reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam...

Dzieczyny wiem, że dla niektórych z Was to bedzie dziwne, ale własnie zaczynam przygotowania do chrztu mojego synka... cieszę się jak gwizdek, bo to juz ponad 2 lata i kilku księży nas zbywało a teraz znalazł się jeden w porządku i chyba w końcu mi się uda... Nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny i stąd takie problemy... no i mój mąż nie należy do tych najgorliwszych katolików...

Elizabeth-kochana moja...no i super ze wybralas sie na ploty z psiapsiólką, ...jednak my baby jak sie wygadamy to jakos swiat nabiera barw...no nie? ... I od razu wiecej optymizmu bije z Twojego posta:-)
Skoro trafiłas teraz na dobrego ginka to napewno szybko wyleczy infekcje i będzie wszystko tak, jak byc powinno-tego Ci z całego serca zyczę!!!
Czekam z tobą do 2 lutego n wiesci...mam nadzieje, ze bedzie juz ok!
Buziaki!;-)
!
Dzięki Kropeczko, masz rację plotki i wygadanie się powodują, że człowiekowi ulży... Nie wiem, czy ten gin jest dobry, niby go chwalą, ale zobaczę co teraz mi zaproponuje, bo jak kolejne leki to... no własnie to co wtedy? na razie czekam na efekt kolejnych lekarstw i wtedy zobaczę czy jest poprawa...
Wiecie co-przed chwilką mognelo mi zdjecie w pasku na górze Katarzynak83-dodała z usg 3 lub 4 D-nie znam sie dokladnie- ale takie sliczne już dzidzi....wyraxna głowka i buzia....pamiętacie ją? Była na starczkach 2008...
..
Pamiętam ją... jak ten czas szybko leci...
no ciąży z tempka 36,8 to jeszcze nie było;-)
oj kochana było było... pisała o tym dziewczyna na mamusiach staraczkach po raz drugi, z tym, że nie ma się co sugerować czyimiś wykresami, bo Twoje sa najwazniejsze i jeśli ogólnie masz takie niskie tempki to i w ciąży możesz mieć... ta dziewczyna własnie tak miała i pisałą, że jak zaszła w ciążę to najwyzsza temp jaka miała to 36,8...
Hej Dziewczyny, bo ja tu się zapisałam dopiero wczoraj i też jestem nowa, a wcześniej ktoś coś pisał na temat zapisania się na listę staraczek, gdzie to się zapisuje?
Jeśłi chcesz zapisac się na liste to napisz prywatna wiadomośc do niunia27... wskazówki jak to zrobic znajdziesz w watku o którym pisała Ci karola.de

Edit: Tikanis trzymam kciuki, zeby jednak przeszło po zwykłych lekach, choc jesli długo już chorujesz to może to też wcale nie jest dobre dla dzidzi i lepiej wziąć te antybiotyki, teraz jest dużo bezpiecznych antybiotyków... wiem i rozumię , że się denerwujesz, ale czasami tak trzeba...
 
Ostatnia edycja:
Witam...

Dzieczyny wiem, że dla niektórych z Was to bedzie dziwne, ale własnie zaczynam przygotowania do chrztu mojego synka... cieszę się jak gwizdek, bo to juz ponad 2 lata i kilku księży nas zbywało a teraz znalazł się jeden w porządku i chyba w końcu mi się uda... Nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny i stąd takie problemy... no i mój mąż nie należy do tych najgorliwszych katolików...


Dzięki Kropeczko, masz rację plotki i wygadanie się powodują, że człowiekowi ulży... Nie wiem, czy ten gin jest dobry, niby go chwalą, ale zobaczę co teraz mi zaproponuje, bo jak kolejne leki to... no własnie to co wtedy? na razie czekam na efekt kolejnych lekarstw i wtedy zobaczę czy jest poprawa...

Pamiętam ją... jak ten czas szybko leci...

oj kochana było było... pisała o tym dziewczyna na mamusiach staraczkach po raz drugi, z tym, że nie ma się co sugerować czyimiś wykresami, bo Twoje sa najwazniejsze i jeśli ogólnie masz takie niskie tempki to i w ciąży możesz mieć... ta dziewczyna własnie tak miała i pisałą, że jak zaszła w ciążę to najwyzsza temp jaka miała to 36,8...

