reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Wyliczył mi że to 5 tydzień, według medycyny. Bo wiek dzieciątka to dopiero 3 tydzień. A termin wyznaczył mi na 29 listopada :-) zobaczę co mi wyjdzie po usg, ale to dopiero za miesiąc :-)

No to na święta będziesz już miała swoje maleństwo! :-) PIERWSZA CHOINKA I PREZENTY!!!:-):-):-):tak::tak::tak::-):-):-)
 
proszę
świeżynki takie:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dziękuję:-):-):-)
Jak bardzo spadla Ci ta tamperatura ?

spadła o 0,3 stopnia - to jest 3 dzień wzrostu tempki i nadal jest nad linią pokrywającą, ale nie o 0,2, no i spadek jest duży dlatego poczekam do jutra, bo ja mam chora tarczycę i może być przez to zakłócona.
Wcześniej skoki tempki były a trudno mi to odnieść do ostatniego cyklu, bo wtedy byłam chora i w ogóle było pokręcone
Zamieszałam chyba swoją wypowiedź:sorry2:
 
Dziewczyny a co z tą luteiną? brzuch już mnie nie boli tak jak na początku, teraz tylko czasami (zauważyłam, że jak podniosę ręce do góry, to od razu mam skurcze macicy) a tak poza tym, to już rzadziej niż na początku. Lekarz mi tłumaczył, że jak coś raptownie zrobię to mam te bóle a w tym czasie dzieciątko próbuje się przytrzymać ścianki macicy, czy jakoś tak. Jak tak będę miała to żebym usiadła i odpoczęła, żeby dziecko nie poleciało. No ale jak te bóle już mam mniejsze to mam wybrać tą luteine? powiedział, żebym na weselu bardzo nie szalała, a jak już to żebym tą luteine wzięła, przed ślubem żeby dzieciątko się utrzymało.
 
Moja mama jak się dowiedziała o ciąży to się ucieszyła, moi przyszli teście (są bardzo związani z kościołem i wszystko po Bożemu) ale też bardzo się ucieszyli. Trochę baliśmy się im powiedzieć, ale wszystko skończyło się dobrze i teraz mówią, żebym jadła za dwóch ciepło się ubierała, chodziła w papciach. Cieszę się że tak zareagowali, najważniejsze jest jak najbliźsi zareagują. A dziś byłam w pracy dać zwolnienie, szef chyba niezbyt się ucieszył no ale powiedział, żebym odpoczywała i się nie zanudziła na wolnym, narazie mam zwolnienie na miesiąc, a później dostanę jeszcze. Dla szefa by było lepiej jakbym poszła na całą ciąże, bo on wtedy nie płaci za mnie, tylko ZUS mi płaci, ale ja chyba wolałabym po 3 miesiącach wrócić do pracy.
 
Cześć stokrotki, mam pytanko, zrobiłam test owulacyjny, na którym pokazały sie dwie wyraźne kreski, czyli poziom ( tego hormonu czy moze czegos innego - nie wiem co to jest , - wzrósł) i w związku z tym chciałam zapytać czy ten poziom pozostaje wysoki aż do @ czy moze spada po owu?
Bo nie wiem czy jak chciałabym zrobic drugi test to czy tez pokażą się dwie kreski.

Wogóle to cos jest nie tak bo płodny sluz miałam wtedy kiedy na teście wychodziła jedna kreska, a jak test pokazał owu to sliz gdzieś wcięło...... :confused::shocked2::confused:
z tego co sie naczytalam to sluz nie musi sie pokrywac ze szczytem szyjki lub tez ze skokiem tempki..


Dziewczyny a u mnie coś sie poplątało - z suwaczka wynika, że owulke mam mieć dziś, a śluz był w piątek, pozytywny test w czwartek i piątek już słabsza kreseczka, tempka w sobotę i niedzielę wyższa a dziś trochę spadła - albo efekt zmiany czasu, albo cykl bezowulacyjny:no:
w wypadku jesli jest spadek tempki po owulce to na pewno bez owulacji? bo to by bylo sprzeczne z moim popradnim cyklem.. ponoc nie bylo owulki a mialam wzrost a spadku nie bylo.. dopiero przed @
69.jpg





takie niby-rączki i niby- nóżki jeszcze:-):-)

a prosze fluidki prosto od dzidziusia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
skorzystam troszke:)


Ja też myślę, że owulka była w piątek i teraz będzie cykl 28 dni - ale martwi mnie ten spadek tempki dziś - jak się utrzyma to będzie cykl bezowulacyjny:-(
czyli spadek tempki po owulce oznacza bezowulacyjny? ja mialam lekki wzrost i potem spadek leb na szyje.. czyli chyba wszystko jasne

wczoraj kupilam sobie na allegro 100 owulacyjnych i 5 ciazowych zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
reklama
cześć BABY:)

dziś wróciłam z II USG, serce bije jak dzwon, dziecko machało mi czymś na kształt rączek i nóżek:)
:-)
fajne to takie;-)
Na pewno fajne- ale ci zazdroszczę:zawstydzona/y:
proszę
świeżynki takie:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dziękuję - mam zamias skorzystać, - ale za 2 tygodnie dopiero wraca M.:-(

Moja mama jak się dowiedziała o ciąży to się ucieszyła, moi przyszli teście (są bardzo związani z kościołem i wszystko po Bożemu) ale też bardzo się ucieszyli. Trochę baliśmy się im powiedzieć, ale wszystko skończyło się dobrze i teraz mówią, żebym jadła za dwóch ciepło się ubierała, chodziła w papciach. Cieszę się że tak zareagowali, najważniejsze jest jak najbliźsi zareagują. A dziś byłam w pracy dać zwolnienie, szef chyba niezbyt się ucieszył no ale powiedział, żebym odpoczywała i się nie zanudziła na wolnym, narazie mam zwolnienie na miesiąc, a później dostanę jeszcze. Dla szefa by było lepiej jakbym poszła na całą ciąże, bo on wtedy nie płaci za mnie, tylko ZUS mi płaci, ale ja chyba wolałabym po 3 miesiącach wrócić do pracy.
Ewelaa, ty się konserwatywnymi tesciami nie przejmuj.... Zresztą chyba skoro slub za niecały miesiąc to nie powinna robić żadnych wymówek... mam nadzieję że b edzie wszystko ok, bo dzień ślubu to niesamowite emocje...
 
Do góry