie zbliza ale ja mierzylam tempke 3 lata z przerwami wiec znalam organizm jak wlasna kieszen + obserwacja sluzu, szyjki i bol okoloowulacyjny...dodam badania mialam ok:biggrin2:
 
hej hej ja tez sie przy kawce witam:-) czekam sobie na moja myniulke bo dzis znowu u ciociuni bedzie caly dzien i noc:-D

lolitko witaj gdzie zes polazla na tyle czasu??? u nas jak narazie nic ciekawego sie nie dzialo.... afera wielka z Ktosiową była ale juz sie chyba skonczyla.... pozatym fasolek brak.... martynka -nasza nadzieja niestety w tym cyklu sie jej IUI nie udalo....
i czekamy wkoncu na jakies fasolki nowe...
a co u ciebie?? jak przygotowania do fasolki?
 
kurcze--- nie sadzilam,z e moze to byc takie ciezkie psychicznie,.,,

cykle mam 26 dniowe - dzis jest moj 14 dc Przytulanko bylo wczoraj po poludniu i w nocy...temp spadla..z jednej storny boje sie przegapic monet owulki..a z drugiej za czeste serduszkowanie ponoc powoduje ze plemniki sa slabsze...:eek:w Uk ciezko o pomoc medyczna z tej strony...wiec dziekuje Bogu, ze jest takie forum...
niedlugo lecimy z mezem do PL...jesli teraz sie nie uda...mam nadzieje, ze w Pl moj dobry gin mi pomoze...ale trzymajcie kciuki by teraz sie powiodlo-please!
 
kurcze--- nie sadzilam,z e moze to byc takie ciezkie psychicznie,.,,

cykle mam 26 dniowe - dzis jest moj 14 dc Przytulanko bylo wczoraj po poludniu i w nocy...temp spadla..z jednej storny boje sie przegapic monet owulki..a z drugiej za czeste serduszkowanie ponoc powoduje ze plemniki sa slabsze...:eek:w Uk ciezko o pomoc medyczna z tej strony...wiec dziekuje Bogu, ze jest takie forum...
niedlugo lecimy z mezem do PL...jesli teraz sie nie uda...mam nadzieje, ze w Pl moj dobry gin mi pomoze...ale trzymajcie kciuki by teraz sie powiodlo-please!
kochana rozne są kwestie w sprawie codziennych przytulanek.... jeni mowia ze dobrze co 2 dni a gdzie indziej mowia i pisza ze dobrze jest nawet codziennie bo to ponoc poprawia jakosc nasienia.... a od siebie dodam ze wiekszosc moich kolezanke zaszla przy codziennych przytulankach.... :tak:
 
Kurde....

Martynko - mam nadzieje, ze sobie jakos radzisz. Bardzo przykro mi ze sie nie udalo...Przytulam mocno


Marzenixxx

No urlop mialam krotki wiec zniknelam. Bylam w Polsce. Nie myslalam duzo o fasolce.
 
witam sie z wszystkimi pewnie jak ja wchodze na BB to wy znikacie jak zawszę:rofl2:
walne sobie kawkę i idę coś działać tylko mi sie nie chcę bo mnie główka pobolewa coś:-(

A ja mam juz lepsze wiesci o mamie, z tą noga ma sie unormowac, przeswietlenie dzisiaj pokazalo ze wszystko ładnie sie ułozylo, nie ma krwiaka i opuchlizny...wiec teraz jeszcze z 10 dni i będzie juz dobrze...oby!
Nadal jest po narkozie skołowana, wymiotuje-bo konska dawke miala...ale lekarz rokuje dobrze...wiec dziekuje kochane za wszystkie mile słowa dla mnie i mamy i za wszystkie kciuki!!!:-)
...ja wlasnie pije piwko...moja corona z lemonką:-):-D:-) Wasze zdrowko!!!
no widzisz wszystko poszło dobrze a teraz przez te 10 dni twoja mama dojdzie do siebie i wszystko juz będzie w porządku z jej kregosłupem, bardzo się cieszę!!
cykle mam 26 dniowe - dzis jest moj 14 dc Przytulanko bylo wczoraj po poludniu i w nocy...temp spadla..z jednej storny boje sie przegapic monet owulki..a z drugiej za czeste serduszkowanie ponoc powoduje ze plemniki sa slabsze!
świetne określenie :-D
co do częstości to ja w tym cyklu zastosowałam się do wskazówek dziewczyn z forum bo mówiły że przy codziennych przytulankach udało sie zafasolkować i my też codziennie działaliśmy
a ja byłam raz u gina który mi powiedział że 5 dni przed owulacją nie należy sie przytulać żeby plemniki były mocniejsze
i bądź tu mądrym.
 
reklama
No to tym razem kochanie-musi byc pozytywnie!!!! bede mocno trzymac piastki:-)
dziekuje.. tak sobie mysle ze w tym miesiacu na luzie.. ale czy wyluzuje... nie mam pojecia..
kropeczko - aktualny brzus...sporo nie urosl bo mi sie schudlo chyba i nerwy byly w tym mc przez to lozysko ale mysle pozytywnie :-)
jaki duziutki i ładniusi.. trzym sie ramy Kroptusia
Niestety u mnie @ nie musiałam nawet robić bety..:-(. już wczoraj wieczorem wiedziałam że rano przylezie i przylazła... spłakałam się ...
Walczę dalej jeszcze jedno podejście do IUI już umówilam się na wtorek do lekarza... potem już in vitro zaczynam już kompinować pieniążki...
:sad:
trzymalam mocno kciukasy, wczoraj wpadłam tylko na chwile to pierwsze co polecialam zlalezc Twe postu aby zobaczyc jak Ci poszło.. teraz bede mocniej trzymala kciuki.. jak dobrze pojdzie to za 29 dni razem testujemy.. i mają wyjśc II i II innego wyniku nie biore pod uwage.. kochana przytulam
musi się udać... będę walczyć aż się uda!!!!!! teraz trochę odpuszczę podejdę do kolejnej IUI z dystansem , bo psychicznie już nastawiam się na in vitro , martwi mnie tylko kwota 10 000 zł ... skąd wziąć?
ciesze sie ze nie poddajesz sie.. tak jak juz ktoras z dziewczyn pisałam IUI nie zawsze za pierwszym razem wychodzi..

laski ale wy skrobiecie.. nie mam kiedy Was czytac remont mam.. na tym poscie chyba skoncze reszte wieczoremgodzinami bede czytac.. strona 1618 a gdzie koniec
 
Do góry