reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wiem lolitko ze anemie mozna szybko wyleczyc,tylko teraz mnie przeraza znowu to latanie do PL,urlopy, ustalanie nowego termonu za zabieg i wszystko z tym zwiazane :(
a kochana co u Ciebie, co to za nie jasna sytuacja ?
 
reklama
wiem ze latanie to masakra i koszty tez niemale
u mnie nic nie ma... jedno wielkie zero...nie chce juz mi sie gadac o tym nawet
 
Hej dziewczyny nie było mnie tu sporo czasu od stycznia jak poroniłam nie miałam jakoś ochoty na pisanie a teraz mam pytanko jestem na luteinie biorę ją od 14 do 25 dnia cyklu i 2 dni temu pojawiły sie kropelki mleka :|i mam jeszcze pytanko jak długo moge ja przyjmować bo biore od stycznia i w lipcu mam kontrole u gina i wydaje mi się że to przez tą luteine to mleko @ mam regularny co 20 dni
 
Lopop- anemie wykryli mi kilka dni przed planowana laparo.
ja nie mieszkam obecnie w polsce wiec w grudniu bylam zalatwic sobie termin na laparo, umowilismy sie z lekarzem na maj i ze badania porobie jak przylece tydzien przed zabiegiem no i wyszlo szydlo z worka :(
niestety ani ja ani moj lekarz nie pomyslelismy zeby wczesniej zrobic chociaz ta glupia morfologie :( a anemie mam prawdopodobnie przez metformax bo on wyplukuje kwas foliowy i witamine b12 z organizmu, ja nie lykalam witamin ( bo po co ) a zelazo mam w normie.
zawsze coś bo by było za dobrze:(
wiem ze latanie to masakra i koszty tez niemale
u mnie nic nie ma... jedno wielkie zero...nie chce juz mi sie gadac o tym nawet
przykro mi lolitko, że znowu musisz przez to przechodzić a myslałam że się już uda
 
Hej dziewczyny nie było mnie tu sporo czasu od stycznia jak poroniłam nie miałam jakoś ochoty na pisanie a teraz mam pytanko jestem na luteinie biorę ją od 14 do 25 dnia cyklu i 2 dni temu pojawiły sie kropelki mleka :|i mam jeszcze pytanko jak długo moge ja przyjmować bo biore od stycznia i w lipcu mam kontrole u gina i wydaje mi się że to przez tą luteine to mleko @ mam regularny co 20 dni
Nie rozumiem jak co 20 dni, chyba co 25???
A branie luteiny Ci nie zaszkodzi, to jest progesteron, więc moim zdaniem możesz spokojnie brać:)
 
reklama
Hej no własnie mam co 20 dni zawsze miałam bardzo niereularną @ i jak zaczełam brać luteine to mam co 20 dni @ w lipcu mam wizyte u ginekologa ona mi dała luteine od 14 do 25 dnia cyklu bo od roku staram sie o dzidzię mówin że moge mieć problem z wydaleniem ciałka żółtego czasem nawet co 18 19 dni mam sporadycznie mi sie zdarzy 21 22 jak brałam luteine od 16 dnia no to miałam co 24 25 dni wydaje mi się że dlatego że od 14 biore luteine i to jak by mi przyspieszyło@ i dlatego mam co 20już nie wiem sama nie bardzo się znam na tym:(
 
Do góry