reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Eve ja mam nadzieję, że się uda mimo tylu przeszkód :) mam taką cichą nadzieje, jednak kiedys mierzyłam temp, ale jeden z lekarzy u którego wówczas się leczylam stwiersdził, ze to nie ma sensu boi tak z tego nic nie wynika a jak mierze o 5,30 to i tak nie ma sensu bo za wcześnie. Co o tym myślicie?

Tu nie ma co myslec. Konowal z niego i tyle. Ze niby czego za wczesnie ? Niewazne kiedy sie rano mierzy, ale zeby mierzyc o stalej porze i minimum 3 godzinnym snie. To na tyle w temaice
 
reklama
ja miałam w tym cyklu tak, ze miałam w 16 dc objawy wskazujące owulację , + pęcherzyk 25 mm a potem jak pojechałam na kontrole w 29 dc to się okazłało, ze jest prawdopodobnie kolejny peecherzyk wielkosci 33 mm, ale lekarka nie moze powiedziec na 100% czy to ten sam czy inny.

Nie ma kuzwa bata - jesli jest jakis pecherzyk to musi buc ten sam. Ty kochana zmien gina, bo mnie sie noz w kieszeni otwiera. Nie ma 2 owulacji w cyklu - wiec jesli masz jakis pecherzyk, to jest to ten sam. Pytanie tylko czego taki duzy i nie peka...w tym widzialabym chyba problem
 
acha......skonczyłam małego marcela wyszywac.............teraz sie biore za cos takiego
 

Załączniki

  • jezus w ogrodzie oliwnym.jpg
    jezus w ogrodzie oliwnym.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 27
masz kobito cierpliwosc.... ale jak napisalas ze cie to zupelnie wycisza to sie nie dziwie - mocno relaksujace zajecie

podziwiac talent i zaparcie
 
kochana nektarynko ja ci odpowiedzialam wczoraj ze czasami podczas owulki mialam bole jak na @ !!!!!!!!
przepraszam.. chyba miałam dzis jeden z tych gorszych dni i nie dopatrzyłam faktycznie ze mi odpowiedziałas.. bardzo Cie przepraszam ze zaliczyłam Cie do nikogo..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
acha......skonczyłam małego marcela wyszywac.............teraz sie biore za cos takiego
ładnie.. eh chyba tez musze jakies zajecie sobie znalesc..
 
Witam!
ja tylko na chwilkę ...strasznie mnie dziś głowa boli...


Pozdrawiam
to tak jak mnie dopiero po 2 tabletkach i 2 kawach mi przeszło
acha......skonczyłam małego marcela wyszywac.............teraz sie biore za cos takiego
Dzeni ale Ci zazdroszcze ja chciałam sie nauczyc wyszywać ale nie ma mnie kto nauczyc niestety
kochana daj mi linka do tego faceta na Allegro co kupiłaś ten złoty lańcuszek bo ja nie mogę sie do niego dokopać teraz :sorry2:
 
reklama
Do góry