reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

witam sie z wszystkimi pewnie jak ja wchodze na BB to wy znikacie jak zawszę:rofl2:
walne sobie kawkę i idę coś działać tylko mi sie nie chcę bo mnie główka pobolewa coś:-(


no widzisz wszystko poszło dobrze a teraz przez te 10 dni twoja mama dojdzie do siebie i wszystko juz będzie w porządku z jej kregosłupem, bardzo się cieszę!!

świetne określenie :-D
co do częstości to ja w tym cyklu zastosowałam się do wskazówek dziewczyn z forum bo mówiły że przy codziennych przytulankach udało sie zafasolkować i my też codziennie działaliśmy
a ja byłam raz u gina który mi powiedział że 5 dni przed owulacją nie należy sie przytulać żeby plemniki były mocniejsze
i bądź tu mądrym.

to my wstrzymalismy sie te 5 dni i zaczelismy dzialac od 11 cyklu codziennie...:baffled:..
 
reklama
Dzindybry! kurcze ledwo czlowiek oczy otworzyl i juz na niego krzyczą! :confused2::confused2::confused2::confused2:
eve !!!!!!!!!!!:crazy: ty mi się tu zaraz tłumacz i to szybko!!! gdzie są Twoje piękne dłuuuuuuugie włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::angry:
hmmm.... ze te niby co to na tych fotkach?? na nk ?? no bo wiesz no ten tego ... :zawstydzona/y: mialam takie przez 8 lat! i mi sie znudzily do tego byly ciezkie w utrzymaniu! :eek: bo schly cala noc! a suszarka by je wykonczyla! do tego moja szyja w lato w ogole nie oddychala!!! z reszta te na fotkach slubnych sa i tak krotkie! :-p :sorry: mialam wczesniej do pasa! :-D
 
i jescze jedna ole?? tylko ktora to olica a ktora PM??

Ja jestem Aleksandra W. (dawniej M.)- Wrocław :-) lat jeszcze 26 hihi


Dziewczyny pójdźcie moim śladem i napiszcie tu w postach imię i inicjał nazwiska oraz nazwiska rodowego i miasto, bo mam kilka zaproszeń, ale nie jestem w stanie wszystkich rozszyfrować :-(

OLA W. dawniej T., Białystok - to je ja :p

czesc moje kochane robaczki :)))

dzisiaj mam pieknie wspanialy humor, chociaz wczorajszy wieczor wcale tego nie zapowiadal..

Wczoraj mielismy rocznice naszego zwiazku i ten wredny małz zapomnial, dopiero jak sie rozwylam i przez lzy wykrzyczalam mu w twarz to sie zreflektowal..a wylam najpierw jakas godzine zanim zapytal co sie stalo...no co za malpa z niego!!!!!!!!!!!
ale za to pozna noca byly takie cudowne przytulanki ze az OH... :)
 
jak się was tak naoglądałam na NK to dochodzę do wniosku ze się muszę wziąć za siebie bo ja to przy was to taki grubasek jestem :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:aż mi wstyd:-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
od dzisiaj ścisła dieta:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
duzo za duzo, az wstyd sie przyznac :(((

przy ciazy ( co dziwne ), na samym poczatku szybko przytylam, podejrzewano nawet cukrzyce ciazowa, a od momentu jak stracilam dziecko - najpierw leki, pozniej zajadanie stresu i rozpaczy slodyczami - no i mam efekty..

teraz sie odchudzam zeby zrzucic to co naroslo..
 
reklama
Do góry