reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej no własnie mam co 20 dni zawsze miałam bardzo niereularną @ i jak zaczełam brać luteine to mam co 20 dni @ w lipcu mam wizyte u ginekologa ona mi dała luteine od 14 do 25 dnia cyklu bo od roku staram sie o dzidzię mówin że moge mieć problem z wydaleniem ciałka żółtego czasem nawet co 18 19 dni mam sporadycznie mi sie zdarzy 21 22 jak brałam luteine od 16 dnia no to miałam co 24 25 dni wydaje mi się że dlatego że od 14 biore luteine i to jak by mi przyspieszyło@ i dlatego mam co 20już nie wiem sama nie bardzo się znam na tym:(
kurcze rzeczywiście problemowo z tym Twoim okresem:(
 
reklama
Hej no ja miałam zawsze co 40 dni co 43 no czasem sie trafił co 32 i dała mi luteine na uregulowanie i tak mi sie uregulował że mam teraz co 20 jakaś masakra ja od miesiąca pracuje i teraz troche zaniechałam starania ale może jak przestane o tym myslec to może sie uda, chciała bym najpierw troche popracować bo 4 lata siedziałam w domu z synkiemi zobaczymy co mi powie w lipcu
 
Ja tam mam problem ze znalezieniem pracy obecnie, więc chciałaby troszkę popracować, ale jednak najbardziej to chciałabym zajść w ciążę, ale myślę, że jedno z drugim nie koliduje, przynajmniej do czasu:)
 
Czasami Was podglądam i trzymam kciuki za dziewczynki:)

Badaicka dziś urodziła synusia Filipka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


GRATULACJE KOCHANA !!!!!

Badaicka GRATULACJE :)

Lopop- anemie wykryli mi kilka dni przed planowana laparo.
ja nie mieszkam obecnie w polsce wiec w grudniu bylam zalatwic sobie termin na laparo, umowilismy sie z lekarzem na maj i ze badania porobie jak przylece tydzien przed zabiegiem no i wyszlo szydlo z worka :(
niestety ani ja ani moj lekarz nie pomyslelismy zeby wczesniej zrobic chociaz ta glupia morfologie :( a anemie mam prawdopodobnie przez metformax bo on wyplukuje kwas foliowy i witamine b12 z organizmu, ja nie lykalam witamin ( bo po co ) a zelazo mam w normie.

Przykro mi Lilu a ostatnio własnie się zastanawiałam co u Ciebie słychać. Mam nadzieje, ze anemię szybko wyleczą i będziesz mogła mieć laparo. Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie Słońce:)

wiem ze latanie to masakra i koszty tez niemale
u mnie nic nie ma... jedno wielkie zero...nie chce juz mi sie gadac o tym nawet

Lolitko także u Cię obserwuję jak tam się sprawy mają. Przykro mi, ze się nie udało, ale trzymam bardzo mocno kciukole za Ciebie.
 
Pajkaa - nie obawiaj się Twój malec jeszcze zdąży przytyć:tak:

Lolitko - co u ciebie????

Ja właśnie wstawiłam do piekarnika pyszne ciasto z truskawkami, którego sama nie będę mogła zjeść, bo na diecie jestem, trzeba przed plażowaniem zrzucić zbędne kilogramy:-D
 
reklama
u mnie nic sie nie dzieje wogole.... wiec na razie zyje historiami innych bo u mnie nic:)
a ciasta tez bym kurna zjadla. tez ograniczylam slodycze do minimum ale moze zapodam w nastepny weekend jakiegos zakalca coby se zycie oslodzic
 
Do góry