reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

tak kochana powiedzial mi ze mam zrobic w piatek , kochana brałam tylko bromergon ale to na obnizenie prolaktyny.........kurcze jestem z tym w domku sama i jakos mi tak zle jest wiem ze bedzie dobrze a raczej mam nadzieje ale tez boje się

Ja naprawde obstawiam torbielke ktora sie wytworzyla z powodu pecherzyka - moze na przyklad dwa Ci dojrzaly, ale tylko jeden pekl, a drugi zostal
;-) Pamietasz kiedy dokladnie zaczelo Cie bolec? Zalozmy, ze w dniu owu pecherzyk ma 21mm i rosnie 1-2 mm na dobe, mozesz sobie obliczyc jakiego mniej wiecej mogl byc rozmiaru kiedy poczulas bol po raz pierwszy. Chodzi mi o to, ze pecherzyk mogl rosnac i rosnac i dlatego zaczelas go czuc przez skore - on codziennie sie zwiekszal...
 
reklama
hey kochane juz wróciłam......... więc zacznę od tego ze mam torbielkę, cystę dwukomorową albo jeszcze co innego na prawym jajniku:-:)-:)-( dostałam skierowanie na badanie Ca 125 ( Poziom CA-125 może być podwyższony w przebiegu określonych chorób nowotworowych – przede wszystkim raka jajnika[1], ale także raka endometrium, jajowodu, płuc, sutka i przewodu pokarmowego.) kurcze sama nie wiem co ja mam myslec :-:)-:)-( jest mi tak bardzo zle....

Kochana :hmm::hmm::hmm: ... Będzie dobrze...zrób badanka, dowiedz się wszystkiego i z czystą kartą zacznij staranka:sorry2:
POZDRAW:sorry2:IAM
 
tak kochana powiedzial mi ze mam zrobic w piatek , kochana brałam tylko bromergon ale to na obnizenie prolaktyny.........kurcze jestem z tym w domku sama i jakos mi tak zle jest wiem ze bedzie dobrze a raczej mam nadzieje ale tez boje się

Nie bój się Julitko! Jestem pewna, ze będzie dobrze...a to badanie kazali ci zrobic, bo teraz takie rzeczy sprawdzają rutynowo-na wszelki wypadek i dobrze, ze tak robią. jednak jestem w 100% przekonana, że u ciebie szybko się to wyjasni i zakonczy pozytywnie!!!
Przytulam mocno!
 
Julitko-kochanie-tak mi przykro, ze takie niepewne wiesci...Ale slonko-nie wolno ci myslec negatywnie!!! Wiekszosc torbieli i cyst jakie robia sie na jajnikach to calkiem nieszkodliwe struktury...ja sama mialam cyste w wieku 16 lat 4,5 cm srednicy, usunieto operacyjnie i od tamtej pory spokoj, wiecej sie nie powtorzyla. Mam andzieje ze i u Ciebie badanie okaze sie tylko potwierdzeniem, ze wszysto jest dobrze, a torbiel mozna wysuszyc, usunac laparoskopem...bedzie dobre kochanie!!! jestesmy z Toba!!!


Ja naprawde obstawiam torbielke ktora sie wytworzyla z powodu pecherzyka - moze na przyklad dwa Ci dojrzaly, ale tylko jeden pekl, a drugi zostal
;-) Pamietasz kiedy dokladnie zaczelo Cie bolec? Zalozmy, ze w dniu owu pecherzyk ma 21mm i rosnie 1-2 mm na dobe, mozesz sobie obliczyc jakiego mniej wiecej mogl byc rozmiaru kiedy poczulas bol po raz pierwszy. Chodzi mi o to, ze pecherzyk mogl rosnac i rosnac i dlatego zaczelas go czuc przez skore - on codziennie sie zwiekszal...

Kochana :hmm::hmm::hmm: ... Będzie dobrze...zrób badanka, dowiedz się wszystkiego i z czystą kartą zacznij staranka:sorry2:
POZDRAW:sorry2:IAM
Jesteście takie kochane myszki tak bardzo sie ciesze ze mam wasze wsparcie i ze mam was po tej akcji z moją przyjaciółką nie mam nawet z kim tu sobie pogadac :-( nie pamietam dziewczynki kiedy mnie zaczelo boleć...
 
Nie bój się Julitko! Jestem pewna, ze będzie dobrze...a to badanie kazali ci zrobic, bo teraz takie rzeczy sprawdzają rutynowo-na wszelki wypadek i dobrze, ze tak robią. jednak jestem w 100% przekonana, że u ciebie szybko się to wyjasni i zakonczy pozytywnie!!!
Przytulam mocno!
Dziekuje kochanie bardzo nawet nie wiesz jakie to wazne dla mnie ze mam WAS :tak:
 
Jesteście takie kochane myszki tak bardzo sie ciesze ze mam wasze wsparcie i ze mam was po tej akcji z moją przyjaciółką nie mam nawet z kim tu sobie pogadac :-( nie pamietam dziewczynki kiedy mnie zaczelo boleć...

Tu jest pierwszy post, ktory znalazlam, w ktorym skarzylas sie na bol: tu. Wyglada na to, ze to bylo 19.02, ktory to byl Twoj dzien cyklu?

Coz kochana, minusem bb jest to, ze nie mozemy tam teraz z Toba byc, wspierac Cie na zywo czy chocby przytulic... Ale pamietaj, ze tak czy inaczej nie pozwolimy Ci sie poddac i na ile to mozliwe, to chociaz przez neta bedziemy z Toba
:tak:
 
Tu jest pierwszy post, ktory znalazlam, w ktorym skarzylas sie na bol: tu. Wyglada na to, ze to bylo 19.02, ktory to byl Twoj dzien cyklu?

Coz kochana, minusem bb jest to, ze nie mozemy tam teraz z Toba byc, wspierac Cie na zywo czy chocby przytulic... Ale pamietaj, ze tak czy inaczej nie pozwolimy Ci sie poddac i na ile to mozliwe, to chociaz przez neta bedziemy z Toba
:tak:
był to 30 dzien cyklu kochana !!! jesteście EXTRA !!!!:-D bo MOJE :tak:
 
reklama
był to 30 dzien cyklu kochana !!! jesteście EXTRA !!!!:-D bo MOJE :tak:

Mysle w takim razie, ze to naprawde pecherzyk Ci taka niespodzianke zrobil, ze sie zamienil w torbiel w jajniku. Jeszcze raz Ci mowie - nie przejmuj sie na zapas, ja tez mialam nerwy jak mi na usg wyszla torbiel, ale ca-125 bylo w normie :tak: Teraz mam tak, ze kazdy kto mi robi usg ma wlasna teorie na temat tego co to jest - czasem mam na wydruku napisane, ze to torbiel skorzasta (dermoid), czasem zwapnienie, czasem po prostu obszar hyperechogenny i badz tu madra ;-)
Jakie wymiary ma to co u Ciebie znaleziono?
 
Do góry