reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Cześć Dziewczyny. Gratuluję wszystkim zaciążonym;) Nie czytałam wszystkich stronek co żeście tu nastukały, ale pamiętam, że Fasolki tu są;)
Ja wczoraj siknęłam na test czułości 10 i wyszła druga bladziutka kreska;) Na razie nie chcę się cieszyć bo termin @ dopiero jutro.. Na ulotce było napisane, że nawet jak jest słaba kreska to jest ciąża, ale mnie prócz cycochów bolących boli także brzuszek jak na @..

Wszystkiego dobrego;*

Oczywiście gratuluję jeśli to prawda, tylko nikt ci w to teraz nie uwierzy. Nawet ( a może tym bardziej) jesli wrzucisz zdjęcie testu z dwoma kreskami.Sama na to zasłużyłaś, więc nie wiem czy powinnaś być zaskoczona tym co piszę.

a o co chodzi....? dlaczego nikt nie uwierzy..co sie stalo?
jak tam obrzartuchy...u mnie delikatnie,staralam sie nie przesadzac. pozdrawiam wszystkie!!!!
 
Za słaba jest ta kreska aby mogła być dobrze widoczna na aparacie:( Ja ją normalnie widzę dobrze. Myślę, że to jeszcze zbyt wczesna ciąża, w końcu 2 dni przed dniem spodziewanej robiłam test.
A nie jest to błąd fabryczny, ponieważ obie kreski są tej samej grubości (szerokości). W przypadku gdy jest błąd fabryczny to kreska jest cieńka jak nitka.

ImageShack - Image Hosting :: dscn0919q.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscn0932.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscn0932.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscn0937o.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscn0925c.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscn0933t.jpg
Kreska jest ładnie wyrażna.Masz jakieś objawy?

siknelam przed chwila na owulacyjny.. wiem ze to nie musi byc fasolka ale siknelam jutro ide na betke a tymczasem test owu pokazal słaba kreseczke nawet ta kontrolna jest slaba
Zrób jutro badanie HCG i będzie wszystko jasne,wyobrażam sobie jaki masz mętlik w głowie.Nie pocieszę cię ale mi w tamtym cyklu test owulacyjny też pokazał bladziutką kreseczkę w 35dc.
Trzymam kciuki oby to była fasolka:-)
 
Witam Dziewczynki :-)

Ja wczoraj wrocilam od znajomych ale bylam tak padnieta podroza i przezarta swietami ze nie mialam nawet sil wejsc na BB :confused2:

U mojego taty nawet dobrze, w czwartek mial biopsje z zoladka pobierana :eek: pobrali mu 7 wycinkow i za dwa tygodnie wyniki :nerd:

Buziaki dla was :*



Ktosiowa- sorry ale ja Ci nie pogratuluje, poprostu w zadne Twoje slowa ani zdjecia teraz juz
nie wierze i nie uwierze :no2::crazy:
 
łoj,łoj ostre slowa,no dobra co nieco juz obczailam,cos o jakims watku,wiadomosci na nk i jakiejs pomylce,ze chyba Ktosiowa byla w ciazy reszta to dla mnie czeski film,ale spoko.
a ja dzisiaj zamulam na maxa,nuuudddyyy!!
 
reklama
Ktosiowa do jasnej cholery! Ty to masz tupet dziewczyno! Najpierw ściemniasz, że jesteś w ciąży, kradniesz czyjeś zdjęcia i wrabiasz ludziom, że to twoje dziecko. I teraz jak o wszystkim wiemy znowu zaczynasz opowieść o kolejnej ciąży? Kogo tym razem chcesz nabrać? Wklej nawet 10 zdjęć testów a i tak ci nie pogratuluję. Rób z innych idiotów. Nawet jakbyś wkleiła swoje zdjęcie z brzuchem to prędzej pomyślę, że to fotomontaż niż twoje dziecko. Dla mnie jesteś skreślona. Powinnaś się leczyć, bo nikt normalny nie kradnie komuś zdjęć dzieci i nie wymyśla sobie ciąży. Nie wierzę w ani jedno twoje słowo. Tylko chora kobieta moze wpaśc na taki głupi pomysł. Jesteś taka młoda i w głowie masz nieźle nasrane. Sorry, że tak ostro w świeta ale na myśl o tym co robiła ktosiowa ciśnienie mi się podnosi.
 
Do góry