reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

no teraz to ja juz wszystko wiem..ale jazda!
serio tak bylo,bo az mi sie wierzyc nie chce,ze mozna tak odwalic!
ps. martynko222 co tam u Ciebie?!
 
reklama
hej dziewczyny czy zdażyło wam sie że po cyklu bezowulacyjnym nie pojawił się u was okres. Bo dziś mam 43 dzień cyklu ( zazwyczaj było 30 -32), ciązy niewidać i napewno jej niema bo tempka nie skoczyła, 5 dni temu skończyłam brać luteine i nic nie wskazuje że ma się @ pojawić:no: już co mam robić. miałam w nowym cyklu zrobić wszystkie badania ale chyba sie on nigdy nie zacznie:crazy:
 
czesc dzięwczęta :-) ja leze wlasnie padnięta po tych swietach i odpoczywam wkoncu.....
rano dzisiaj z męzusiem sie przytulalismy wkoncu od dluuuugiego czasu:zawstydzona/y: a przed chwila zrobilam tescik owulacyjny i chyba wyszedl pozytywny tzn nie wyszla mocniejsza kreska ale jest prawie taka sama jak kontrolna. Więc mysle ze w ciagy 24-36 H bedzie owulacja, wiec bede sie przytulac i jutro i pojutrze :)

a tak wogole to wychodzi ze owulacja wypada mi pozniej nic powiedzial gin........:-:)confused2:

buziolki kchaneczki:-D
 
Porażka dziewczyny ojawów żadnych nie mam, nic mnie nie boli, ani brzuch ani cycki, a test negatywny, nie wiem o co chodzi??? Robiłam bobo test, czy on jest dobry???
 
cały czas jem :-( a brzuch spowrotem rośnie :-p

btw. dalej mój M. jest nieugięty... mówi że za rok dopiero :-( a ja tak bardzo czuje że teraz.
 
hej dziewczyny czy zdażyło wam sie że po cyklu bezowulacyjnym nie pojawił się u was okres. Bo dziś mam 43 dzień cyklu ( zazwyczaj było 30 -32), ciązy niewidać i napewno jej niema bo tempka nie skoczyła, 5 dni temu skończyłam brać luteine i nic nie wskazuje że ma się @ pojawić:no: już co mam robić. miałam w nowym cyklu zrobić wszystkie badania ale chyba sie on nigdy nie zacznie:crazy:
to moze idz do gina na usg zeby zobaczyc co jest grane jezeli do tygodnia sie nie pojawi @ bo jak to jest jakas torbiel??
czesc dzięwczęta :-) ja leze wlasnie padnięta po tych swietach i odpoczywam wkoncu.....
rano dzisiaj z męzusiem sie przytulalismy wkoncu od dluuuugiego czasu:zawstydzona/y: a przed chwila zrobilam tescik owulacyjny i chyba wyszedl pozytywny tzn nie wyszla mocniejsza kreska ale jest prawie taka sama jak kontrolna. Więc mysle ze w ciagy 24-36 H bedzie owulacja, wiec bede sie przytulac i jutro i pojutrze :)

a tak wogole to wychodzi ze owulacja wypada mi pozniej nic powiedzial gin........:-:)confused2:

buziolki kchaneczki:-D
no to trzymaj kciuki... moja owu byl;a najprawdopodobniej wczoraj bo bol byl nie do zniesienia i sluzik byl jak bialko kurzego jaja...testow nie robilam wiec pewna nie jestem. Jakby nam sie udalo to bylybysmy pierwsze na styczen.
Trzymam kciuki a Ty trzymaj za mnie...:-):-):-)
Porażka dziewczyny ojawów żadnych nie mam, nic mnie nie boli, ani brzuch ani cycki, a test negatywny, nie wiem o co chodzi??? Robiłam bobo test, czy on jest dobry???
no to trzymam kciuki bo to jeszcze nic nie znaczy - idz na bete lub do gina to bedziesz wtedy pewna co sie dzieje...:tak::tak:
 
pewnie gosiu ze bede trzymac kciuki za ciebie!! strasznie bym chciala byc styczniówką:-D sama jestem ze stycznia i tak mi sie marzy zeby moj bąbelek tez byl!! no ja dzis rano mialam bardzo mokro, co sie wytarlam to znowu mokro i po tym poznalam ze to objaw owulki:tak: i okazalo sie ze dobrze myslalam :-D

wikula nie wiem slonko czemu ci wychodza negatywne..... najlepiej icg jutro betke zró...
 
cały czas jem :-( a brzuch spowrotem rośnie :-p

btw. dalej mój M. jest nieugięty... mówi że za rok dopiero :-( a ja tak bardzo czuje że teraz.
za rok dzidziuś to niech sie urodzi ... probuj go przekonywac mimo wszystko - u mnie tez trwalo to z pol roku bo mojemu sie odwidzialo drugie dziecko...no ale teraz juz dzielnie wspolpracuje - troche grozba troche prosba - jak sie dalo w danej chwili...Faceci to tak naprawde sie boja odpowiedzialnosci i braku wolnosci i to ich powstrzymuje a nie jakas kasa czy cos co dzis jest a jutro moze tego nie byc:-):-):-)
 
czesc dzięwczęta :-) ja leze wlasnie padnięta po tych swietach i odpoczywam wkoncu.....
rano dzisiaj z męzusiem sie przytulalismy wkoncu od dluuuugiego czasu:zawstydzona/y: a przed chwila zrobilam tescik owulacyjny i chyba wyszedl pozytywny tzn nie wyszla mocniejsza kreska ale jest prawie taka sama jak kontrolna. Więc mysle ze w ciagy 24-36 H bedzie owulacja, wiec bede sie przytulac i jutro i pojutrze :)

a tak wogole to wychodzi ze owulacja wypada mi pozniej nic powiedzial gin........:-:)confused2:

buziolki kchaneczki:-D
przytulaj się przytulaj jak najbardziej:tak:;-):-)
a ja robie te testy i tak w piątek wyszedł negatywny nie było widać kreski testowej wcale w sobote też nie a wczoraj już była prawie taka sama jak ta kontrolna a dzisiaj jak zrobiłam to była widoczna ale nie tak jak wczoraj potem powtużyłam jeszcze raz ten test i tej testowej już prawie nie było! nie wiem co jest grane:confused2::confused2::confused2:
dodam że przytulanki są codziennie :-);-):tak::-D
to może sie uda jednak trafić :tak:
wedle obliczeń owulka miała być w sobote. moze sie zdazyć że jednak jeszcze jej nie było albo nie będzie wcale?? prolaktyne mam wyrególowana to owulka powinna być
wikulaa ktoś tu na forum powiedział ze bobo test kłamie to moze jednak zrób test jeszcze raz tylko inny i za pare dni bo to moze jest fasolka
 
reklama
Do góry