reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam:-)
Witam wszystkie staraczki:-)
Witam koleżankę ;-);-)

wróciłam na stałe kochane :-D:-D:-D:-D już was nie opuszczę!!! nie ma mowy :-):-):-)
Niemożliwe ;-);-);-)

zla jestem ze masakra...
Może ktoś wypadnie z kolejki:tak:
Andzia taaaakie cycki to u mnie 75B. Takie teraz mam i pewnie juz sie to nie zmieni.W pierwszej ciąży tez miałam nadzieję na C, ale niestety....Nawet karmiąc nie doszłam do takiego rozmiaru.
Ja się ledwo w E mieszczę ;-);-)

A zmieniając temat, moja córka chyba naprawdę będzie jakąś wokalistką;-). Może ją gdzieś zapiszę?
Można spróbować, są takie dziecięce zespoły co tańczą i śpiewają:tak::tak:

ja tam zyje wylotem do polski w poniedzialek na 3 tyg!
Wracaj szybciutko :tak:
jedno było,blizniaki tez juz były w repertuarze.............wiec teraz stawiam na 3.....hihih.....bo ostatnio ciagle widze 3 bociany razem
Na rekord idziesz, nie było jeszcze trojaczków ;-)


U mnie dzisiaj
I :-( Zaczynam tracic wszelka nadzieje :-(
Przytulam


Dzieki kochana... ja musialam zrobic test, bo biore luteine i nie wiedzialam czy mam brac ja nadal czy juz dac sobie spokoj :-(
Mi kazali robić betę przed odstawieniem progesteronu.

a ja jestem wq .... dostala @ moj cykl trwal 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:shocked2::shocked2::shocked2:

Dzisiaj 8 tydzien,forma na wet ok ale okropnie mnie mdli,boli brzuch na dole kregoslup:-(
Witaj:-)

Hej dziewczynki, ;-)
mnie dzis nie bedzie, wyjezdzam z malzem do krynicy , bede jutro moze :***
nie rozrabiac mi tu i nie skrobiac tyle!!!! pamietajcie o mnie buziolki :******* for all :********
Do zobaczenia, bawcie się dobrze:tak::tak:

No a to jest mój brzusio z 17 tc:-)niektóre kobitki już widziały na nk;-)
Śliczny:-)

Siemka (miałam tak nie pisać;-))
Dzień dobry Justynko :-)

a ten dziwoląg wyglada mi na krwawienie środcykliczne! :sorry2: zeby z deczka zobrazowac (sorry) wyglada jak plodny sluz tylko totalnie czerwono/brunatnego koloru :dry:
Pewnie tak:tak:

Wszystkiego najlepszego,
spełnienia najskrytszych marzeń MADZIU
:-D:-D
 
reklama
A jaki miałas przed ciążą - bo nie wiem czy się ustawiać w kolejce;-) ja teraz mam B:tak: jak Ty też taki miałaś to wolę nie brać dodatkowo - potem też tak urosną jak Twoje:-)
 
Ja mam pytanie do specjalistek.
Czy jak rano przed 5 wstałam siusui i poszłam jeszcze zaraz spac i obudziłam sie o 8.30 i zmierzyłam temperaturę to jest ona wiarygodna?
Wczoraj tez mierzyłam o 8.30
 
Ja mam pytanie do specjalistek.
Czy ja rano przed 5 wstałam siusui i poszłam jeszcze zaraz spac i obudziłam sie o 8.30 i zmierzyłam temperaturę to jest ona wiarygodna?
Wczoraj tez mierzyłam o 8.30

Magda - specjalistką nie jestem ale na mój rozum tak - jak zawsze mierzysz o 8.30 to może być - ma byc conajmniej 3 godziny snu więc u Ciebie jest 3,5:tak:
 
Witam!


Badaicka kochanie sto lat!!! Dużo miłości, zdrówka, sexu i żeby Ci chłop z łóżka juz nie uciekał!

Prezencik to ja mam nadzieje sama sobie zrobiłas i juz za kilka dni się o tym dowiesz!

A ja wpadam tylko na chwilkę, bo jutro mnie czeka spora imprezka w domu. Czasem mam dość,że jestem taka pedantyczna i wszystko musi u mnie byc pozapinane na ostatni guzik. I jeszcze całą chałupa musi błyszczeć. Spokojnie- mój M będzie sprzątał, ja zrobie zakupy na grilla.

Skarbie pkt Rosy to cosik innego ale pokrewna dziedzina pkt przemarzania jest to pkt O stopni czyli teoretyczne lecz dokladne wyliczenie pkt w scienie w jej przekroju gdzie wystapi temp 0st C
a tak na marginesie:
STO LAT LALALA STO LAT :-D:-D:-D

KE????

Co do działki -ja wiem,ze 10 m to malutko. I gdybym miała wydać kasę na taką działkę to raczej odpuściłabym. A le ja juz ją mam, za free, więc może jakos wykorzystam. Widze,że sąsiedzi budują się w granicy działki, więc widocznie jest taka możliwość. Wtedy na tych 10 metrach można upchac jakiś domek? Nie jest to szczyt marzeń, ale skoro za darmo? W moich okolicach za fajną działkę trzeba wydac minimum 150 tyś.

Passingby widzę,że muzycznie jesteś moją pokrewna duszą! Moje dziecko od początku lubi szybsze dźwięki i ma odruch "pogowania" :-D


Czy ktos wie jak mogę uratowac moje tuje???Mam je już kilka miesięcy, są podlewane, maja nawóz i nagle zaczynają usychać. RATUNKU!!!
 
Witam!
Badaicka kochanie sto lat!!! Dużo miłości, zdrówka, sexu i żeby Ci chłop z łóżka juz nie uciekał!

Czy ktos wie jak mogę uratowac moje tuje???Mam je już kilka miesięcy, są podlewane, maja nawóz i nagle zaczynają usychać. RATUNKU!!!
1 WITAJ
2
3 zamknij psiura,bo najprawdopodobniej na nie siura i mocznik je zabija :baffled: niestety jak zaczynaja padac od tego to raczej ich juz nie uratujesz :eek:

 
reklama
Kinguś - to nie przyzwoite:szok: nawet w ciąży:-D:-D:-):-) tak koleżankom psuć humorki:no:

Andzia bardzo dobrze gada! E??? O matko, ale to chyba dla mnie za dużo jednak.... Mnie się wszyscy dziwili,ze takie małe piersi a pokarmu miałam dla kilkoro dzieci. I karmiłam 15 miesięcy.:tak:

Ja mam pytanie do specjalistek.
Czy jak rano przed 5 wstałam siusui i poszłam jeszcze zaraz spac

Słonko a co Ty tak latasz sikac w nocy, co???:-D:-D:-D
Jakies to podejrzane, wiesz?:confused:
 
Do góry