reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

hei Katarzynko,
a tak wpadlam na chwile,u mnie dobrze,juz minelo 28 dni od ostatniej @ jeszcze czekam do piatku i zobaczymy,robilam test i wyszedl negatywny wiec mam watpliwosci:-(
W nastepnym tyg idziemy zbadac sperme mojego M.
A u ciebie?
 
reklama
Alio, alio


No to niezle mnie zaignorowaliscie wczoraj :angry:
Nikt mi nie odpisalam na pytanie :((((((

Wiec zapytuje ponownie....czy jak ma sie torbiele - to czy to sie czuje? czy to boli ? Mam od 8 dni bol w obu jajnikach, nieduzy ale mam....Nie wiem od czego....Co moze byc przyczyna ?


buziaki

A więc kochana mnie to bardzo pobolewało z jednej strony tam gdzie torbiel, a szczególnie przy naciśnięciu, delikatna opuchlizna widoczna aż na nodze. USG prawdę Ci powie w takiej sytuacji.
 
lolitka
Ja mialam duzy 10 cm,chodzilam dwa miesiace z wysadzonym brzuchem,tak mnie bolalo ze wylam,nie chcieli mnie przyjac bo musialam badania robic,bylam wysadzona i mnie kulo okropnie,ta opracje mnialam 98 roku laparoskopia,jak sa male torbiele to proszkami moze je zlikwidowac,musisz zrobic usg to wykarze!!!
Teraz jak mam dni polodne boli ten jajnik:-(
 
Będę się żegnać.
Mam dzisiaj strasznego doła i nerwa przez mojego.
Przyjechał do tego jego brat i sobie razem siedzą. Czuję się jak piąte koło u wozu więc zmyje się do łazienki, może wezmę gorącą kąpiel.
 
Dziewczeta a ja tak z innej beczki. Mam problem ze skora na nogach :baffled: Kiedys golilam lydki maszynka (ud nie golilam), a potem przerzucilam sie na depilator. No i jak depiluje, to mi strasznie wrastaja wloski, nie tylko tak na powierzchni, ze wystarczy przejechac paznokciem i wylaza, ale tez gleboko pod skore, ze widze tylko szara niteczke i przy wyciaganiu go robie sobie niezla rane w nodze :baffled: Gdzieniegdzie mam ciemnoszare plamki (ok 2-3mm srednicy) wlasnie tam gdzie akurat czesto sie zdaza, ze mi gleboko wrasta wlosek (jak wygrzebie jeden, to wrasta nastepny). No i na dodatek mam czarne kropki w tych dziurkach ktore pozostaja po wyrwanych wlosach - jak to ponaciskam to wylazi taka czarna kreseczka albo kropeczka... Normalnie wstydze sie pokazywac nogi bo przez te problemy nie mam gladkiej skory :szok: Ud nigdy nie golilam maszynka, wiec jak je depiluje depilatorem to nie ma tych czarnych kropek... Macie jakis pomysl co moge z tym zrobic? Ogolnie mam bardzo sucha skore na nogach, ale nawet nie chce mi sie ich smarowac balsamem skoro sa takie brzydkie :baffled::baffled::baffled:
 
hei Katarzynko,
a tak wpadlam na chwile,u mnie dobrze,juz minelo 28 dni od ostatniej @ jeszcze czekam do piatku i zobaczymy,robilam test i wyszedl negatywny wiec mam watpliwosci:-(
W nastepnym tyg idziemy zbadac sperme mojego M.
A u ciebie?

Babo a ile Wy sie staracie? czy juz konieczne sa te wszystkie badania itd?
Może to tylko kwestia stresu, co?

a u mnie ok :-) tydzień temu w poniedziałek zobaczyłam II - teraz czekam na 10 marca -pierwsze USG..mam nadzieje ze wszystko będzie ok..
 
ola,
duze nawilzanie--- poprostu musisz!!! i peling dwa razy w tygodniu,bez wody mocno wcierasz a potem splukujesz:-)moze sie porawi.Ja woskuje nogi w gabinecie ponad dwa lata,cos teraz mi wrastaja znow bo olalam nawizanie!!1
Dbaj o lydeczki!powodzonka:-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja tylko na chwilkę wpadłam zobaczyc co tam u was:tak: ale zescie tyle naskrobaly ze nie zdolam tego przeczytac:sorry2:
Ja powiem tylko ze urlopik mam super , siedze i sie obijam caly czas, albo łaże z siostrą po miescie, wprawdzie nie ma co zwiedzac ale zawsze to cos innego..:tak:

pozdrawiam was serdecznie kochane, i trzymam kciuki za testowania najblizsze!!
 
reklama
Babo a ile Wy sie staracie? czy juz konieczne sa te wszystkie badania itd?
Może to tylko kwestia stresu, co?

a u mnie ok :-) tydzień temu w poniedziałek zobaczyłam II - teraz czekam na 10 marca -pierwsze USG..mam nadzieje ze wszystko będzie ok..
Kasiu to sie bardzo ciesze!!!udalo sie...oj jak super!!!
Gratuluje!!!
My 7 miesiac,bylam u gina,nie musze robic badan bo mam wszystko jak w zegarku,lekarz powiedzial ze u meza trzeba zaczac.
 
Do góry