reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Co do siły umysłu, no cóż, jeżeli chcemy cokolwiek zdziałać to przede wszystkim ćwiczenia.
Są do kupienia książki, do ćwiczenia umysłu, od tego zaczynamy, przy takich ćwiczeniach nasz mózg jest coraz bardziej pobudzany do działania, bardziej i bardziej, ale polecam takie co mają stopniowany rodzaj trudności zadań, zaczynamy od najłatwiejszych i idziemy pomalutku do przodu.
Wtedy można zacząć jogę i takie tam inne.
Bardzo dużo daje odpowiednia dawka ruchu i odpowiednie żywienie.
A na koniec........
Myślenie pozytywne, mówimy, że możemy więcej, że będzie lepiej, ze nie boli, że jestem najlepszy, to musi się udać, itp, itd..........
Jeżeli w coś wierzymy i tak naprawdę mocno pragniemy to możemy chociaż odrobinę pomóc, przybliżyć się do tego, sprawić by okazało się realne!
 
To tak, zeby Wam sie lepiej spalo, zobczcie filmik :szok:

Drugie życie - Wideo - portal TVN24.pl - 24.02.2009

Buzka, kolorowych :-D

CHORE!! :wściekła/y::wściekła/y:
Dobranoc kochana

Co do siły umysłu, no cóż, jeżeli chcemy cokolwiek zdziałać to przede wszystkim ćwiczenia.
Są do kupienia książki, do ćwiczenia umysłu, od tego zaczynamy, przy takich ćwiczeniach nasz mózg jest coraz bardziej pobudzany do działania, bardziej i bardziej, ale polecam takie co mają stopniowany rodzaj trudności zadań, zaczynamy od najłatwiejszych i idziemy pomalutku do przodu.
Wtedy można zacząć jogę i takie tam inne.
Bardzo dużo daje odpowiednia dawka ruchu i odpowiednie żywienie.
A na koniec........
Myślenie pozytywne, mówimy, że możemy więcej, że będzie lepiej, ze nie boli, że jestem najlepszy, to musi się udać, itp, itd..........
Jeżeli w coś wierzymy i tak naprawdę mocno pragniemy to możemy chociaż odrobinę pomóc, przybliżyć się do tego, sprawić by okazało się realne!

A mozesz polecic konkretne tytuly? :-)
 
Mam do Was jeszcze takie pytanko: mój dziadek zmarł w skutek pękniecia tętniaka w aorcie brzusznej....potem dzieci jego musieli robic jakies badania sama nie wiem po co ale lekarz kazal zrobic dzieciom i wnukom moja mama robila i nic a ja dostalam od babci taka kartke z badaniami co lekarz zlecil ale ja ich nigdy nie robilam....mam teraz pytanko czy moge miec cos takiego typu??? czy warto zrobic jednak te badania ???
 
Mam do Was jeszcze takie pytanko: mój dziadek zmarł w skutek pękniecia tętniaka w aorcie brzusznej....potem dzieci jego musieli robic jakies badania sama nie wiem po co ale lekarz kazal zrobic dzieciom i wnukom moja mama robila i nic a ja dostalam od babci taka kartke z badaniami co lekarz zlecil ale ja ich nigdy nie robilam....mam teraz pytanko czy moge miec cos takiego typu??? czy warto zrobic jednak te badania ???

Mysle, ze lepiej zrobic, bo to moze byc genetyczna choroba, wiec rozsadnie byloby upewnic sie, ze wszystko ok, ale nie sadze, zeby to mialo zwiazek z tym, co masz teraz ;-)
 
Ja to w ogóle bym chciala całą siebie zmienić :baffled:

blagam Cie dziewczyno! widzialam Twoje zdjecia,czego Ci brakuje...? a jezeli przeszkadza Ci waga wez sie za siebie,zacznij chodzic na silownie,plywac....

I jeszcze jedno zmiana fryzury poprawiam humor:-)[/quote]

oj poprawia i to jak,ja na przyklad po wizycie u pryzjera cuje sie taka mega sehowna :-D:-Dserio! a najlepsi chyba sa faceci fryzjerzy..Ci to maja wyczucie....! zgadzam sie z Toba Wikulaa ze wygoda na pierwszym miejscu!

A wlasnie... wczoraj wieczorem musialam isc i nie zdazylam zapytac, czy tego no.... czy ten brak orgazmu jest zawsze? Jesli sama bys sie dotykala, to tez bys go nie miala?

powiem Ci szczerze,za nigdy nie probowalam...wiem,ze moze warto,ale jakos nie jestem przekonana....
 
reklama
blagam Cie dziewczyno! widzialam Twoje zdjecia,czego Ci brakuje...? a jezeli przeszkadza Ci waga wez sie za siebie,zacznij chodzic na silownie,plywac....
oj poprawia i to jak,ja na przyklad po wizycie u pryzjera cuje sie taka mega sehowna :-D:-Dserio! a najlepsi chyba sa faceci fryzjerzy..Ci to maja wyczucie....! zgadzam sie z Toba Wikulaa ze wygoda na pierwszym miejscu!
powiem Ci szczerze,za nigdy nie probowalam...wiem,ze moze warto,ale jakos nie jestem przekonana....
Tak własnie zrobię :tak::tak::tak: nad fryzurka tez pomyśle :-D
 
Do góry