reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Kaprycha- kciukasy mocno trzymam!!!!jaja jak berety!!!Dzien dobry dla Wszystkich. Jestem w pracy ale oczywiscie BB otwarte :)
 
OK dziewczyny, nie wytrzymam dluzej !!! Wiem, ze zapesze ale jestem taka podekscytowana, ze nie dam rady nic nikomu nie powiedziec. Nie powiem mojemu M. ani nikomu wiecej - tylko Wam. Niech to bedzie nasza tajemnica :-D
Dzis biorac kapiel, a raczej myjac zeby - zwymiotowalam ( malutko ale jednak). Od razu pobieglam po test. Zrobilam glupio, a za 2 dni mam miec @ ale....
Zrobilam pierwszy - 2kreseczka po sekundzie doslownie, wiec mowie "niemozliwe" i pobieglam po nastepny...
Na drugim tescie, znow druga kreseczka po sekundzie....
Przed chwila dla pewnosci zrobilam trzeci i taka sama sytuacja!!! Alez jestem glupia!!! Przyjdzie @ a ja bede zalamana, bo wyglada na to ze mam HCG we krwi :-D:-):-D
Boze, to jest niemozliwe. Mam zablokowane jajowody, wiec bioje sie ciazy ektopowej. Wszystkiego sie boje!!! Juz niczego nie rozumiem. Przeciez wlasnie zaczelismy robic badania przygotowawcze do IVF.
Jezus, Maria, Jozef , osiolek i cala reszta!!!!
Nie wiem co myslec:zawstydzona/y:

Zatłukę ją chyba.
Przecież ja teraz nie będę mogła spać przez następne dwa dni.
Ale trzy testy pozytywne??? Może na prawdę cholerze się udało.
A co z zasadą nie testujemy przed czasem.
Nie wytrzymam i nawet napić się nie mogę bo mam szlaban jeszcze 6 dni.
 
Przeczytałam 8 stron na tym forum Możliwe i mam dość. Laska mnie rozbroiła. Ale jaka żywa wymiana zdań. Dwa obozy się zrobiły: wierzący i niedowiarki - i wojna.

Ale widzę, że chyba wszystkie tam uciekły.
 
Lece posprzątać w chałupie i nalepie może ruskich pierogów dzisiaj. Na coś się przydam a nie będę tylko zbędnym elementem infrastruktury w mieszkaniu.

Mam nadzieję, że szybko minie fenomen laski z niepokalanym poczęciem i wrócicie na stare forum???

Będę zaglądać.
 
Lece posprzątać w chałupie i nalepie może ruskich pierogów dzisiaj. Na coś się przydam a nie będę tylko zbędnym elementem infrastruktury w mieszkaniu.

Mam nadzieję, że szybko minie fenomen laski z niepokalanym poczęciem i wrócicie na stare forum???

Będę zaglądać.
Hanka.... co ty w cuda nie wierzysz??? przecież to prawie Niepokalane poczęcie:happy:
A tak serio.... jak to zrobiła to zrobiła. Jeśli w ciąży jest to tylko życzyć szczęścia...
 
reklama
Dziewczyny czy was pogielo z tym pisaniem, nawet nie chce myslec ile mam stron do nadrobienia :szok:

w kazdym badz razie robilam dzisiaj test (28 dc ) i tylko jedna krecha :no: jaka ja jestem glupia nie zaszlam przez prawie dwa lata ( z leczeniem i bez ) a myslalam ze moze teraz mi sie udalo, musze isc sie leczyc :wściekła/y: a teraz dlaczego tak myslalam:
otoz postanowilam w tym cyklu ze wezme sobie na wlasna reke clo :szok: ( wiem wiem glupia jestem) zostalo mi jeszcze 5 tabletek z poprzedniego leczenia wiec wzielam od 2 dc przez 5 dni po jednej tabletce :sorry2: w 13 dc pojawil mi sie sluz plodny ( co bylo dla mnie wielkiem zdziwieniem poniewaz bralam wczesniej clo 4 cykle i zawsze mialam problem ze sluzem bo wogole go nie bylo ) oczyswiscie przytulanki staralam sie zeby byly co 2 gora 3 dni. Ogolnie to nie wiem czy jezeli mi urosl jakis pecherzyk czy sam pekl ( zawsze bralam pregnyl na pekniecie ) w 18 dc zmierzylam sobie tempke rano patrze a tu 36.9 :szok: ( taka tempke zawsze mialam po owulce jak bralam leki w cyklach bezowulacyjnych tempka nie przekracza mi 36.6 )
od tamtego czasu mierze tempke i caly czas tempka utrzymuje sie na poziomie 36.9 - 37. 2 dzisiaj tez mam 36.9 :dry: dodam ze nie jestem chora ani przeziebiona, juz sama nie wiem co myslec, mierzylam tez tempke przed 13 dc i byla 36.5 ( mierze o tej samej godzinie przed wstaniem )
Od 20 dc biore duphaston a od paru dni mam skurcze jak na @ nie przez caly dzien tak 2-5 razy dziennie lapie mnie taki 5 minutowy skurcz ale wrednego malpiszona nie ma :confused:


A to link jak rozwijaja sie trojaczki w brzuchu mamusi :-D : Jak rozwijają się trojaczki - Joe Monster
 
Ostatnia edycja:
Do góry