reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej Dziewczyny, bo ja tu się zapisałam dopiero wczoraj i też jestem nowa, a wcześniej ktoś coś pisał na temat zapisania się na listę staraczek, gdzie to się zapisuje? Ja dalej czekam na @, nadal jej nie ma, a brzuch boli co jakiś czas. Oby nie przyszła. Jak do 15- stej nie przyjdzie to mogę zrobić dziś test? czy poczekaj jednak na jutro rano? jestem niecierpliwa. A za Was wszystkie trzymam kciuki :):-)

Najlepiej faktycznie czekac do dnia @...Jednym wychodzi przed @ innym sporo po @...zalezy jak rosnie hormon ciazowy i kiedy doszlo do zagnizdzenia :) Ja np zrobilam w sobote a @ mialam dostac dopiero w czwartek (ale u mnie byla jazda z testami owu hihi dlatego zrobilam test bo tak chcialam czekac do @) wiec sporo dni przed @ :))) Ale nie warto...zobaczylam cien II kreski, potem w nd juz slaba druga kreske ale to czekanie do czwarku bylo masakra czy dostane mimo to @ czy nie mimo ze test pozytywny
 
reklama
z tego co slyszalam (z polecenia) i z mojego doswiadczenia (gdy nie bylo ciązy pokazywał zawsze I to quick view płytkowy z takim slicznym bobaskiem na opakowaniu :tak: koszt ok 12-14zl on jest chyba o czulości 25mlU/ml a sa juz nawet o 10mlU/ml trzeba by sie spytac w aptece :)


faktycznie jest ok. mi pokazał brak ciązy - stąd się upieram ze mimo braku @ ciąża niemożliwa;-)
 
kingus- no daje tym lekom i mojemu organizmowi czas do konca tego tygodnia jesli kaszel nie przejdzie to w pon ide do mojego gina po antybiotyk.. niestety:baffled:
kropeczka- no mnie nie dusi wieczorami wlasnie, zasypiam bez ani jednego kszlniecia, najgorzej jest popoludniami od gdzies mniej wiecej 13 do 18 ... pozniej sie uspokaja powoli wszytsko..:///a z twoja nozka ... wiem co przezywasz bo sama o kulach chodzilam jak noga skrecilam.. teraz tez sie lecze, pije wdycham i jak narazie poprawa jest ale mala,, takze rozumiem cie,, trudno jak bede musiala wziasc antybiotyk to go wezme trudno...:crazy:
 
a kiedy planujesz zrobic teścik?
myśłałam o sobocie (to będzie 4 tyg. po staraniach i 10 dni po planowanym @)
Tylko................ja chyba nie wytrzymam do soboty bo ciągle myślę o tym..........ale im później tym chyba wynik pewniejszy....................może przynajmniej dziś kupię?
Ktoś coś doradzi?
Skołowana jestem

Tikanis - pij herbatę z sokiem z malin i miodem + mleko z miodem i wygrzewaj choróbsko!
 
myśłałam o sobocie (to będzie 4 tyg. po staraniach i 10 dni po planowanym @)
Tylko................ja chyba nie wytrzymam do soboty bo ciągle myślę o tym..........ale im później tym chyba wynik pewniejszy....................może przynajmniej dziś kupię?
Ktoś coś doradzi?
Skołowana jestem

Tikanis - pij herbatę z sokiem z malin i miodem + mleko z miodem i wygrzewaj choróbsko!


może idź na betę... ale myślę że mogłabyś juz zrobić test (choc z nimi roznie bywa - jednym pokazuje innym nie).
 
reklama
myśłałam o sobocie (to będzie 4 tyg. po staraniach i 10 dni po planowanym @)
Tylko................ja chyba nie wytrzymam do soboty bo ciągle myślę o tym..........ale im później tym chyba wynik pewniejszy....................może przynajmniej dziś kupię?
Ktoś coś doradzi?
Skołowana jestem

Tikanis - pij herbatę z sokiem z malin i miodem + mleko z miodem i wygrzewaj choróbsko!

Laura-oj ja tez ciage mysle o tescie ale jeszcze mam troche dni:-(moze poczekam jednak:tak:
 
Do góry