reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

no to 3mam MOCNO kciuki już teraz &&&&& :)


a u mnie wczoraj późnym wieczorem @ ://
trudno sie mówi..
tak miało być
 
reklama
zrobiłam dzisiaj z rana testa ( bo M namawiał)i wynik oczywiście negatywny (czyli tak jak wam mówiłam bo wcale w tym cyklu sie nie nakręcałam) odstawiam lutkę i czekam na @
u nas pogoda piękna idziemy z synem do lunaparku
miłego dnia kochane
 
Ostatnia edycja:
zrobiłam dzisiaj z rana testa ( bo M namawiał)i wynik oczywiście negatywny (czyli tak jak wam mówiłam bo wcale w tym cyklu sie nie nakręcałam) odstawiam lutkę i czekam na @
u nas pogoda piękna idziemy z synem do lunaparku
miłego dnia kochane
A mialo byc tak pieknie...:-(
 
Witam sie w ten upalny dzien.Malenstwo moje śpi ładnie mi w nocy teraz tez,bo czeka go ładny spacerek,bo jest bardzo ciepło.Dzisiaj w nocy wyjechał mój M i znowu jestem sama,dobrze ze mam mojego brzdąca,smutno mi jakoś.M dopiero bedzie pod koniec czerwca.Jutro mamy kardiologa,a 28 wkoncu neurologa i potem szczepienia.Za chwilke wstawie Wam zdjecia mojego synka:-)Słonecznego dzionka Wam zycze;-)
 
zrobiłam dzisiaj z rana testa ( bo M namawiał)i wynik oczywiście negatywny (czyli tak jak wam mówiłam bo wcale w tym cyklu sie nie nakręcałam) odstawiam lutkę i czekam na @
u nas pogoda piękna idziemy z synem do lunaparku
miłego dnia kochane
:-( szkoda.... ach :/

No u nas pogoda się poprawiła jest bardzo ciepło w ciągu dnia a jedynie wieczorami popada troszkę.
Teraz weekend wiec cały czas poza domem praktycznie. Na nk widać zresztą po fotkach ;)
W tygodniu teraz wybieramy się z młodym do kina na disco robaczki! :D bedzie pewnie fajnie. Ostatnio byliśmy sobie na Jak wytresować smoka i też było bardzo fajnie :)

Pozdrawiam was
miłego wieczorku!
buziaki


maćku to 3mam kciuki aby owocny był tym razem ;>
lolitka a jak u ciebie? nie odzywasz się szkoda.... :(
 
reklama
Do góry