reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczyny czy was pogielo z tym pisaniem, nawet nie chce myslec ile mam stron do nadrobienia :szok:

Kochana moze to naprawde za wczesnie na test, tempka tez swoje znaczy ;-) Ja chce zaczac mierzyc, powiedz mi, ten termometr po prostu trzeba sobie wlozyc (jak gleboko??) i zostawic w srodku na jakis czas? Mam go trzymac reka i opierac na sile o scianke pochwy?


Brzuch tej kobiety... coz... masakra... ale ja JoeMonstera nie trawie, denerwuje mnie to, co tam jest, a taki artykul ze zdjeciami dla nas moze byc ciekawy, ale facetow odrzuci na kilometr i nawet nie beda chcieli myslec o ciazy
:wściekła/y:
 
reklama
Nie stosuję ponieważ zawsze czuję kiedy jajeczkuję:p Poza tym my prawie codziennie się ''przytulamy" bo często mamy ochotę, nie tylko w dni płodne, myślę, że kiedyś zaskoczymy:) Na razie bez testów owulacyjnych, kto wie, może kiedyś będą konieczne, ale do tej pory świetnie wiedziałam kiedy mam owulę bo w ten dzień mam zawsze tyćkę krwi w śluzie, w dodatku ginka zawsze potwierdzała moje owulacje:)

Co do wiesiołka to oczywiście, że do owuli tylko:)

O... a widzisz ja gdzies wyczytalam, ze jak jest krew w sluzie, to to moze oznaczac, ze pecherzyki nieprawidlowo pekaja...
:eek:
 
Eve- po prostu brak slow?! Nie chce wierzyc, ze caly kosciol popiera te decyzje! Kiedy oni zaczna wreszcie myslec logicznie?
 
OK dziewczyny, nie wytrzymam dluzej !!! Wiem, ze zapesze ale jestem taka podekscytowana, ze nie dam rady nic nikomu nie powiedziec. Nie powiem mojemu M. ani nikomu wiecej - tylko Wam. Niech to bedzie nasza tajemnica :-D
Dzis biorac kapiel, a raczej myjac zeby - zwymiotowalam ( malutko ale jednak). Od razu pobieglam po test. Zrobilam glupio, a za 2 dni mam miec @ ale....
Zrobilam pierwszy - 2kreseczka po sekundzie doslownie, wiec mowie "niemozliwe" i pobieglam po nastepny...
Na drugim tescie, znow druga kreseczka po sekundzie....
Przed chwila dla pewnosci zrobilam trzeci i taka sama sytuacja!!! Alez jestem glupia!!! Przyjdzie @ a ja bede zalamana, bo wyglada na to ze mam HCG we krwi :-D:-):-D
Boze, to jest niemozliwe. Mam zablokowane jajowody, wiec bioje sie ciazy ektopowej. Wszystkiego sie boje!!! Juz niczego nie rozumiem. Przeciez wlasnie zaczelismy robic badania przygotowawcze do IVF.
Jezus, Maria, Jozef , osiolek i cala reszta!!!!
Nie wiem co myslec:zawstydzona/y:

Haha, ale się uśmiałam z Twojej końcówki:D A tak ogólnie to zapowiada się ciekawie, ciekawie:tak: życzę by @ nie nadszedł na 9 miesięcy:) I zaciskam kciuki!
 
Bylam dzisiaj na kolejnych zastrzykach z menopuru. Babka sie nie zorientowala, ze miala mi dac dwie ampulki, wiec dala jedna, a potem oddzielnie druga - a mogla zrobic to za jednym zamachem :baffled: Pokazala mi gdzie sie robi zastrzyk domiesniowy, ale kochane... ja nie dam rady sama go sobie zrobic... robi sie go dluuga igla.. .ja na widok takiej igly zemdleje... a jak bede nieprzytomna to przeciez sobie jej nie wbije.. :baffled::baffled: Sprobuje dostac sie dzisiaj do internisty wieczorem i moze da mi skierowanie na zastrzyk, jak myslicie?

O dżizus, współczuję..
 
reklama
Kochana moze to naprawde za wczesnie na test, tempka tez swoje znaczy ;-) Ja chce zaczac mierzyc, powiedz mi, ten termometr po prostu trzeba sobie wlozyc (jak gleboko??) i zostawic w srodku na jakis czas? Mam go trzymac reka i opierac na sile o scianke pochwy?

Ja mierze termometrem elektronicznym ( pomiar w ciagu minuty ) a nawet i szybciej.
Tak trzeba sobie wlozyc do....... napewno nie tak gleboko zeby nie wystawal :-D ( tak polowe termometru ;-) ) ja zawsze przytrzymuje reka bo mi wyskakuje :sorry2: trzeba zawsze mierzyc o tej samej godzinie ( ja mierze o 7.30 ) na lezaco zaraz po przebudzeniu ( mi zawsze termometr lezy na szafce nocne na wyciagniecie reki )
 
Do góry