reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
... ja tez postanowilam do upadlego walczyc...

no wlasnie skad taka kase wyskubac?? kiedy te patalachy z wiejskiej przeforsuja to invitro?? zeby sie kazdej nalezalo.:happy::happy:

Gosia-
ad.1.-TAK TRZYMAC!!!!!
ad.2. z tym in vitro w naszym kraju to faktycznie paranoja jakas....ilez ludzi moznaby uszczesliwic...jedną ustawą.

:-)
1. Jestem ciotka dla 2 straszych ode mnie dziewczyn :-p
2. ja tez moge? (pytam tak cichutko,bo ja wpadam wieczorkami i monologi prowadze,ale lubie Was bardzo dziewczynki)

Szafirku-zobaczylam juz ze widzialy potem zapalone naszoklasowiczki Twoje posty...ja wyslalam Ci wiadomosc na privie...dostalas?
ad1.-ja jestem juz stryjenką:-)tak, tak.... a ciocia to taka bliska u mnie dla 2 szkrabow a u męza dla 11stu! z czego czesc juz nawet starsza ode mnie:-)

Kochana jestes! :-)

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dziękuje...bo jakos tak dziwnie tu jest jak Eve nie wpadniesz w ciagu dnia choc raz...o!:tak::-):tak:

Kropeczka to dobra duszyczka i widzi wszystko na BB o Pan Bóg jej za to w dzieciach wynagrodzi:tak:

O mamo...no az tyle tych dzieci :szok: ....to ja nie wiem czy sobie poradze z wychowaniem...;-) dziękuje kochana jestes:tak:

Ja sie strasznie boje WODY, wujek chcial mnie nauczyc plywac jak bylam mala przez wrzucenie mnie na gleboka wode, a i jak mialam jakies 13 lat topilam sie w morzu wyciagali mnie za klaki a bylam jakies 2 metry od brzegu (po sztormie).

Najgorzej to sie do wody zrazic...moja mama tak miala i cale zycie bala sie panicznie nawet wejsc glębiej niz po kolana i wiecie-przezwycieżyla to jakies 10 lat temu i nauczyla się plywac i juz sie nie boi!

Olesia-ale masz suuuuper ta fryzurke!!! I taka wesoła z Ciebie dziewczyna...wnioskuje po galerii na nk:-)

A ja mam juz lepsze wiesci o mamie, z tą noga ma sie unormowac, przeswietlenie dzisiaj pokazalo ze wszystko ładnie sie ułozylo, nie ma krwiaka i opuchlizny...wiec teraz jeszcze z 10 dni i będzie juz dobrze...oby!
Nadal jest po narkozie skołowana, wymiotuje-bo konska dawke miala...ale lekarz rokuje dobrze...wiec dziekuje kochane za wszystkie mile słowa dla mnie i mamy i za wszystkie kciuki!!!:-)
...ja wlasnie pije piwko...moja corona z lemonką:-):-D:-) Wasze zdrowko!!!
 
oj kropeczko bo przylazisz tu po nocy jak juz nikogo ni ma:-(

bardzo sie ciesze z twoja mam juz wszystko dobrze:tak: widzisz wszystkie trzymalysmy za nia kciuki i jest lepiej:-D buziaczki :******
 
oj kropeczko bo przylazisz tu po nocy jak juz nikogo ni ma:-(

bardzo sie ciesze z twoja mam juz wszystko dobrze:tak: widzisz wszystkie trzymalysmy za nia kciuki i jest lepiej:-D buziaczki :******

ad 1 . No jak nie ma jak Ty jestes:-):-D:-)
Ok Marzenixx-moje pyfko juz skonczone, zmykam pod prysznic i do spanka...
Buziaki słonko!

ad 2. dzięki:-))) na pewnio to te kciuki pomogly:tak:;-)
 
reklama
Witam sie z rana

Ale sobie Was laseczki pooglądałam na NK:-)
Fajne jesteście:-D
Makaronaka a u ciebie to węszę jakieś pokrewieństwo:eek: Moja babcia Helena miała na nazwisko tak jak ty.Moja mama i jej rodzina pochodzi z wsi blisko Wągrowca tj.całkiem blisko Piły.Brat mojej babci też ma na nazwisko tak jak ty i mieszkał w Australii od kilku lat już nie żyje.Pytałam mamę swoją i w Pile mamy daleką rodzinę.;-)

Wow ale numery. No moi dziadkowie od strony taty to wlasnie pochodza ze wsi co sie nazywa Czeslawice, to chyba moze byc niedaleko Wagrowca :zawstydzona/y: Ale smiesznie. Nawet jak piata woda po kisielu to i tak kuzynka;-) no to witaj kuzynko droga:tak: ale los dziwnie plata figle.

Ja jak nie mam gruntu to sie nie rusze do wody, plywac nie umiem (bo przeplyniecie 2m to nie plywanie). W panice nie moge oddychac nawet jak ktos jest przy mnie. Zabawne bo czesm mam sen ze plywam jak ryba i czuje sie taka lekka i zrelaksowana.

Ooo ja mam identycznie, niby p"plywam" ale zaledwie kilka metrow ,nie umiem skoordynowac ruchow z oddychaniem i sie szybko mecze, no i nigdy nie plywam tam gdzie nie ma gruntu bo panika i toniecie:no:


Niech mnie ktos tez zaprosi na nk, nie chce tak na chama do wszystkich sie wpraszac:sorry:
Ja mam dzis w planach nauke - na powaznie (glupia chemia). Koncze herbatke, spadam pod prysznic i za ksiazki!!!

Milego dzionka

P.S. przestaly mnie juz calkiem pobolewac cycuszki po owu, wiec wnioskuje ze i w tym miesiacu kochane forumowiczki z kolejnej fasolki nici. Niech ktos juz zacznie nowa dobra passe - per favore ;-)
 
Do góry