reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

mi się wydaje że większość łapie dystans
no dobra dystans dystansem ale popisać pogadać można sobie no nie i nie koniecznie o tym... :sorry2:
lopop ty widzę na innym wąteczku (by zostac mama od 2010)więcej przesiadujesz wiec to kwestia grupki a nie dystansu już nie gadaj heh

wikula a my to sie widzimy na zamknietym :)
maćku widzę że wróciłaś na wątek poprzedni..

No nic na siłę kto chce to pisze wiadomo..

no tak ja na forum też mało zaglądam ostatnio bo albo wcześnie rano albo pozną nocą:sorry2: no ALE piszę piszę coś...

Pozdr 4all
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A u mnie dzisiaj ładna pogoda, mam nadzieję, że jeszcze zrobi się cieplej i będzie super dzionek:)) Jadę później do galerii upolować coś ładnego:)) Znowu mój optymizm zaczyna wracać!
 
u nas też ładna pogoda dziś :) i od razu jakoś pozytywniej jest!
mam w planie kupić jakiegoś kwiata lub krzew do posadzenia przed domem:))

Pozdrawiam i miłego dnia zycze!
 
no dobra dystans dystansem ale popisać pogadać można sobie no nie i nie koniecznie o tym... :sorry2:
lopop ty widzę na innym wąteczku (by zostac mama od 2010)więcej przesiadujesz wiec to kwestia grupki a nie dystansu już nie gadaj heh

wikula a my to sie widzimy na zamknietym :)
maćku widzę że wróciłaś na wątek poprzedni..

No nic na siłę kto chce to pisze wiadomo..

no tak ja na forum też mało zaglądam ostatnio bo albo wcześnie rano albo pozną nocą:sorry2: no ALE piszę piszę coś...

Pozdr 4all
coś to sotanio co zaglądam to i tak jest słabo bo jakoś weny mi brak to pewnie przez tę pogodę, ale i tak faktem jest że jakoś słabo razem możemy sie spotkać na którym kolwiek wątku no nie
 
lopop no ciezko nam sie złapać teraz szkoda... no ale kiedys sie uda pewnie!


a ja dziś mam zły dzień ale juz mi sie pisać nie chce opowiem przy nastepnej okazji.
A teraz zbieram się na grilla z rodzinką
pozdr!!!
 
reklama
Do góry