reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Cieszę się Ewuś żeś zdrowa jak ryba :-)

Co do becikowego to prawda, trzeba będzie mieć jakieś zaświadczenie o prowadzeniu ciąży i byciu pod opieką lekarską.

Wzór zaświadczenia jeszcze nie powstał, a obowiązywać ono będzię od listopada (jakoś tak mówili w radio).
no tak calkiem jak ryba to chiba nie wlasnie sobie wetknelam termometr pod pache ..... boli mnie gardlo i z noska sie leje! :-(
Tez o tym słyszałam, właśnie napisałam do kumpeli ona pracuje w świadczeniach rodzinnych, więc jak mi odpisze to dam znać co i jak;-);-);-)
mi sie wydaje ze to jest nie taki glupi pomysl! bo ukruci te ciaze pijacze! wiecie co mam na mysli! a co to za problem wziasc od lekarza zaswiadczenie! :sorry2:
OK dziewczyny, nie wytrzymam dluzej !!! Wiem, ze zapesze ale jestem taka podekscytowana, ze nie dam rady nic nikomu nie powiedziec. Nie powiem mojemu M. ani nikomu wiecej - tylko Wam. Niech to bedzie nasza tajemnica :-D
Dzis biorac kapiel, a raczej myjac zeby - zwymiotowalam ( malutko ale jednak). Od razu pobieglam po test. Zrobilam glupio, a za 2 dni mam miec @ ale....
Zrobilam pierwszy - 2kreseczka po sekundzie doslownie, wiec mowie "niemozliwe" i pobieglam po nastepny...
Na drugim tescie, znow druga kreseczka po sekundzie....
Przed chwila dla pewnosci zrobilam trzeci i taka sama sytuacja!!! Alez jestem glupia!!! Przyjdzie @ a ja bede zalamana, bo wyglada na to ze mam HCG we krwi :-D:-):-D
Boze, to jest niemozliwe. Mam zablokowane jajowody, wiec bioje sie ciazy ektopowej. Wszystkiego sie boje!!! Juz niczego nie rozumiem. Przeciez wlasnie zaczelismy robic badania przygotowawcze do IVF.
Jezus, Maria, Jozef , osiolek i cala reszta!!!!
Nie wiem co myslec:zawstydzona/y:
normalnie odtanczylam taniec szczescia!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze sama jestem! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D kobito ..... normalnie nie wiem co napisac! zebys mogla tak na betke skoczyc!!!!! :rofl2: a i odczep sie od osiolka on tu niczemu nie winien! :angry:
Ale się wkurzyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, mam takie kolezanki w pracy, ze mnie czasem krew zalewa.
Mamy jutro impreze w pracy i kierowniczka kazała której z nas pomóc przy przygotowaniach, powiedziam kolżankom, ze ja nie pójdę bo 13 mam dostać @, a one wiedzą, ze jak u mnie jest @ to biore dzień wolny albo nie wstaje z krzesła chybaże do kibla, bo bóle mam cholerne, a te matoły powiedziały ze ja jestem oddelegowana z naszej komórki, - bo im sie nie Qurwa chce iść dupy ruszyć.
Sory za łacine :sorry2:
:angry: i tyle!
 
Wiedzialam Kaprycha po wczorajszej burzy na watku obok ze cos mi to smierdzi :)))))))))))))))) Wierze w to ze bedzie ok i nie wmawiaj sobie jakis glupich rzeczy typu ciaza pozamaciczna. Ja na Twoim miejscu poczekalabym z tydzien i sio do lekarza. Pocichutku gratuluje i trzymam moooocno kciuki

Nom, masz racje - na maxa mnie ponioslo wczoraj :-p:-D:-)
Lekarza mam na 25.03, mam nadzieje ze moja fasolka dotrwa do tego czasu. Dzieki za mile slowo :-D:-)
 
