reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

witam.....jestem tu nowa...chociaz obiecywalam sobie ze nie bede wchodzic na takie stroki bo nerwy siadaja....ale sie poplakalam...niewiem czy ze szczescia czy z zazdrosci....wlasnie dostalam telefon ze kuzynka urodzila coreczke

hej dzeni4:tak: rozumiem co można czuć w takiej sytuacji...pytanie dlaczego wszystkie, a nie ja??
ale przecież się nie poddasz, prawda?:tak: na pewno się uda! trzeba mieć nadzieję, bo niby to co my jakieś gorsze, czy co?:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Nie wiedziałam gdzie Was szukac, bo dawno tu nie zaglądalam a tu troche zmian... U mnie bez zmian dzidzi nadal nie ma :((, mam drugi cykl z bromergonem i "dorobiłam" się torbieli na jajniku którą teraz lecze - staranka zawieszone :(( mam nadzieję że się szybko pozbędę tego paskudztwa i zacznę nowy cykl... jeśli pójdzie dobrze będę miec cykle stymulowane Clo... no i na nastepnej wizycie u gina dowiem się jak nasionko męza... martwię się by wszystko poszło dobrze... chce wierzyc że się uda!!!
 
Lilu-kochanie dzieki!!! teraz juz wiem, ze ten duphaston-skoro tyle was go bierze to chyba dobry jednak jest i warto brac, nie? Mnie kazal brac od lutego przez 4 miesiace...powiedzial zeby zaczac brac wtedy "jak bedzie Pani juz z mezem"...wiec nie zaszkodzi, a pomoc moze. Czytalam w sieci ze ten duphaston, zazwiera cos tam...nie pamietam - w kazdym razie pochodną progesteronu i podaje sie go jak wlasnie progesteronu jest z malo, zamiast np.luteiny...czy to prawda?
Jej Lilu...sama juz nie wiem z tymi kamieniami, w zyciu wczesniej nie pomyslalalabym ze tak moze sie dziactzn. jakies klopoty w ciazy, powiklania i obciazenie a nawet dializy po ciazy...czy cos, ale ta chirurg-a jest to dobra lekarka i ta ginka w krakowie mocno mnie nastraszyly...zas ten Szpringer nie widzi przeciwskazan...sama juz nie wiem...ale moze lepiej dmuchac na zimne......???
A ty jak leczysz kamyki? Bo piasek to wiem ze schodzi dosc latwo, ale kamienie?

duphaston warto warto brac :tak:
a co do kamyczkow, URODZILAM malenstwa :cool2:

No to super :tak:;-)

Tak jutro usg, trochę jajniki pobolewają ale śluz jest dziwny nie taki płodny :zawstydzona/y:
Lekarza mam na 16:15 to jak wrócę to napiszę co i jak.
Rzeczywiście dawno Adolfinki nie było.


Zobaczysz kochana ze bedziesz owulka w tym cyklu u Ciebie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem w Londynie. Moj cykl jest 28 dniowy i owulka bez testowania mysle ze przypada na 13 dc, tak zazwyczaj mnie boli jajnik bo ja "dzialam" tylko na jeden "silnik". Prawy jajowod wycieli mi 3 lata temu bo mialam ciaze pozamaciczna :( ledwo z tego wyszlam.

Ja na twoim miejscu zaczelabym uzywaz testow owulacyjnych od 11-12dc, bo czasami owulacja moze byc wczesniej:tak:jak rowniez i pozniej. Tych testow, ktorych ja uzywam w opakowaniu jest 7. W pierwszym cyklu uzylam ich 4 a juz w drugim wystarczyly mi tylko 3:tak:,bo owulacja przyszla tak szybko:-)Ale czasami dziewczyny potrzebuja ich wiecej. Mozna rowniez testy zamowic na necie, ale niestety nie pamietam stronki:sorry:Sprobuje poszukac:-)
 
Ja na twoim miejscu zaczelabym uzywaz testow owulacyjnych od 11-12dc, bo czasami owulacja moze byc wczesniej:tak:jak rowniez i pozniej. Tych testow, ktorych ja uzywam w opakowaniu jest 7. W pierwszym cyklu uzylam ich 4 a juz w drugim wystarczyly mi tylko 3:tak:,bo owulacja przyszla tak szybko:-)Ale czasami dziewczyny potrzebuja ich wiecej. Mozna rowniez testy zamowic na necie, ale niestety nie pamietam stronki:sorry:Sprobuje poszukac:-)

wlasnie wczoraj znalazlam na e-bay'u testy owulacyjne NHS. Bardzo fajna oferta 20 testow w roznej kombinacji np.15 owulacujnych i 5 ciazowych (lub 17 owul. i 3 ciazowe itd.) + termometr £7 z wysylka. Jutro sobie zamowie i biore sie do pomiarow :tak:
 
ale ile mozna probowac......w 2008 dwa poronienia w tym blizniaki....rece opadaja.....jeszcze kolezanka ktora po zabiegu endometrium na 100%mial nie miec dziec w mikolaja zadzwonila ze jest w 22 tygodni...nawet o yumnie wiedziala
 
domyslam sie co czujesz...ja mialam takiego dola niedawno,ze szok!!!! przykro mi z powodu tych poronien..napisz co mowi lekarz...co jeste nie tak...?!
 
wlasnie wczoraj znalazlam na e-bay'u testy owulacyjne NHS. Bardzo fajna oferta 20 testow w roznej kombinacji np.15 owulacujnych i 5 ciazowych (lub 17 owul. i 3 ciazowe itd.) + termometr £7 z wysylka. Jutro sobie zamowie i biore sie do pomiarow :tak:

No to naprawde super oferta:tak:Zycze powodzenia z testami.;-)Powiem szczerze, ze u mnie testy owulacyjne dzialaja. Wiem, ze niektore dziewczyny nie sa z nich zadowolone, ale ja uwazam, ze kazda z nas powinna przekonac sie sama. Tyle ile kobiet na swiecie tyle roznych sytuacji:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
......moj Mezulek niestety dzis nie ma ochoty na przytulanki:wściekła/y:nie wiem czemu ale jakos mnie to wkurzylo hehe,trzymam kciuki za Twoje oby bly owocne!!!!!!!!!!!!!

Moj L tez nie zawsze ma ochoty na sex :-(Najbardziej sie wkurzam, jesli ta ochota znika w dniach kiedy powinnismy sprobowac, czyli przed i w czasie owulacji. Jestem zla na niego, ale na drugi dzien zaczynam wszystko analizowac i dochodze do wniosku jaka jestem czasem ''niedobra'', bo przeciez sex nie jest na zamowienie:tak:No, ale ja to czasem mam ciezki charakterek:zawstydzona/y:

ale ile mozna probowac......

Dzeni4 a jak dlugo sie staracie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry