reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
W przyszlym tyg jade na 3 dni na wycieczke z dzieciakami. NA przelomie maja i czerwca przyjezdza moja siora z synkiem (dwulatek) i babia, wiec bede miala sie czym zajac...
a gdzie jedziecie ze szkoły?
Oj jak rodzinak przyjeżdża, to zawsze jest coś do roboty (szczególnie z dziećmi) :))))
prawda oczy na około głowy
 
maćku witaj! jasne że tu możesz pisać przecież forum jest dla ludzi :) jak czujesz że tu pasujesz to pisz! :-)
widzę że bedziesz miała rodzinkę u siebie i na wycieczkę jedziesz fajnie! bedziesz miała zajecie i na pewno nie bedziesz tyle myślała o tych starankach a to jest dobre :)

lopop ty już sobie nie komplikuj co? ;D jasne że co ma być to będzie.. to tak jak i u nas. 3mam kciuki aby po 20tym były u ciebie II kreski na tescie a nie @! ;) ja to tydzień po tobie mam termin wrednej... :/

Black opal na pewno na obronie sobie poradzisz :)) bedziemy kciuki 3mać

wikula widzę że owulka niebawem! :)) tak wiec wiesz że mocno &&&&&&&& :-) bedzie okej 3mam kciuki!


dawno marzenix nie zaglądała i inne dziewczyny... ciekawe co u nich


POZDRAWIAM WAS :)
 
siemanki dziabogi
weekend i po weekendzie.... choc u mnie to tera tdzien wolnego wiec mam jeden wielki weekend

lopop
trzymamy zbey malpa nie przylazla parszywa jedna
 
maćku witaj! jasne że tu możesz pisać przecież forum jest dla ludzi :) jak czujesz że tu pasujesz to pisz! :-)
widzę że bedziesz miała rodzinkę u siebie i na wycieczkę jedziesz fajnie! bedziesz miała zajecie i na pewno nie bedziesz tyle myślała o tych starankach a to jest dobre :)

lopop

wikula widzę że owulka niebawem! :)) tak wiec wiesz że mocno &&&&&&&& :-) bedzie okej 3mam kciuki!


dawno marzenix nie zaglądała i inne dziewczyny... ciekawe co u nich


POZDRAWIAM WAS :)

Teraz proszę trzymać te kciuki przez dwa tygodnie:))

A dziewczyny faktycznie coś nie zglądają????!!


siemanki dziabogi
weekend i po weekendzie.... choc u mnie to tera tdzien wolnego wiec mam jeden wielki weekend

lopop
trzymamy zbey malpa nie przylazla parszywa jedna

A jak tam u Ciebie???
 
no za mnie też 3majcie kciuki bo teraz ważny tydzień u mnie w cyklu ;)


lolitka
sobie wypoczniesz teraz :) moj M już po urlopie :/ i znowu sama siedze z młodym
 
reklama
a gdzie jedziecie ze szkoły?
Do Krakowa:-)

maćku witaj! jasne że tu możesz pisać przecież forum jest dla ludzi :) jak czujesz że tu pasujesz to pisz! :-)
widzę że bedziesz miała rodzinkę u siebie i na wycieczkę jedziesz fajnie! bedziesz miała zajecie i na pewno nie bedziesz tyle myślała o tych starankach a to jest dobre :)

dawno marzenix nie zaglądała i inne dziewczyny... ciekawe co u nich


POZDRAWIAM WAS :)
Na tym drugim forum wspomnialas o Agniesiar - co tam u niej? Doczekala sie fasolki?
 
Do góry