Jeśłi chcesz zapisac się na liste to napisz prywatna wiadomośc do niunia27... wskazówki jak to zrobic znajdziesz w watku o którym pisała Ci karola.de

elisabeth-kochana to gratuluje ze sie udalo,wiem jakie sa problemy w polsce z ksiezami:eek:no i wogole w polsce to zawsze do czegos sie przyczepia,wiem ze tutaj jak masz cywilny chyba nie ma problem ze chrztem.To super,to dzialajcie z przygotowaniami:-)A wy ile sie stracie o drugie?
 
oj kochana było było... pisała o tym dziewczyna na mamusiach staraczkach po raz drugi, z tym, że nie ma się co sugerować czyimiś wykresami, bo Twoje sa najwazniejsze i jeśli ogólnie masz takie niskie tempki to i w ciąży możesz mieć... ta dziewczyna własnie tak miała i pisałą, że jak zaszła w ciążę to najwyzsza temp jaka miała to 36,8...
.
No nie ma co się sugerować cyklami innych. Ja mialam przez kilka dni 37 a pozniej spadek na 36,8 czyli spadek spory ( o dwie kreski).

test quick view negatywny więc się nie czaruję i czekam potulnie na @.
 
Hej ! Też jestm nowa na forum. Mam 28 lat i od kilku miesięcy staramy się z męzem o dziecko, ale narazie efektu nie wiadac :( Ciagle siedzi mi w głowie myśl, ze moze Nam się nie uda ...
 
Babo, masz rację w Pl to co kościół to obyczaj... ale jak juz się coś ruszyło to myślę, że doprowadzę to do końca... pytasz ile staramy sie o drugie dziecko? teraz zaczynam 9 cykl... ale wiesz ja odkąd zaczęłam się starać czyli od lipca to mam cały czas zapalenie... na początku nie zwracałam na to uwagi jaki jest śluz i inne objawy, ale po 3-4 próbach coś mnie zaczęło niepokoić i od tamtej pory cały czas biore jakies leki... była już nawet zmiana lekarza no i zobaczymy co tym razem się wydarzy...

Edit: Katarzynka he he, własnie to samo Ci napisałm, że nie ma się co sugerowac tempka innych kobitek... napisałaś wcześniej, że ciąża przy temp 36,8 jest niemozliwa, dlatego przytoczyłam przykład, że jednak jest możliwa... :-):-) :-)

Katja witaj wśród nas... może napisz nam coś więcej o sobie...
 
Ostatnia edycja:
Witam...

Dzieczyny wiem, że dla niektórych z Was to bedzie dziwne, ale własnie zaczynam przygotowania do chrztu mojego synka... cieszę się jak gwizdek, bo to juz ponad 2 lata i kilku księży nas zbywało a teraz znalazł się jeden w porządku i chyba w końcu mi się uda....

To szykuje się rodzinna uroczystość.Ja do chrztu szłam na własnych nóżkach miałam wtedy dwa i pół roku:tak:
 
Edit: Katarzynka he he, własnie to samo Ci napisałm, że nie ma się co sugerowac tempka innych kobitek... napisałaś wcześniej, że ciąża przy temp 36,8 jest niemozliwa, dlatego przytoczyłam przykład, że jednak jest możliwa... :-):-) :-)

tak wiem, ze tak napisalas, potwierdzilam ze mysle tak samo;-)

okaze sie wkrotce, niepokoi mnie bol jednej piersi po boku:(:sorry:
 
To szykuje się rodzinna uroczystość.Ja do chrztu szłam na własnych nóżkach miałam wtedy dwa i pół roku:tak:
to mój synek tez tak bedzie szedł:-):-):-)
tak wiem, ze tak napisalas, potwierdzilam ze mysle tak samo;-)

okaze sie wkrotce, niepokoi mnie bol jednej piersi po boku:(:sorry:
Kasiu ja ze swojej strony radzę Ci zachowac spokój... zyć normalnie i nie myslec ciągle o objawach... wiem, wiem, to nie takie proste, ale tak jest łatwiej... dopóki nie ma @ to jest nadzieja... ale nawet jak się pojawi (bedę szczera, na to wskazuje spadek tempki... mi na 3 dni przed @ spada) to zacznie się kolejny miły cykl... no prosze o usmiech...:-)

Chyba się na spacer wybiorę z synkiem, bo jeszcze dziś nie byl na dworze i zajrze do Was wieczorkiem...

Cmok:-)
 
reklama
to mój synek tez tak bedzie szedł:-):-):-)

Kasiu ja ze swojej strony radzę Ci zachowac spokój... zyć normalnie i nie myslec ciągle o objawach... wiem, wiem, to nie takie proste, ale tak jest łatwiej... dopóki nie ma @ to jest nadzieja... ale nawet jak się pojawi (bedę szczera, na to wskazuje spadek tempki... mi na 3 dni przed @ spada) to zacznie się kolejny miły cykl... no prosze o usmiech...:-)

ja sie nie dopatruje absolutnie obajwow - jestem na 100% pewna ze nie jestem w ciązy. Bol piersi mnie po prostu niepokoi - boje sie ze cos sie dzieje.
Mi w poprzednim cyklu spadla tempka tez 3 dni przed @ z 37 na 36,6

po prostu cos sie rozlegulowało i już..
 
Do góry