reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Korzystałam chyba kiedyś z książki trening mózgu ze Świata Książki albo Klubu Dla Ciebie, teraz już nie pamiętam gdzie ja kupiłam.

Sory ale zmykam w poszukiwaniu na necie piątej serii odcinków dr housa.
Właśnie skończyłam oglądać czwartą serią. Ten serial tak wciąga, ze na koniec ostatniego odcinka 4 serii popłakałam się.
Nie zmykam, bo się rozkleję.
Czy ja dzisiaj jakąś pieprznięta przemianę przeszłam, ze nie potrafię się wściec na nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet teraz nie miałam ochoty pisać jaki tytuł ale to zrobiłam.
Coś ze mną nie tak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Mam do Was jeszcze takie pytanko: mój dziadek zmarł w skutek pękniecia tętniaka w aorcie brzusznej....potem dzieci jego musieli robic jakies badania sama nie wiem po co ale lekarz kazal zrobic dzieciom i wnukom moja mama robila i nic a ja dostalam od babci taka kartke z badaniami co lekarz zlecil ale ja ich nigdy nie robilam....mam teraz pytanko czy moge miec cos takiego typu??? czy warto zrobic jednak te badania ???

kochana u mnie w rodzinie kazdy umiera na raka,wiem ze razem z mom bratem jestesmy w grupie zwiekszonego ryzyka i lekarz onkolog kazal nam robic badania kontrolne...tak samo pewnie jest u Ciebie. nie pytaj czy warto bo to Ty powinnas wiedziec,czy zalezy Ci Kochana na zyciu....!
 
kochana u mnie w rodzinie kazdy umiera na raka,wiem ze razem z mom bratem jestesmy w grupie zwiekszonego ryzyka i lekarz onkolog kazal nam robic badania kontrolne...tak samo pewnie jest u Ciebie. nie pytaj czy warto bo to Ty powinnas wiedziec,czy zalezy Ci Kochana na zyciu....!
Zależy mi kochana, zależy:-D:-D:-D w patek jade do rodziców to wezme od babci tą kartkę z badaniami i się przejdę i zrobie :-)
 
Kochana jak pisalam duzo wczesniej bardzo duzo przytylam:-:)zawstydzona/y: żle sie z tym czuje bardzo zle....czuje sie malo atrakcyjna :-:)zawstydzona/y: chcialabym zmienic cala siebie wyglad, fryzurke wszystko :zawstydzona/y:
też nie należę do najszczuplejszych osób i wcale nie czuję się zajebiście atrakcyjna, ale najważniejsze to jest miec pozytywne nastawienie do siebie!! A może spróbuj z tą zmiana fryuzki, na dobry początek... Może to Ci znacznie poprawi nastrój i może wtedy polubisz siebie taką jaką jesteś. spróbuj, to taka moja mała prywatna rada:)) Głowa do góry!!
 
też nie należę do najszczuplejszych osób i wcale nie czuję się zajebiście atrakcyjna, ale najważniejsze to jest miec pozytywne nastawienie do siebie!! A może spróbuj z tą zmiana fryuzki, na dobry początek... Może to Ci znacznie poprawi nastrój i może wtedy polubisz siebie taką jaką jesteś. spróbuj, to taka moja mała prywatna rada:)) Głowa do góry!!

tak trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zacznę sobie jakas dietkę mam coś takiego dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Grupy Wsparcia Dieta.pl
zacznę cwiczyc zmienie fryzurke i poczuje sie lepiej :-) a badanka zrobie tez w przyszlym tygodniu :-)
 
reklama
Do góry