reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wikula witaj:)

Ja juz nie mam na co czekać. Moje przewidywania co do @ potwierdziły sie. Tzn. własnie byłam w kibelku i dostałam plamienia poprzedzającego @ i to 3 dni przed testowaniem:(
 
reklama
witam na forum,mam ten sam problem z fajeczkami,poki co nie rzucilam...hmmm pewnie odstawie papierosy dopiero wtedy kiedy zajde w ciaze...pozdrawiem

Ja sądzę, że ostatecznie odstawie papierosy też dopiero, jak juz będę wiedziała, że na pewno jestem w ciąży... Bo wtedy to juz nie ma co sie zastanawiać, trzeba rzucić to świństwo i koniec!!
 

A ja mam narazie taki plan działania : w poniedziałek -wizyta tzn.monitoring, wtorek -wizyta u mojego lekarza który będzie robił IUI i decyzja czy czwartek czy piątek...

Ojej to juz juz za chwile! :-) Jak sie czujesz? Nerwy???


:crazy:Mnie wlasnie wode zakrecili:crazy: Nawet rak po miesie nie moge umyc:crazy: Mieli wylaczyc na noc 23-7, a nie w ciagu dnia jak wszyscy w bloku gotuja!! Jejku nawet nie mam w czym ugotowac ziemniakow albo ryzu... Robila ktoras z Was kiedys ryz pieczony w piekarniku w oleju?
 
Znalazlam cos takiego:

Z resztek pęcherzyka, z którego zostało uwolnione jajeczko, powstaje tzw. ciałko żółte (corpus luteum) - gruczoł wewnętrznego wydzielania. Następuje to ok. 28-32 godziny po owulacji. Ciałko żółte produkuje hormon potrzebny do utrzymania ewentualnej ciąży - progesteron - i w mniejszych ilościach estrogeny.

I już sama nie wiem... Moze faktycznie moj poziom progesteronu mial prawo byc niski rano 19 dc, skoro 15 dc pecherzyk mial 17mm. Jak myślicie?
 
Ja sądzę, że ostatecznie odstawie papierosy też dopiero, jak juz będę wiedziała, że na pewno jestem w ciąży... Bo wtedy to juz nie ma co sie zastanawiać, trzeba rzucić to świństwo i koniec!!

ja jak widze kobiete w ciazy z petem to mnie skreca!niema dnia zebym nie mijala kobiety z brzuchem palaca fajke..tymbardziej tutaj w uk sie napatrzylam w polsce jakos sie tego nie widzi..jak juz pali moglaby to robic w domu a nie paradowac po miescie z tym swinstwem..ja tez wczesniej nie rzuce dopiero kiedy zaciaze

ja rzuciłam fajki ponad rok temu... mąż nie wierzył a ja rzuciłam... cieszę się ale przytyłam 6 kg których nie mogę rzucić!!!

mi to juz nawet nie chodzi o te kilogramy..jestem drobna a gdyby mialo mi to pojsc w cycuchy to bym sie nie wahala:-D
mi brak jest silnej woli a na imprezie do piwa to juz w ogole masakra,chociaz w zwykly dzien nie pale duzo...
a co do inseminacji to kiedy chcecie sie zdecydowac w czwartek czy w piatek
 
reklama
Do góry