reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Wiem dobrze kochanie co czujesz. Musimy czekać może w następnym cyklu się uda. Nie trać nadziei. Przytulam Cię mocno.

Dzieki kingus wyje jak bobr bo jest juz watek padziernikowy i sa juz pierwsze pazdziernikowe mamy tak mi przykrobo tak chcialam sie zalapac boje sie ze skoro tak dlugo nie mam maluszka to boje sie ze jednak nie dane mi go jest wogole miec:confused:
Niewiem co ma ze soba poczac:-:)zawstydzona/y:
 
reklama
Marzenixx gdzie jesteś???

jestem slonce jestem, tylko siedze cichutko bo pisze prace licencjacką:baffled::baffled::baffled: niestety jestem w plecy z terminem z powodu mojego niekończącego się lenistwa!:no: mam jeszcze kilkanascie jak nie kilkadziesiat stron do napisania takze nie bedzie mnie tu dzis z wami kochane,ale co pare:no: godzinek wchodze i podczytuje co tam skrobiecie....
u mnie @ małpa juz sie konczy i za kilka dni nowe staranka wiec mysle pozytywnie :tak:
buziaki dla was kochane :**
 
kingus
Nie biore tego leku, tylko clo, w tym miesiacy wziełam castangus tak na wyczucie i dobrze bo mam podwyzszona jednak prolaktyne

Dziewczyny na pewno jutro rano zrobie test, oj alez sie nakręciłam, az sie boje rozczarowania
 
reklama
Do góry