reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nie no z testem to jeszcze poczekać muszę tak przynajmniej 10 dni...:(( Bo jak same mówicie nie chce sie niepotrzebnie załamywać...
super, że wam moge się pożalić, pogadać, pomarudzić...
 
reklama
hey kochane juz wróciłam......... więc zacznę od tego ze mam torbielkę, cystę dwukomorową albo jeszcze co innego na prawym jajniku:-:)-:)-( dostałam skierowanie na badanie Ca 125 ( Poziom CA-125 może być podwyższony w przebiegu określonych chorób nowotworowych – przede wszystkim raka jajnika[1], ale także raka endometrium, jajowodu, płuc, sutka i przewodu pokarmowego.) kurcze sama nie wiem co ja mam myslec :-:)-:)-( jest mi tak bardzo zle....
 
hey kochane juz wróciłam......... więc zacznę od tego ze mam torbielkę, cystę dwukomorową albo jeszcze co innego na prawym jajniku:-:)-:)-( dostałam skierowanie na badanie Ca 125 ( Poziom CA-125 może być podwyższony w przebiegu określonych chorób nowotworowych – przede wszystkim raka jajnika[1], ale także raka endometrium, jajowodu, płuc, sutka i przewodu pokarmowego.) kurcze sama nie wiem co ja mam myslec :-:)-:)-( jest mi tak bardzo zle....
Nie załamuj się od razu, nie miej czarnych mysli, przecież nie musi byc źle, to może być zupełnie niegroźna sprawa!!! Głowa do góry, trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre!! I nie martw się na zapas!!!
 
hey kochane juz wróciłam......... więc zacznę od tego ze mam torbielkę, cystę dwukomorową albo jeszcze co innego na prawym jajniku:-:)-:)-( dostałam skierowanie na badanie Ca 125 ( Poziom CA-125 może być podwyższony w przebiegu określonych chorób nowotworowych – przede wszystkim raka jajnika[1], ale także raka endometrium, jajowodu, płuc, sutka i przewodu pokarmowego.) kurcze sama nie wiem co ja mam myslec :-:)-:)-( jest mi tak bardzo zle....

Oh kochana... nie spodziewalam sie takich wiadomosci :no: Ale glowa do gory, wiele kobiet ma torbiele i nic im nie jest i na przyklad wchlaniaja sie w czasie ciazy :happy: Trzeba tylko robic usg co jakis czas zeby zobaczyc czy torbiel nie rosnie - jesli rosnie, to sie ja usuwa laparoskopowo - szybka sprawa ;-) Ten marker jajnika ca-125 zrob, ale sie nie stresuj na wyrost, bo taka torbiel naprawde moze byc zupelnie niegrozna, one sie robia np. wlasnie jak pecherzyk nie peknie i sie nie wchlonie. Glowa do gory kochana, wlacz pozytywne myslenie :happy:
 
Nie załamuj się od razu, nie miej czarnych mysli, przecież nie musi byc źle, to może być zupełnie niegroźna sprawa!!! Głowa do góry, trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre!! I nie martw się na zapas!!!

Oh kochana... nie spodziewalam sie takich wiadomosci :no: Ale glowa do gory, wiele kobiet ma torbiele i nic im nie jest i na przyklad wchlaniaja sie w czasie ciazy :happy: Trzeba tylko robic usg co jakis czas zeby zobaczyc czy torbiel nie rosnie - jesli rosnie, to sie ja usuwa laparoskopowo - szybka sprawa ;-) Ten marker jajnika ca-125 zrob, ale sie nie stresuj na wyrost, bo taka torbiel naprawde moze byc zupelnie niegrozna, one sie robia np. wlasnie jak pecherzyk nie peknie i sie nie wchlonie. Glowa do gory kochana, wlacz pozytywne myslenie :happy:
Dziekuje kochane!!!! narazie mam brac luteine przez 5 dni a po @ mam isc do lekarza potem mowil ze dostane duphaston
 

Lekarz kazal tyle czasu poczekac? Bralas jakies wspomagacze wzrostu pecherzykow w tym cyklu?
tak kochana powiedzial mi ze mam zrobic w piatek , kochana brałam tylko bromergon ale to na obnizenie prolaktyny.........kurcze jestem z tym w domku sama i jakos mi tak zle jest wiem ze bedzie dobrze a raczej mam nadzieje ale tez boje się
 
reklama
hey kochane juz wróciłam......... więc zacznę od tego ze mam torbielkę, cystę dwukomorową albo jeszcze co innego na prawym jajniku:-:)-:)-( dostałam skierowanie na badanie Ca 125 ( Poziom CA-125 może być podwyższony w przebiegu określonych chorób nowotworowych – przede wszystkim raka jajnika[1], ale także raka endometrium, jajowodu, płuc, sutka i przewodu pokarmowego.) kurcze sama nie wiem co ja mam myslec :-:)-:)-( jest mi tak bardzo zle....

Julitko-kochanie-tak mi przykro, ze takie niepewne wiesci...Ale slonko-nie wolno ci myslec negatywnie!!! Wiekszosc torbieli i cyst jakie robia sie na jajnikach to calkiem nieszkodliwe struktury...ja sama mialam cyste w wieku 16 lat 4,5 cm srednicy, usunieto operacyjnie i od tamtej pory spokoj, wiecej sie nie powtorzyla. Mam andzieje ze i u Ciebie badanie okaze sie tylko potwierdzeniem, ze wszysto jest dobrze, a torbiel mozna wysuszyc, usunac laparoskopem...bedzie dobre kochanie!!! jestesmy z Toba!!!
 
Do góry