reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Halo dziewczynki


Wlasnie zasiadlam za kompem i postaram sie poczytac co tam zescie nabazgraly

Ale dajcie mi telegraficznego skrota - sa jakies dzis nowe fasolki ?
 
Hej!
najpierw się wyżalę- wciąż piszę na czerwono, bo wciąż nic @ brak:no:, a jutro wizyta u lekarza po leki stymulacyjne... du..pa - ja chcę zacząć nowy cykl!:baffled:
passingby cieszę się że wszystko w porządku, co do bliźniaków to jest za wcześnie... najważniejsze żeby było zdrowe:tak:
Kaprycha nie wiem co mam napisać, tak bardzo mocno trzymałam kciuki by w końcu ci się udało, ale może nie wszystko stracone, więc dalej będę trzymała...
Haniu co u ciebie?????

POZDRAWIAM!:-D WAS WSZYSTKIE
 
Loree


Stanowczo protestuje ze mierzenie tempki i inne cuda nie pomagaja :)


Jasne ze slyszysz o nie planowanych fasolkach, ale to dlatego, ze calkowiecie swiadomie planujacyh kobiet jest malo. Wiec oczywiscie ze mowiac o liczbach absolutnych jest tych nieplanujacyh znacznie wiecej... Statystycznie jednak swiadomie kobiety szybciej zachodza w ciaze
 
Kaprycha


Daj sobie chwile czasu - co nagle to po diable....
Kilka tygodni i sama zaczniesz tesknic za starankami, bo dzidzie chcesz miec. Jestem wiec pewna ze sie wkrotce uda
 
reklama
Do góry