reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dzień dobry:-)
zniknęłam wczoraj bez pozegnania bo M się dorwał do kompa:sorry2:

Martynka - będzie dobrze - trzymam kciuki za bliźniaki:-)

Kaprycha - za Twoje podwójne szczęście też:tak:
super tekst o sraczce - nie znałam:-D

OlaPM - Ty w końcu miałaś @ czy nie - bo się pogubiłam - i co z badaniami hormonów w 5 dc??????

Niunia - moim zdaniem w letniej sukience mozesz iść LATEM na wesele:tak:

Magda - zmobilizuj mnie do sprzątania jakoś - chyba potrzebuję silnego bodźca:szok:

Dzeni - świetne te Twoje dzieła

Witaj Gosiu - dobrze, że się oderwałaś od tego wszystkiego - ja mam nadzieję, że pojedziemy we wtorek do Zakopanego - pochodzić po górach więc też zbytnio nie odpocznę - ale to inny typ zmęczenia;-)

Pozdrawiam wszystkie BB-owiczki:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kochane:-)
Dzieki za przywitanko po dluzszej przerwie..kochane jestescie!!!!
wiecie nie wiem jak zainstlowac ten obrazek z dzidziusiem zeby pokazywal w ktorym miesiacu jestem..pomozcie???
Mdli mnie:-(
Tu w norwegi pierwsze usg jest w 19 tygodniu..pozno..a w polsce 13 tydzien.
 
Czesc dziewczynki

Badaicka juz myslalam ze cie mezulo porwal na jakis romantyczny wypad weekendowy, a Ty w tym czasie sprzatalas????
Taaaa,mój to pojechał najpierw do pracy(tam se zjarał plecy-no masakra:szok:)a potem do mamusi na ostatnie(NARESZCIE :tak::-D)żniwa i wrócił około północy.

Witajcie kochane po tygodniu:-):-):-) Wrocilam z Bieszczad!!! Bylo super, pogoda fajna... Tylko taka malo wypoczeta jestem bo codziennie chodzilismy spac ok 2-4 nad ranem bo trzeba bylo ogniska palic, plyny uzupelniac i nauczylam sie grac w pokera i nawet wygralam 11,70zl no i 10 ktore postawilam...:tak::tak::szok::szok:
teraz musze sie rozpakowac i wybyc na jakies zakupy bo w lodowce tylko swiatlo...
Co tam slychac?? ktos moze streszczenie 200 stron mi zapodac??:-):-)
Buziaki dla wszystkich...
To teraz bedziesz odpoczywac po odpoczynku :-D:-D:-D hazardzistko.
Co do streszczeń to najlepsza w tym jest nasza Wiola-Kropeczka :tak:

jesli tak ci lepiej to pewnie:tak: ale mozesz sie jeszcz zdziwic ;-)

Nie wiem czy mi lepiej ale sie zaczełam stresować i nakręcać :-( :baffled: Marzenko bylebym sie pozytywnie zdiwiła to wsio bedzie dobrze



Dzień dobry:-)
zniknęłam wczoraj bez pozegnania bo M się dorwał do kompa:sorry2:
Magda - zmobilizuj mnie do sprzątania jakoś - chyba potrzebuję silnego bodźca:szok:
Pozdrawiam wszystkie BB-owiczki:tak:
Hello
Wiesz ja wiedziałam,że Pawła cały dzień nie bedzie w domu to sprzątałam z nudów :-D:-D:-D
 
zaniepokojona - a clo w ogóle na Ciebie nie zadziałał? czy miałaś owulację, ale były torbiele, bo u mnie jeden cykl pęcherzyk pękł jak miał rozmian 25 mm, teraz mialam dwa jeden wielkości 25 mm a z drugiego torbiel 33 mm . Podobno jest tak, że po odstawieniu clo można mieć normalnie owulację, że w 80% przypadkach ona powraca. Czy wiecie może coś na ten temat? Bo teraz mam przerwę i jestem ciekawa czy będzie.
 
Witajcie kochane:-)
Dzieki za przywitanko po dluzszej przerwie..kochane jestescie!!!!
wiecie nie wiem jak zainstlowac ten obrazek z dzidziusiem zeby pokazywal w ktorym miesiacu jestem..pomozcie???
Mdli mnie:-(
Tu w norwegi pierwsze usg jest w 19 tygodniu..pozno..a w polsce 13 tydzien.
Kochana podaj mi tylko stronke z której chcesz miec suwaczek to Ci pomogę
 
ja jestem , ale nie abrdzo mam wene do pisania.... u nas dzis gorąco , super pogoda a ja nie mam z kim nad morze pojechac...... nie mam co robic i to mnie tak doluje ze ryczec mi sie chce.....:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry