reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)

Buziaki i podobnych wyników dla zafasolkowanych w tym miesiącu i w następnych.

Jestem szcześliwa :)

Jak miło:-D To naprawdę niesamowite uczucie, kiedy słyszy się bicie serduszka. Choć też trochę zabawne, bo ja spodziewałam sie jakiegoś delikatnego dźwięku a cały szpital chyba słyszał. :tak:Gratuluję i oby wszystko było tak cudownie do samego końca.

Dziewczyny a u mnie coś sie poplątało - z suwaczka wynika, że owulke mam mieć dziś, a śluz był w piątek, pozytywny test w czwartek i piątek już słabsza kreseczka, tempka w sobotę i niedzielę wyższa a dziś trochę spadła - albo efekt zmiany czasu, albo cykl bezowulacyjny:no:

Nie jesteś pierwsza której się ostatnio coś pomieszało. Może to jakieś przesilenie wiosenne?

Tak, fajnie:-) Co prawda mieszkamy z rodzicami, od czegoś trzeba zacząć, ale mamy tyle miejsca do dyspozycji, że nawet w mieszkaniu w bloku tyle nie ma:-) Chętnie bym Wam fotki pokazała, ale jeszcze nie wszystko jest do końca dopracowane:-) Wszystkim się bardzo podoba:-)

Jak się dobrze dogadujecie to mieszkanie z rodzicami ma swoje plusy. Zwłaszcza jak już będzie maluszek. Ale kochana nie przejdzie mi tu tekst o braku fotek! Szybciutko coś wrzucaj! Opowiadasz tylko a my na foto-relacje czekamy!:tak::tak::tak:

Dziś słyszałam w tv, że od jutra ma być 200% wiosna hehe, ciekawe ciekawe;-);-)

Oby! Doczekać się nie mogę! Choć przyznam się, że my już pierwszego grilla przed chałupą mamy za sobą!

Mama jaka zadowolona, że ze swoim ukochanym ''zięciem'' będzie mieszkać hehe. Bardzo się lubią:-) Mój tata był kiedyś zazdrosny - jestem oczkiem w głowie tatusia - któraś też to przerabiała?;) Na szczęście mu minęło z tą zazdrością:-):-)

Oby zawsze się lubili:) A twojemu tacie pewnie odpowiada taki układ- woli żeby jego córeczka mieszkała z nim , niż gdzieś daleko:tak:
 
reklama
a dlaczego tak późno to usg?
no i dobrze, że jestes na L$ - mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje tylko lekarz stwierdził, że masz odpoczywać:tak:
Ja pracuję przy chemi, dlatego od razu zaproponował mi zwolnienie, oczywiście od razu odmówiłam, ale przemówił mi do rozsądku. No i te bóle brzucha, mówił, że to niby ok, bo macica się powiększa i są skurcze, ale jak mnie tak cały czas będzie bolał to mam brać nospe jak to nie pomoże to mam zacząć brać luteine i jak już zacznę to dopiero mam ją odstawić jak on zadecyduje. No a tak poza tym to nie mogę dzwigać, wieszać firanek, skakać, zbiegać po schodach ..itp.. a jakbym się bardzo w domu nudziła to mam się uczyć wierszyków i kołysanek, żeby później dzieciątku opowiadać i śpiewać.:-) powiedział żebym nie myślała tylko dzwoniła, albo napisała smsa, żeby on zadzwonił. Jak zacznę coś myśleć i wymyślać to lepiej żebym się z nim skonsultowała :-p
 
Ja pracuję przy chemi, dlatego od razu zaproponował mi zwolnienie, oczywiście od razu odmówiłam, ale przemówił mi do rozsądku. No i te bóle brzucha, mówił, że to niby ok, bo macica się powiększa i są skurcze, ale jak mnie tak cały czas będzie bolał to mam brać nospe jak to nie pomoże to mam zacząć brać luteine i jak już zacznę to dopiero mam ją odstawić jak on zadecyduje. No a tak poza tym to nie mogę dzwigać, wieszać firanek, skakać, zbiegać po schodach ..itp.. a jakbym się bardzo w domu nudziła to mam się uczyć wierszyków i kołysanek, żeby później dzieciątku opowiadać i śpiewać.:-) powiedział żebym nie myślała tylko dzwoniła, albo napisała smsa, żeby on zadzwonił. Jak zacznę coś myśleć i wymyślać to lepiej żebym się z nim skonsultowała :-p

Masz bardzo mądrego lekarza - jak się będziesz nudziła to zapytaj Hanki o to jak się robi kocyki na drutach;-)
 
GOSIU wszystkiego najlepszego i fasolka zdrowego! :-D:-D
KATARZYNKO ;-);-);-) gratuluje jeszcze raz ;-):-D i zbieram fluidki do mego kolejnego sloiczka! :-D
 
Cos czuje ze u ciebie nie zaciekawie sie dzieje!!!pamietaj wszystko sie ulozy i mysl pozytywnie,bedzie dobrze:tak:

U mnie wszystko ok, dlaczego myslisz ze nie :confused: :sorry2:

Cześć stokrotki, mam pytanko, zrobiłam test owulacyjny, na którym pokazały sie dwie wyraźne kreski, czyli poziom ( tego hormonu czy moze czegos innego - nie wiem co to jest , - wzrósł) i w związku z tym chciałam zapytać czy ten poziom pozostaje wysoki aż do @ czy moze spada po owu?
Bo nie wiem czy jak chciałabym zrobic drugi test to czy tez pokażą się dwie kreski.

Wogóle to cos jest nie tak bo płodny sluz miałam wtedy kiedy na teście wychodziła jedna kreska, a jak test pokazał owu to sliz gdzieś wcięło...... :confused::shocked2::confused:

Ja kiedys gdzies czytalam ze sluz plodny MOZE wystapic przed owulka. Ale nie martw sie moim zdanie napewno bylo go wystarczajaco w szyjce :tak:

Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)


Gratuluje :-)

Dziewczyny a u mnie coś sie poplątało - z suwaczka wynika, że owulke mam mieć dziś, a śluz był w piątek, pozytywny test w czwartek i piątek już słabsza kreseczka, tempka w sobotę i niedzielę wyższa a dziś trochę spadła - albo efekt zmiany czasu, albo cykl bezowulacyjny:no:

Moim zdnaie nie ma co patrzec na suwaczek, organizm to nie maszyna i owu wcale nie musi wystapic w tym dniu co pokazuje orientacyjnie suwaczek :blink:
Mi sie wydaje ze owu mialas piatek- sobota :happy2:

Moj suwaczek tez pokazuje mi owu, a tak naprawde mam cykle bezowulacyjne ;-):-p
 
Wyliczył mi że to 5 tydzień, według medycyny. Bo wiek dzieciątka to dopiero 3 tydzień. A termin wyznaczył mi na 29 listopada :-) zobaczę co mi wyjdzie po usg, ale to dopiero za miesiąc :-)
 
Moim zdnaie nie ma co patrzec na suwaczek, organizm to nie maszyna i owu wcale nie musi wystapic w tym dniu co pokazuje orientacyjnie suwaczek :blink:
Mi sie wydaje ze owu mialas piatek- sobota :happy2:
Moj suwaczek tez pokazuje mi owu, a tak naprawde mam cykle bezowulacyjne ;-):-p

Ja też myślę, że owulka była w piątek i teraz będzie cykl 28 dni - ale martwi mnie ten spadek tempki dziś - jak się utrzyma to będzie cykl bezowulacyjny:-(
 
a dlaczego tak późno to usg?
no i dobrze, że jestes na L$ - mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje tylko lekarz stwierdził, że masz odpoczywać:tak:

NO to super:-):-):-):-)
Ja też chcę fluidki:tak:


proszę
świeżynki takie:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Byłam u lekarza, wysłał mnie na badanie, krew mocz i coś jeszcze. Powiedział, że mam rozpulchnioną macice. Siedzę sobie już w domku na zwolnieniu (niestety) Na USG mam iść po 1 maja dopiero.

Długo z tym usg! Ale zawsze możesz spróbować zrobić wcześniej u innego lekarza. Niektórzy robią tylko 3 razy w ciąży. Ja miałam na każdej wizycie i powiem szczerze, że zawsze na ten moment czekałam. Nie jest potrzebne usg tak często , ale to są takie fajne emocje! A dopóki nie czuje się ruchów to usg jest jedynym sposobem, żeby zobaczyć co dzidziuś tam w środku wyprawia. :-) Potem to już czuć jak szaleje.

cześć BABY:)

dziś wróciłam z II USG, serce bije jak dzwon, dziecko machało mi czymś na kształt rączek i nóżek:)
:-)
fajne to takie;-)
Jeszcze fajniej będzie jak już będziesz czuła dzidzusia:tak::tak::tak:
 
Do góry