reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Marzenixxx

A no wlasnie. Zabierz od niego laptopa
U mnie bylo to samo. Az 2 miesiace temu, jak wykrylismy brak zolnierzykow zaczelam czytac i znalazlam ten artykul. Od 2 miesiecy moj facet juz nie ma laptopa na kolanach, ale obok siebie lub na stoliku.

Wazne zeby byl oddalony od klejnotow
 
reklama
Ale mi apetyt na te naleśniki zrobiłaś:laugh2:
pyszne nalesniczki z dżemikiem zjadlam mnia mniam:-Da teraz herbatke zieloną piopijam ;-)

Marzenixxx

A no wlasnie. Zabierz od niego laptopa
U mnie bylo to samo. Az 2 miesiace temu, jak wykrylismy brak zolnierzykow zaczelam czytac i znalazlam ten artykul. Od 2 miesiecy moj facet juz nie ma laptopa na kolanach, ale obok siebie lub na stoliku.

Wazne zeby byl oddalony od klejnotow

pierwsze slysze...... :-( napewno mu zabiore......... a kobietom tez szodzi????
 
Marzenixxx

Kobietom tez szkodzi, choc mysle ze mniej. Bardziej pisza pod katem facetow niz kobiet.

Ale powszechnie znane jest szkodliwe dzialanie laptopow i komorek na obie plcie
 
No jasne że kobietom też szkodzi !na jajniki,a jeszcze gorzej ten telefon w kieszeni .Jeśli chodzi o zdrowie i takie ciekawostki to jestem ekspertem:-D No może przesadzam troszkę ale studiowałam położnictwo na AM więc co jak co ale troszkę się znam:-D
 
Ja mam laptopa bo mój M. nie mógł znieść jak siedziałam na jego stacjonarnym, bo on traktuje ten komp jak dziecko:wściekła/y:
Ha,Ha moj ma ten sam problem to tylko jego komputerek i nic tam grzebać mi nie wolno.Mi kupił laptopa głupek.:tak:

O laptopa pytalam bo jak sie okazuje.......

Laptop okazal sie najwiekszym morderca zolnierzykow. Wiekszosc osob trzyma laptopa na kolanach siedzac w domu, co powoduje podgrzanie jader o dwie kreski i c za tym idzie - zabija zolnierzyki

Wiec kobity: precz z laptopami u mezow, kiedy sie staracie o dzidzie

No własnie kupiłam testy owulacyjne i poobserwuję 3 miesiące kiedy jajeczkowanie będzie:-) .NA dziewuszkę polujemy:-D.Podobno trzeba przestać się przytulać jak 2 kreski się pojawią.A najlepiej trafić na 2-3 dni przed owulacją
Też o tym słyszałam laptopy zdala od jajek:-)
 
rowniez slyszalam o szkodliwosci laptopow... dlatego z laptopa korzystam ja... maz ze stacjonarnego:tak: O niego sie jednak martwie, bo praca biurowa rowniez nie sprzyja plodnosci meskiej, potem podroz do domu... oczywiscie za kółkiem:no:.Od pewnego czasu stara sie jednak chodzic do pracy piechotka, a i w domu cwiczy sobie troche. Probuje go tez namowic na wspolny basen... ale to trudny osobnik:-(
 
Czesc dziewuszki,
Mam mega dola, nie wiem co mam robic. W pracy zaczyna sie kiepsko dziac, obcieli nam godziny by zapobiec zwolnieniom ale nie wiemy jak to sie skonczy. Finanasowo jest Ok jak jestesmy we dwoje a co jak bedzie dzidzia i nie bede miala pracy? Nie chce tego wszystkiego odkladac na pozniej bo ja juz mama 34 lata a ciagle cos staje na przeszkodzie by sie pohawila dzidzia. Mam juz dosyc tych ciaglych przeszkod, ok nikt nie obiecywal ze bedzie latwo ale prosze tylko o mala pomoc od tych tam "na gorze".

A jeszcze wsciekli nas w szpitalu, wreszcie pojechalismy na badania z M, zrobilismy co trzeba w szpitalnym WC a w laboratoryjnej recepcji powiedzieli ze jestesmy za pozno :wściekła/y: okazalo sie ze nasz lekarz podal na zla godzine 8-16 a kurier odbiera probki z laboratorium o 11 FAK, FAK, FAK :angry::crazy::wściekła/y:
Taki stresior i trzeba to przejsc jeszcze raz.
 
reklama
dziewczynki może znacie metodę żeby zajść w ciążę z bliźniakami tak byśmy chcieli z mężem:-):-):-) my straciliśmy nasze maleństwo 5 marca a 6 miałam zabieg odczekamy dwa lub trzy miesiące i zabieramy się do pracy bo dłużej nie zamierzam czekać. pójdę tylko do lekarza żeby potwierdził czy wszystko jest dobrze i bierzemy się do roboty.
 
Do góry