reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a ty kiedy testujesz? ja też liczyłam na rocznicę z fasolką ale chyba nic z tego ;(
ha zebym ja to wiedziala :-D:-D:-D:-D dopiero mam polowe cyklu i to powalona bo mam krwawienie srodcykliczne juz sie konczy to byl 3 dzien jutro juz pewnie bedzie plamienie czyli takie ksiazkowe krwawienie srodc. ehhh....
no własnie wiem, ze zalezy kiedy byla owu dlatego mam na suwaczku ze 34 dni a nie 31 jak zawsze. Dzis jest moj 30 dc wiec jeszcze czas jest. Ale wiem ze nie bede musiala testa powtarzac.....
ty jeszcze nad praca inz siedzisz?? W wakacje??? oj biedna jestes, wspolczuje ja juz zapomnialam kiedy to bylo!!
No ja tez sama, wlasnie zaganiam małża do domu ale pewnie wroci kolo 22 jak zawsze.......
no niestety mam tak rozlazlego promotora ktory non stop jest na urlopie ze masakra juz wam nie chcialam pisac ciagle jakie nam problemy robil :no: szkoda czasu na palanta :wściekła/y:
a testa mozesz nie powtarzac jak se chcesz ale ja tam bym chciala miec II na pamiatke! :-D:-D:-D:-D
Ogólnie lekarz powiedział mi , że taki moj urok, że mam mało owulacji - wszystkie badania hormonalne mam w normie, więc podstawy nie stwierdzono. Natomiast wiesiołka biorę zawsze tak do 10 dc a owulacje z clo miałam zawsze 16 dc :) Natomiast teraz w tym cyklu musze uważać bo nie wiem, kiedy się spodziewać owulacji. Na razie idę w środę do lekarki, żeby zobaczyła, czy torbiel moze pekła czy moze się zmniejszyła. Na razie clo poszło w odstawkę :(
ehh... no to faktycznie sie masz z ta owu :dry:teraz mozesz miezyc temp (wiesz gdzie) to ci pomoze w okresleniu kiedy odstawic wiesia ;-)

ide dziewuszki sie wypliskac i zrobic na bustwo! jutro mam wyrywanie kolejnej 8mki wiec na dole lac sie skonczy to w gebie zacznie :baffled::baffled::baffled::baffled:
a od wtorku malujemy :-):-):-) a zapomnialam sie wam pochwalic jakie cudo dostalam na 3 rocznice! :-) sliczny zegarek pozlacany z blatem pokrytym masa perlowa :rolleyes:
moz-screenshot-3.jpg
moz-screenshot-4.jpg
img_prod816_0_o.jpg
 
reklama
Eve ja mam nadzieję, że się uda mimo tylu przeszkód :) mam taką cichą nadzieje, jednak kiedys mierzyłam temp, ale jeden z lekarzy u którego wówczas się leczylam stwiersdził, ze to nie ma sensu boi tak z tego nic nie wynika a jak mierze o 5,30 to i tak nie ma sensu bo za wcześnie. Co o tym myślicie?
 
a testa mozesz nie powtarzac jak se chcesz ale ja tam bym chciala miec II na pamiatke! :-D:-D:-D:-D


a zapomnialam sie wam pochwalic jakie cudo dostalam na 3 rocznice! :-) sliczny zegarek pozlacany z blatem pokrytym masa perlowa :rolleyes:
Jak przyjdzie pora to na pamiatke napewno sobie testa zrobie:-):-p

Ale cudo dostalas kochana naprawde ekstra zegarek! a Ty co mu kupilas??
boshe ja za 3 tyg mam pierwsza rocznice i nie mam pojecia co kupic....
 
Pajkaa no jasne ze sie uda! :-) a dlaczego mowisz ze 5,30 to za wczesnie.... ja mierze o 5,40 :sorry2:
Marzenko .... ja mu jesze nic nie kupilam!!!!!!! :szok:
 
Witam!
ja tylko na chwilkę ...strasznie mnie dziś głowa boli...
Paajka ja brałam clo 4 cykle mimo iż miałam swoje owulacje i teraz jestem pierwszy cykl po clo powiem ze według mnie owualcje miałam ból jajników śluz mi nawet wrócił ...więc nie masz się co martwić...choć nie wiem tego oczywiście na 100 % bo nie byłam na monitoringu:tak:
Romeczko co z urlopem kiedy przylatujesz do Polski?
Pozdrawiam

jutro lece,o 13 mam samolot,juz sie doczekac nie moge.
 
ja miałam w tym cyklu tak, ze miałam w 16 dc objawy wskazujące owulację , + pęcherzyk 25 mm a potem jak pojechałam na kontrole w 29 dc to się okazłało, ze jest prawdopodobnie kolejny peecherzyk wielkosci 33 mm, ale lekarka nie moze powiedziec na 100% czy to ten sam czy inny.
 
Hello Kobitki:-)Ja niedawno wróciłam,ja z moim M odwizliśmy znajomych na lotnisko 1ookm jest daleko.Tak troszke brzuszek mnie pobolewał ale jestjuz ok,moze temu ze od tygodnia nie wychodziłam i dopiero dzisiaj wyszłam na swieze powietrze i wiecej chodziłam:tak:
 
czytałam tutaj o cycocham.....i mam pomysła ....jakby ktoras chciała miec wieksze to ja chetnie jednego oddam.......:szok:.......ciezkie jak szlak....no i wczoraj kupilam sobie wiekszy spadochron......75DD............jak tak dalej bedzie to do armii krajowej po dotacje bede pisać,albo chociaz o złuzyte spadochrony
 
reklama
czytałam tutaj o cycocham.....i mam pomysła ....jakby ktoras chciała miec wieksze to ja chetnie jednego oddam.......:szok:.......ciezkie jak szlak....no i wczoraj kupilam sobie wiekszy spadochron......75DD............jak tak dalej bedzie to do armii krajowej po dotacje bede pisać,albo chociaz o złuzyte spadochrony

ja bym chciała miec większe:-D
 
Do góry