reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ojej w szpitalu:szok: biedaczek:-( A na co ta rehabilitacja??? (jeżeli wolno spytać...)



Każdy na Twoim miejscu byłby przewrażliwiony



O jak się słodko przeciąga:tak:

U mnie dzisiaj piękne słoneczko wyszło:tak: zapowiada się ładna, cieplutka pogoda, nareszcie!!!

Neurolog zauwazyła ze synus jest troszke opózniony chodzi o ruchliwosc chociaz ja mam inne zdanie,ale jest po operacji i chca zeby był tak jak rówiesnicy.Jest wczesniaczkiem temu ta rehabilitacja:tak:
 
reklama
WITAM:happy2:
Kiedyś byłam na tym wątku....

Podczytałam bo chciałam zobaczyć co słychać u znanych mi staraczek i wyczytałam piękną wiadomosć gdzie nie mogę się powstrzymać i :

BADAICKA MOJE WIELKIE GRATULACJE DUUŻO ZDRÓWKA DLA WAS SIŁ ABY SYNUŚ ZDROWO SIE CHOWAŁ !!!

POZDRAWIAM:happy2:
 
Neurolog zauwazyła ze synus jest troszke opózniony chodzi o ruchliwosc chociaz ja mam inne zdanie,ale jest po operacji i chca zeby był tak jak rówiesnicy.Jest wczesniaczkiem temu ta rehabilitacja:tak:

Na pewno lepiej porehabilitować Bartusia, niż później wyrzucać sobie, że czegoś sie nie zrobiło:)) Bartuś szybciutko nadrobi wszystkie zaległości i wszystko będzie dobrze!!

Czy u was też dzisiaj taka ładna pogoda:)??
 
madzia na pewno wolą dmuchać na zimne bo ja też jestem wcześniakiem i do tego z siostrą bliźniaczką i zobacz jest wsio ok więc tu też bedzie
pozdrawiam
 
WITAM :)

I JA PRZYSZLAM SOBIE ZOBACZYC CO SLYCHAC NA MOIM STARYM UKOCHANYM WATKU OTWARTYM :tak: BO NIESTETY ZAMKNETY COS PRZYGASA CZASAMI :-(

BADAICKO- GRATULUJE JESZCZE RAZ :-)

POZDRAWIAM.
 
Lilu od kiedy wyszła u Ciebie ta anemia poważna że zabieg laparoskopii odwołany???
trzymaj sie kochana będzie dobrze&&&&&&&&&
 
Lopop- anemie wykryli mi kilka dni przed planowana laparo.
ja nie mieszkam obecnie w polsce wiec w grudniu bylam zalatwic sobie termin na laparo, umowilismy sie z lekarzem na maj i ze badania porobie jak przylece tydzien przed zabiegiem no i wyszlo szydlo z worka :(
niestety ani ja ani moj lekarz nie pomyslelismy zeby wczesniej zrobic chociaz ta glupia morfologie :( a anemie mam prawdopodobnie przez metformax bo on wyplukuje kwas foliowy i witamine b12 z organizmu, ja nie lykalam witamin ( bo po co ) a zelazo mam w normie.
 
reklama
Do góry