Bylam dzisiaj na kolejnych zastrzykach z menopuru. Babka sie nie zorientowala, ze miala mi dac dwie ampulki, wiec dala jedna, a potem oddzielnie druga - a mogla zrobic to za jednym zamachem :baffled: Pokazala mi gdzie sie robi zastrzyk domiesniowy, ale kochane... ja nie dam rady sama go sobie zrobic... robi sie go dluuga igla.. .ja na widok takiej igly zemdleje... a jak bede nieprzytomna to przeciez sobie jej nie wbije.. :baffled::baffled: Sprobuje dostac sie dzisiaj do internisty wieczorem i moze da mi skierowanie na zastrzyk, jak myslicie?
 


normalnie odtanczylam taniec szczescia!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze sama jestem! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D kobito ..... normalnie nie wiem co napisac! zebys mogla tak na betke skoczyc!!!!! :rofl2: a i odczep sie od osiolka on tu niczemu nie winien! :angry:

:angry: i tyle!

Dzieki Eve :-D:-):-D Oddam wszystko, za to zeby bylo dobrze. Pliz, pliz pliz - niech sie uda :zawstydzona/y:
 
OK dziewczyny, nie wytrzymam dluzej !!!


Co kochana, zaplodnienie paluszkiem? :-D:-D;-);-);-)

A tak na powaznie, to strasznie sie ciesze! Gratuluje Ci z calego serca! Teraz bede trzymac kciuki zeby wszystko bylo w porzadku :tak::-D:-D A powiedz tylko, nie bralas w tym cyklu niczego co mogloby dac falszywie pozytywny wynik? Np. wlasnie pregnyl?
 
KAPRYSIU nie będę gratulować żeby nie zapeszać.....
Ale trzymam kciuki i kibicuję całym serduchem!!!!!!
Teraz będziemy czekać na dalsze informacje.!!!!!!!!!!!
:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
KAPRYSIU nie będę gratulować żeby nie zapeszać.....
Ale trzymam kciuki i kibicuję całym serduchem!!!!!!
Teraz będziemy czekać na dalsze informacje.!!!!!!!!!!!
:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

Dziekuje Ci ptaszku !!!!!!


Kaprysiu Kciuki zaciśniete, tylko bądź dobrej mysli i nie martw sie nikomu nie powiemy ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-).

Dzieki :-D:-):-D

Co kochana, zaplodnienie paluszkiem? :-D:-D;-);-);-)

A tak na powaznie, to strasznie sie ciesze! Gratuluje Ci z calego serca! Teraz bede trzymac kciuki zeby wszystko bylo w porzadku :tak::-D:-D A powiedz tylko, nie bralas w tym cyklu niczego co mogloby dac falszywie pozytywny wynik? Np. wlasnie pregnyl?

Hahaha, tak paluszkiem tyle ze tym 21 :-D:-)
Dzieki za kciuki. Bralam tylko kwas foliowy. Martwi mnie to, ze w piatek bylam na urodzinach koleznaki i ostro popilam :zawstydzona/y:
No zobaczymy, co ma byc to bedzie. Teraz czekam na @, bo podobno 50% ciaz stwierdzonych przed terminem sie roni :-:)-:)-(
O boze.....................................wczoraj bym oczy wydrapala tak bronilam nauki a nie cudow :p Ironia losu!
 
reklama
Bylam dzisiaj na kolejnych zastrzykach z menopuru. Babka sie nie zorientowala, ze miala mi dac dwie ampulki, wiec dala jedna, a potem oddzielnie druga - a mogla zrobic to za jednym zamachem :baffled: Pokazala mi gdzie sie robi zastrzyk domiesniowy, ale kochane... ja nie dam rady sama go sobie zrobic... robi sie go dluuga igla.. .ja na widok takiej igly zemdleje... a jak bede nieprzytomna to przeciez sobie jej nie wbije.. :baffled::baffled: Sprobuje dostac sie dzisiaj do internisty wieczorem i moze da mi skierowanie na zastrzyk, jak myslicie?
Jakby co przyjdź do nas.... Zrobimy;-)
 
Do góry